Добър детски уролог или хирург за Русе

  • 6 392
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Добър детски уролог или хирург за Русе!

# 1
  • Мнения: 0
Учудена съм,че все още няма препоръчани доктори. И аз много се вълнувам по този въпрос  Confused

# 2
  • Мнения: 495
Може би ,защото липсват такива .

# 3
  • Мнения: 0
Най-вероятно  Rolling Eyes лоша работа,дано да ни се размине и да не ни се налага да търсим

# 4
  • Русе
  • Мнения: 7 801
slyn4o_bebe, както ти писах и преди само др. Георгиев ( в старата болница) поема лечение на деца при урологични проблеми. Хирург уролог е. Детски хирург в Русе вече няма. Cry

# 5
  • Мнения: 14 133
Все още има детски хирург в града ни.
Д-р Пламен Кожухаров работи в хирургична болница "Здравец".

# 6
  • Мнения: 87
ехее,аз чак сега влизам ....
минах го вече този момент!
Водих малкият при д-р П.Петров - хирург-онколог.Жена му и тя е д-р - детски специалист.Ходихме у тях на домашният му адрес/до колкото разбрах е пенсионер човека/-на Борисова.
Всичко трая 1 минута и действаше само с ръце . Имахме и второ посещение.Малкият се държа като герой-е,поплака.... но в рамките на нормалното!/ако има такива рамки за това/.С нищо не съм мазала  !Доволна съм !Ако някой се интересува ще дам координати!

# 7
  • Мнения: 1 181
Водила съм малкия при доктор Хаджимитев в Медикус. Внимателен беше, използва упойка на спрейче и така действа. Не повече от 20 секунди беше цялата работа. А д-р Петров не е ли много възрастен вече? Аз лично съм ходила при него, малкия пък съм водила многократно навремето при жена му, и двамата са много добри лекари.

# 8
  • Мнения: 87
Кара,възрастен е но си разбира от работата!

# 9
  • Мнения: 2
ехее,аз чак сега влизам ....
минах го вече този момент!
Водих малкият при д-р П.Петров - хирург-онколог.Жена му и тя е д-р - детски специалист.Ходихме у тях на домашният му адрес/до колкото разбрах е пенсионер човека/-на Борисова.
Всичко трая 1 минута и действаше само с ръце . Имахме и второ посещение.Малкият се държа като герой-е,поплака.... но в рамките на нормалното!/ако има такива рамки за това/.С нищо не съм мазала  !Доволна съм !Ако някой се интересува ще дам координати!
Здравейте,моля за някакакъв телефон на д-р ПЕТРОВ-Благодаря предварително1

Общи условия

Активация на акаунт