Любовник?

  • 135 951
  • 2 426
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 248
Любовникът при правилна експлоатация е полезен за семейните отношения.  Grinning


Е сега ме заинтригува, как по- точно  newsm78

# 61
  • Мнения: X
Любовникът при правилна експлоатация е полезен за семейните отношения.  Grinning

Т.е.?
Липсваш достатъчно често и достатъчно дълго от в къщи, та да им домъчнее на мъжа и децата за теб?    Laughing

# 62
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 360
нови рецепти взаимства сигурно ... подобрява домашната кухня .
предполагам.

# 63
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603

Любовникът е тръпката, забраненото, приятното изживяване, досега не знам човек с любовник, който да го приема като трудност и усилие особено...

vili, да така е! Но вече съвместяваш изследването на Любовника със  семейните задължения: Грижа за децата, грижа за къщата, грижа за съпруга, грижа за теб щото там пред новия не мож' се явиш неглиже / космясала, без прическа, дрешки/ .
Докато пред Милото можеш да си ходиш и по гащи или с косми на един ден, несресана... Дааа  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 335
След думите на Касита ми светна поради що не изпитвам необходимост от Любвник, а то било от чист Мързел.

Вярно е, че след като под ръка си имаш пенис, защо ти е да полагаш усилия да търсиш друг.

Току виж Новия се оказал малък или космясъл, или пък се извъквал прекалено бързо... А не! Само като си помисля, на какво мога да се натреса...

Не дърпай дявола за пениса ти. Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 2 212
За новите идеи винаги има шанс!

Краси, не само това, не само това.... Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7 873
Любовникът при правилна експлоатация е полезен за семейните отношения.  Grinning

Т.е.?
Липсваш достатъчно често и достатъчно дълго от в къщи, та да им домъчнее на мъжа и децата за теб?    Laughing


Ааа, Красо - кажи си опцията, стоя с пръсти на бутона за добавяне на нов отговор, моля!  Praynig

А на твоя въпрос - нищо общо, ама няма да разбереш май. Най-общо като те изклати един здрав - после светиш и грееш и си много мил в дома - което си е плюс за сем.отношения. Така казва една приятелка де, да не помислиш , че аз правя такива неща  Stop

# 67
  • Мнения: 559
Защо да липсва?
Аз си ги водя дома при децата Laughing И вълкът сит и агнето цяло.

# 68
  • Мнения: 19 248
нови рецепти взаимства сигурно ... подобрява домашната кухня .
предполагам.

...или спалня, и за предполагам само, простете невежеството ми  Embarassed

# 69
  • Мнения: 7 873

Любовникът е тръпката, забраненото, приятното изживяване, досега не знам човек с любовник, който да го приема като трудност и усилие особено...

vili, да така е! Но вече съвместяваш изследването на Любовника със  семейните задължения: Грижа за децата, грижа за къщата, грижа за съпруга, грижа за теб щото там пред новия не мож' се явиш неглиже / космясала, без прическа, дрешки/ .
Докато пред Милото можеш да си ходиш и по гащи или с косми на един ден, несресана... Дааа  Laughing


Е, то това е тръпката де - има някого, който те кара да се чувстваш различно, по-така...  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 510
Отделни пари, самостоятелни почивки, лично време поотделно, индивидуални компании, командировки, обучения, хобита...
Нито са необходими, нито са достатъчни като условия, за да се съди за наличието на любовник. Справка, една тема от подфорума на самотните родители, къде се оказва, че в семейство, в което са били 24/7 заедно се явява трети човек като паралелна връзка. Сериозна при това, не само за развлечение.


Къде прочете, че това са задължителните условия?  Laughing
Това са нещата, които всъщност ме провокираха да пусна темата, защото прекалено често се натъквам на прекалена свобода /според мен/ и прекалено често виждам, че именно тия хора – по-често си имат нещо странично.


Според мен изброеното е предпоставка. Човек си запазва изцяло самостоятелния начин на живот и любовника /ца може да се окаже всеки който има общи интереси с въпросната личност.

# 71
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603


Вярно е, че след като под ръка си имаш пенис, защо ти е да полагаш усилия да търсиш друг.

Защото "Много обичам спагети, но всяка вечер ми омръзват". Последното е цитат на мъж, но важи и за жени.

Рoсна kитка, същото важи за боба и лещата, ама и лещата омръзва в един момент и по тази логика трябва да минеш на грах  Grinning

# 72
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 283


vili, да така е! Но вече съвместяваш изследването на Любовника със  семейните задължения: щото там пред новия не мож' се явиш неглиже / космясала, без прическа, дрешки/ .
Докато пред Милото можеш да си ходиш и по гащи или с косми на един ден, несресана... Дааа  Laughing


Те тия неща, като се правят за любовник, даже са възбуждащи, защото тръпнеш в очакване.
Едва ли тежат.

# 73
  • Мнения: 7 873
Отделни пари, самостоятелни почивки, лично време поотделно, индивидуални компании, командировки, обучения, хобита...
Нито са необходими, нито са достатъчни като условия, за да се съди за наличието на любовник. Справка, една тема от подфорума на самотните родители, къде се оказва, че в семейство, в което са били 24/7 заедно се явява трети човек като паралелна връзка. Сериозна при това, не само за развлечение.


Къде прочете, че това са задължителните условия?  Laughing
Това са нещата, които всъщност ме провокираха да пусна темата, защото прекалено често се натъквам на прекалена свобода /според мен/ и прекалено често виждам, че именно тия хора – по-често си имат нещо странично.


Според мен изброеното е предпоставка. Човек си запазва изцяло самостоятелния начин на живот и любовника /ца може да се окаже всеки който има общи интереси с въпросната личност.

Разбира се  Peace

# 74
  • Мнения: 16 176
Любовникът при правилна експлоатация е полезен за семейните отношения.  Grinning

Т.е.?
Липсваш достатъчно често и достатъчно дълго от в къщи, та да им домъчнее на мъжа и децата за теб?    Laughing


Ааа, Красо - кажи си опцията, стоя с пръсти на бутона за добавяне на нов отговор, моля!  Praynig

А на твоя въпрос - нищо общо, ама няма да разбереш май. Най-общо като те изклати един здрав - после светиш и грееш и си много мил в дома - което си е плюс за сем.отношения. Така казва една приятелка де, да не помислиш , че аз правя такива неща  Stop

И моята така разправя.
Приятелката де.

Общи условия

Активация на акаунт