СЛИВЕН - 47

  • 119 357
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Здравейте момичета!
Препоръчайте ми някой фитнес в града от които сте доволни.

# 46
  • Мнения: 36
Здравейте Simple Smile!
Аз се включвам изключително рядко, но следя темата редовно и сега като се зачетох в новата тема реших да дам мнението си Simple Smile.
   Относно д-р Снежана Илиева, лично аз при опита си да се "възползвам" от нейния професионализъм останах крайно недоволна. Понеже не живеем в Сливен постоянно, но прекарваме много време тук, когато се наложи водя малката със синята книжка на преглед. След разочароващия ми опит със Сн. Илиева, попаднах случайно на Шишкова и останах положително впечатлена от нея и като лекар и като човек. Посещавали сме я няколко пъти, слава Богу в последната около година не ни се е налагало.
   Що се отнася до "дюс табана" аз самата си бях внушила, че тази диагноза важи за дъщеря ми. Водих я на ортопед в ДКЦ1, не помня как се казваше Embarassed. Човекът я прегледа и ми каза, че няма нищо тревожно, че е твърде малка (на 2 год. нещо беше) да се поставят подобни диагнози, защото крачето тепърва ще се оформя и ако някой лекар ми е казал, че детето ми е "дюс табан", то значи не е...никакъв лекар.
   И по отношение на пица-бар "Аdventure",вкл. детския кът, ние сме ходили няколко пъти и сме много доволни и от храната/обслужването и от мястото за игра.Violini е описала всичко много добре. Последният път, когато отидох да си прибера детето, забелязах на ценоразписа, че са отбелязани хората, които се занимава с малчуганите и ми направи приятно впечатление, че са квалифицирани- педагог, психолог, аниматор.
   Извинявам се за многословието си, с което може би съм ви отегчила донякъде newsm03. Ще се старая да не се повтаря!
   Лека и спокойна нощ от мен smile3524!

# 47
  • Мнения: 80
Здравейте!
Да ви попитам къде се намира тази пицария бар "Adventure"

# 48
  • Мнения: 419
Здравейте!
Да ви попитам къде се намира тази пицария бар "Adventure"

Старата сграда до фонтаните, които са отстрани на Общината. В приземието й е, през лятото има маси и отвън.

# 49
  • Мнения: 4 695
В магазин "Дъга" в кв. Младост какво се предлага? Доста ни е далеч, а само да се разходим ей така ... Цените приемливи ли са? Има ли каши, пюрета и други бебешки храни?

# 50
  • Мнения: 735
Може ли да ми препоръчате курсове по английски за възрастни? Школа, учители?

# 51
  • Мнения: 260
В магазин "Дъга" в кв. Младост какво се предлага? Доста ни е далеч, а само да се разходим ей така ... Цените приемливи ли са? Има ли каши, пюрета и други бебешки храни?

Има всичко общо взето, без обувки /е имаше там 5-6 модела, колкото да не е без хич/. Бебешки храни има доста и на мен ми се видяха сравнително евтини, ама аз ги погледнах само ей така, щото  от около половин година вече не купувам каши и пюрета.

# 52
  • Мнения: 7
Здравейте, сливенски мами!  newsm51

ОТ толкова отдавна не съм влизала, че ми отне 2 часа да наваксам с четене! Добре дошли на новите попълнения в темата и честити бебчета на родилите! Прощавайте, че не ви споменавам поименно, но вече наистина много ми се доспа и се опасявам, че ще пропусна без да искам някоя!

По последните дискусии - От Сн. Илиева никак не съм изненадана, че се е държала така. Едно време, като се преселих 2008г в Сливен, се записахме с мъжа ми при нея да ни е лична. (Тя му е била педиатъра едно време на него и имаше добро мнение за нея.) 2009 пролетта се роди синът ни и вече нямахме хубаво мнение за споменатата, затова го записахме при друг педиатър, с който отново не случихме, та и него сменихме. Но да се върна на г-жа Илиева. Точно след прибирането ни от родилно, мъжът ми прихвана вирус, който изкара доста тежко и с тежки последици от лекарска некадърност. Илиева дори не му прослуша гърдите и му изписа неподходящи лекарства, с противопоказни за него съставки, както и антибиотик. Последваха още 6-7 рецепти, в които и други антибиотици. 2 месеца се лекуваше и усложняваше. Накрая отхрачваше кръв и стигна до ръба да получи астма. Макар да извади късмет, че не стигна до нея, му се налагаше да ползва инхалатор за астматици. Оттогава получава тежки пристъпи, когато го хване вирус. Моля се на Господ да ми го пази и да успее да преодолее тези състояния! А за Илиева той нито една добра дума вече не казва. И двамата се отписахме веднага след случилото се.

Клуб "Приключение" е страхотен!  smile3502  Неотдавна научихме за него и го посещаваме вече честичко.

Сега ви оставям, защото ревлата се събуди....

# 53
  • Мнения: 4 695
Вчера посетихме магазина и на ММ много му хареса  Laughing Веднага се лепна за влакчетата  Laughing Бебето се радваше, махаше с ръчички и крещеше на шаренията.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 36
Здравейте отново Simple Smile!
Аз искам да питам някой дали знае какво става с киното?! Разбрах, че е затворено (до септември) за сериозен ремонт, след който ще можем да се радваме дори и на 3д. Има ли поне доза истина в тези слухове?
Вчера и ние посетихме "Дъга" с идеята само да разгледаме, но не излязохме с празни ръце  smile3521. Забелязах, че откъм дрешки няма много голямо разнообразие. Иначе е чудесно, че човек може да си набави всичко необходимо за малчуганите на едно място.

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 14:05 от Little-Big Girl

# 55
  • Мнения: 260
Кино, ли  Shocked? Имаме ли кино в Сливен, аз си мислех, че отдавна няма. А пък ако е вярно, че ще има и 3Д, ще бъде супер. Аз лично нищо не знам по въпроса, ама дано да е вярно.

# 56
  • Мнения: 4 695
Да, има кино. Намира се в сградата на "Бюро по труда", до магазин за матраци "Тед" /преди беше офис на Булсатком/.

# 57
  • Мнения: 260
То там си беше преди кино Агликина поляна, ама аз знам, че не работеше доста време. Явно са го ремонтирали и пак са го пуснали, а аз нещо съм изтървала. Аз помислих да не да имаме някъде ново кино.

# 58
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Говорите за кино и аз ла се вметна по въпроса ходихме на Арена миналия месец и за малкия ни взеха пари за билет 10лв. Нищо че е на 2г. плащало се. За 4 членно семество 40лв. Не е като за без пари.

# 59
  • Мнения: 119
Здравейте,мами.Не живея постоянно в Сливен и не знам зъболекарите там.Мисля да слагам на каката шини на зъбките.Моля препоръчайте ми добър ортодонт в града.Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт