Supernatural: Paint it Black

  • 28 209
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 040
Импалко, ти да не си вампирясала, че по вените се заглеждаш?  Mr. Green

Аа, мерси. Ще му напиша SAXX с коректор
  hahaha hahaha hahaha

# 361
  • Мнения: 631
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter

Добре са, кви са тез чорапета? Joy

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 20:38 от Apocalyptic City

# 362
  • Мнения: 2 040
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter
Ще, ще, но без метла, с автобус.  Laughing

# 363
  • Мнения: 631
Зла, прекрасна, и с метла, нали ще додеш утре, м? Flutter
Ще, ще, но без метла, с автобус.  Laughing
Прелест просто Mr. Green

# 364
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Най-после една обективна класация
http://uk.eonline.com/news/341045/best-of-summer-the-top-five-we … &dlvrit=48939

# 365
  • Мнения: 631
Малиии, басиму и класацията, силно съм разчетворена Crazy

# 366
  • Мнения: 6 459
Импалко, ти да не си вампирясала, че по вените се заглеждаш?  Mr. Green
Беше ми малко объркано вчера: Вена, ама дженсънова! Дженсънова, ама вена!
Обаче ако вампирясването е начина да се докопам, го-то-ва съм Joy ! Пък после вече ще чакам смъртта, Галче, смъртта, с нещо твърдо и заострено, забито в пулсиращото ми сърце, Мило, сърце.
 Mr. Green

По-добре късно, отколкото никога - интервю с Джереми Карвър още от Comic Con-a - в клипче тук. Резюмe в статията:
Скрит текст:
In this interview, Supernatural Executive Producer Jeremy Carver lets us know that we can expect a slight structural change in Supernatural Season 8. Dean (Jensen Ackles) will inevitably return from purgatory to reunite with Sam (Jared Padalecki). Their time apart, however, will be told predominantly through flashbacks.
“We’ll be telling, in essence, several different stories at once,” says Carver.
The Supernatural EP tells us that this season was a lot of “fun” to work on and that viewers can expect more “action and emotion.” Now that the leviathan threat is gone, the Winchester brothers will return to dealing with angels and demons. However, Carver let us know that the new approach to angels and demons will be completely new. The boys will also face off against ancient gods and vampires.
With regard to Bobby (Jim Beaver), Carver remained elusive. However, it most certainly looks as though Bobby will be back based off of Carver’s subtle hints. The EP also discusses Crowley’s (Mark Sheppard) evolving relationship with the boys. He states that the relationship will become more “personal and more venomous this season.”

Две клипчета от сета, може би от 29 август. Първото е на отиване:

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 19:41 от Impala

# 367
  • Мнения: 6 459
Второто е на излизане, с бонус помахване Laughing :



Още четири снимки от японската серия:






# 368
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Мм, гръбче  Heart Eyes Дженсън хубава кола кара, семейна  Laughing

Много яки нещица:










# 369
  • Мнения: 116
срещата беше много хубава, за съжаление кратка за мен...

во искам пак да видя скоро...

Галче, прекласни са тези неща... жалко, че у нас няма такива...
макар че ако си намерим файлове с по-голям размер картинки, можем да си направим...

# 370
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Страхотна среща!  Grinning
Хайде скоро пак?

Много държа обаче Изи, Фейчето и Злата да кажат дали са добре. Защото им се наложи да се борят с едни гнусни порции Бачо биянко и сега се притеснявам за тях - как са, що са, успешно ли са се прибрали. Ей така стана - дойде сервитьорката, даде им по една купичка, извади калашника и рече през зъби "Яжтеваштакожасупернатурална!". И те, милите, какво да правят - ядоха. Ама с омерзение. И със стиснати носове. Ох, дано да са добре.  Confused

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 23:34 от Зимна роза

# 371
  • Мнения: 3 818
Розе, беше много тежко, на няколко пъти Злата се опитваше да спре колата, защото не издържаше на напрежението и да ме върне обратно да изядем по още няколко, за да се убедим колко са гадни сервитьорките, като са ни принудили да погълнем тази адска храна...аз обаче като самоотвержена майка, която бързаше да се прибере вкъщи при отрочетата си, въпреки че те са при баба си, бях твърда и непоколебима и я доставих на адрес Mr. Green

# 372
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Ох, олекна ми, по живо, по здраво сте се приблали! (въздиша облекчено)
На другата среща ще сме въоръжени. Не може така да понасяме разни сервитьорски издевателства!  Naughty

аз обаче като самоотвержена майка, която бързаше да се прибере вкъщи при отрочетата си, въпреки че те са при баба си, бях твърда и непоколебима и я доставих на адрес Mr. Green

А така! Нали знаеш за колко малко ти се размина да пусна тема "Безхаберна майка пие и се весели докато клетите й дечица я чакат да се прибере"?

# 373
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Май само Инчето и Изи не са се отчели, да не им излезе късмтЯ  Rolling Eyes

# 374
  • Мнения: 2 040
 Joy Joy Joy Идьотки! (това Розето и Фейчето)

Общи условия

Активация на акаунт