Отговори
# 300
  • Мнения: 2 811
Аз също пуснах, след нова година. Не знам дали ще се сбъдне, но пожелах всичко, което се сетих за себе си и любимите си хора. Най-вече да са ми здрави и щастливи.

Специално ходих до руската църква заради тази тема. )

# 301
  • Мнения: 501
Много интересна тема. Бих добавила, че се сбъдват желанията на който вярва искрено.

# 302
  • Мнения: 1 988
Вчера ходих да се помоля за една приятелка. Има проблеми с бъбреците. И двата почти не функционират, но имало шанс. Дано Св. Серафим й помогне! Помолете се и вие.

# 303
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 327
Не знам дали е случайност или наистина има някаква сила, но се сбъдват нещата. От личен опит споделям, защото това, което ми се случи и за което нямам обяснение как стана, то се случи.
Скоро трябва пак да я посетя за пожелания свързани със здравето най-вече, както и едно пречистване и успокоение.

VAVA, дано се подобри състоянието на твоята приятелка. Нека и тя иде да се помоли, ако има възможност. Желая й здраве.

Пожелавам на всички много сбъднати желания и вяра. Hug bouquet

# 304
  • Мнения: 501
VAVA, от сърце пожелавам на приятелката ти скорошно възстановяване! Дано скоро споделиш тук хубави новини.
Proletno cvete, на теб, както и на всички останали, желая мир и любов и да се сбъднат желанията ви.
Случайно попаднах на тази тема и в най-скоро време ще посетя църквата. Но имам въпрос, ако пожеланията са повече от едно, на отделни листчета ли трябва ?

# 305
  • Страната на приказките
  • Мнения: 370
Не, пишеш си всичко на едно листче.

# 306
  • Мнения: 501
Не, пишеш си всичко на едно листче.
Благодаря!

# 307
  • Мнения: 588
И аз мисля живи и здрави скоро да я посетя.
Къде точно се пуска написаното листче? Там  има ли  листчета на които да се пише?
Благодаря!

# 308
  • Мнения: 1 265
А други Руски църкви, в други градове, сбъдват ли желания или само софийската има такива способности?

НЕ РУСКАТА ЦЪРКВА СБЪДВА ЖЕЛАНИЯ !!!!!

В криптата е погребан светец с много силна мощ - Св. СЕРАФИМ САРОВСКИ

Аз не зная дали вярвате че ТОЙ изпълнява желания, но някога когато живеехме в София като минавах покрай църквата влизах в криптата и МУ палех свещичка. Винаги съм излизала с облекчене след престоя там. В самата църква е кръстен и малкият ми син.

**Но когато след 1990 година започнаха да спекулират (самите служещи от църквата) с името на светеца и с ТОВА ЧЕ ИЗПЪЛНЯВАЛ ЖЕЛАНИЯ -  буквално се тълпяха хора ?!   newsm78 #Crazy - тогава съм я намирала много пъти затворена  Shocked Rolling Eyes
На въпроса ми защо е затворена криптата получавах отговор - "...емиии купи си свещички и светена вода и се помоли в църквата Shocked Shocked - все същото си е " - за мен обаче СИ Е ЧИСТО СМЕТКАДЖИЙСКА ИСТОРИЯ!!!! (да си купя свещички и светена вода и да се помоля в църквата , А НЕ В САМАТА КРИПТА)

А ИНАЧЕ ВЯРВАМ В СИЛАТА НА СЕРАФИМ САРОВСКИ !!!!
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ ЖЕЛАНИЯТА ДА СЕ СБЪДНАТ -  но това става само когато ТЕ не са с користни цели - изпитано е нееднократно!!!

 

Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 11:55 от sem22

# 309
  • Мнения: 976
    В криптата е погребан светител Серафим Соболев, Софийски чудотворец починал в 1950 г. в София, който е кръстен на преп. Серафим Саровски/живял до 1830 г. в манастира до гр. Саров/.
    http://petkohinov.com/pravoslavie/17/index.html
    http://bnt.bg/about-bnt/presinformatsiya/film-za-zhivota-i-chudesata-na-sveti-serafim-po-bnt2

# 310
  • София
  • Мнения: 10 825
За щастие - не. В тинейджърските си години съм се молила там за една нещастна моя любов да се превърне в щастлива. Толкова неподходящ избор беше младежът, че няма накъде повече. Добре, че не ми се сбъдна желанието  ooooh!

# 311
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 327
Явно затова не се е сбъднало. : )

# 312
  • Страната на приказките
  • Мнения: 370
И аз мисля живи и здрави скоро да я посетя.
Къде точно се пуска написаното листче? Там  има ли  листчета на които да се пише?
Благодаря!

Като влезеш навътре, при мраморния саркофаг - вдясно има кутия, на която си пише, че е за писмата. Има листчета, химикалки, маси и столчета. Можеш да седнеш и да си пишеш на спокойствие.

За щастие - не. В тинейджърските си години съм се молила там за една нещастна моя любов да се превърне в щастлива. Толкова неподходящ избор беше младежът, че няма накъде повече. Добре, че не ми се сбъдна желанието  ooooh!

Винаги става най-доброто за нас, независимо, че в момента ни се е струвало като някакво наказание.

# 313
  • ES
  • Мнения: 2 172

Винаги става най-доброто за нас, независимо, че в момента ни се е струвало като някакво наказание.

 Praynig  Heart Eyes

# 314
  • Мнения: 501
В понеделник пуснах писмото и още на следващия ден две от нещата бяха факт, даже и едно, което не бях написала, но си мислех!! На следващия ден се върнах да благодаря!! Само едно от нещата не се случи, както бях искала...  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт