Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Пишеш на листче и го пускаш в една кутия която е специално за това Simple Smile

# 31
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Благодаря   bouquet,
ще пробвам и след време се надявам, че ще се включа да разкажа за сбъднато желание Praynig

# 32
  • Мнения: 14 469
Интересни неща се научават тук,темата ми стана много интересна(благодаря за нея  bouquet), а наистина не знаех че Руската църква е толкова специално място.
Последно питане:
Какво точно трябва да направиш за желанието, някой по-назад беше писал, че се пише на листче, или просто трябва да запалиш свещичка при съркофага?
Благодаря предварително и ви пожелавам светеца да помогне на всеки, който има нужда  bouquet
Като влезеш в криптата сама ще разбереш какво трябва да направиш-там всички това правят.  smile3525
Сред руските православни християни  погребания е много висока почит-един сред най-най-най- тачетите им.Идват на екскурзия с основна цел посещение на това място.
За това там винаги има хора. newsm03

# 33
  • Мнения: 0
Не се сбъдна, но сега мисля, че така е по-добре!

# 34
  • Мнения: 1
да,наистина-стаята беше с пълна с хора когато аз ходих  Praynig

# 35
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
И аз само веднъж съм палила там свещичка и мислех, че многото хора са заради това, че беше някакъв голям празник по тяхния календар. Те нали са 15 дни назад, а аз улучих Коледа или Великден, беше преди 4 години.

# 36
  • Мнения: 355
Докато ви чета се сетих за една много любима история, която четох наскоро:

http://malkiistorii.blogspot.com/2012/06/blog-post_26.html

# 37
  • Мнения: 14 469
Докато ви чета се сетих за една много любима история, която четох наскоро:

http://malkiistorii.blogspot.com/2012/06/blog-post_26.html

Благодаря за разказа,има върху какво да се замисли човек. smile3525

# 38
  • Мнения: 739
И на мен са се сбъдвали желания, но когато съм се молила искрено и съм вярвала. Първият път отидох там с една приятелка, като тийн, писах някакво желание, пуснах листчето и си тръгнах. Нищо не стана, но то и желанието не беше важно. Не помня точно, но за някаква любов беше. След години отидох пак , вече като вярващ и осъзнат човек, и желанията ми се сбъднаха. Скоро не съм пускала листче, но когато минавам се отбивам да запаля свещ при мощите на Свети Серафим.

# 39
  • Мнения: 355
Просто докато ви чета, и ми хрумна, че желанията, които съм си загатвала, гледайки падаща звезда, имат същия шанс на сбъдване, като написани на листче в коя да е църква, стига искрено да вярвам, че ще се сбъдне и да го искам силно.

А ако не се - явно не е било чааааааааак толквоа важно Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 553
сбъдна се  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 1
след колко време ти се е сбъднало и ако не тайна нещо сложно или по-простичко беше?  newsm78

# 42
  • Мнения: 14 797
Не категорично!При това няколко пъти и ставаше въпрос за здраве...

# 43
  • Мнения: 267
Аз също съм ходила, но не са се сбъдвали моите желания. Може би грешката ми е, че си пожелавах общи неща за мен и близките ми.

# 44
  • Мнения: 24
Господ не изпълнява желания, а молитви! Много консуматорско отношение имаме към религията (себе си също включвам в това число).
Ако имаш сериозен проблем, поговори с някой от свещениците в църквата. Има специални молитви за здраве, намиране на работа, за деца.
Желания от типа "Х. да ме обича" не са много в хармония с църковните ценности и здравия разум, затова е логично да не се сбъдват

Общи условия

Активация на акаунт