Нашите кухни - тема 45

  • 87 995
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 82

Понеже ще правя остров в кухнята, дали се предлагат по-широки плотове от стандартните?

90см 120см плотове има в салекс, малко са по-скъпи обаче и повечето са с поръчка, трябва да се чака.
И аз търся такива, нещо дървено ми трябва или поне да е имитация на дърво  Rolling Eyes

Плотове на 90см има в РАЛИ-М (дето продават BLUM)
Имат ги налични повечето, а и доста интересни цветове са.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 2 915
Fever,ами асансъор нямаш ли?Не е толкова голямо твоето стъкло,но трябва да е поне 6мм,защото иначе много се огъва.Не мисля,че ще е проблем да ти го качат .
Имам някакви снимки вече на моята кухня,но са с ужасно качество.От на майстора телефона.На тях все още не е сложен смесителят и лед осветлението.
Пускам първо една снимка от моят телефон,която не ми се искаше да качвам,заради разтурията в процеса на работа,но поне се виждат по-добре цветовете
http://nelinalondon.snimka.bg/properties/proekti.699703.28516121
и от тук нататък са тези с лошото качество
http://nelinalondon.snimka.bg/properties/proekti.699703.28516122

# 677
  • София
  • Мнения: 547
уау! супер е!
Нелина, онова ъгълче, снимано, което беше пуснала преди няколко дни, изобщо не може да даде представа за цялата прелест  Heart Eyes
Страхотна е кухнята Simple Smile
Сега видях и спалнята Shocked Heart Eyes много ми харесва!

# 678
  • Мнения: 5 160
nelina_london,
Simple Smile Браво, браво! Хареса ми нестандартното П-решение (щото си падам)Simple Smile))

# 679
  • Мнения: 1 210
Nelina, оооо страхотно е  Peace Много интересна част е тази стена с надписите... какво представлява?

Последна редакция: сб, 22 сеп 2012, 15:46 от huliganka

# 680
  • Мнения: 537
nelina, страхотна е!

И аз съм се спряла на подобни цветове, но още в много идеен етап.
Направих нещо набързо с програмката на икеа, не успях да направя ъгъла при комина и ми се залепи мивката за него  Mr. Green
Както и да е, ето първоначалната идея, кухнята е отделна стая, свързана с трапезарията.
Чудя се дале да махна съществуващата стеничка?
http://westend.snimka.bg/hobby/kuhnya.702758.28516277

Благодаря за отговорите, ще ходя да видя плотовете в салекс и рали м.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 175
Нели, идеално се е получило, цветовете са чудесни  Grinning  За пореден път се убеждавам колко по-добре е в кухня шкафовете (или поне голяма част от тях) да са в бяло. Поздравления!

...кухнята е отделна стая, свързана с трапезарията.
Чудя се дали да махна съществуващата стеничка?
http://westend.snimka.bg/hobby/kuhnya.702758.28516277

Според мен не я махай, кухнята така си е по-обособена като помещение, в свой кът. А защо си се спряла на черни уреди?

# 682
  • Мнения: 1 210
Нели,
...кухнята е отделна стая, свързана с трапезарията.
Чудя се дали да махна съществуващата стеничка?
http://westend.snimka.bg/hobby/kuhnya.702758.28516277

Според мен не я махай, кухнята така си е по-обособена като помещение, в свой кът. А защо си се спряла на черни уреди?
И според мен изглежда добре в този си вид  Peace

# 683
  • Мнения: 7
Не съм дама, но да споделя от опит, корпуса е добре да е тъмен, тоест като вратите на долния ред.

Ох, извинете! Blush  Не мислех, че и мъже четат в тази тема. 
Благодаря, все пак, за споделеното. Simple Smile

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 2 915
Почти бях убедена,че няма да се хареса особено,защото е малко по-нестандартна  и доста бяла ,но ме изненадахате.Благодаря за положителните отзиви.Хулиганка,надписите са тапет(не фото тапет),който както бях писала по-горе ,бе предвиден за гръб на кухнята и отгоре стъкло,но не се осъществи и си намери друго приложение.
West,вече съм по-свободна,давай да помагам!Дай едни размери на помещението и дали е само кухня или е в едно с дневна.Тази стеничка ще срещне доста противоречиви мнения.От една страна,като влезнеш от врата ще стои някакси прибрано,от друга страна ако единственият ти източник на дневна светлина идва южно на снимката,ще ти е малко тъмничко да миеш чиниите.Какъв е размерът на комина?Ако сложиш толкова плътно мивката до него има риск,тавите и тенджерите да се блъскат във стената.Аз бях пуснала 60см на моята кухня,но майсторът ме посъветва да е 80см.Не ти ли се иска да вдигнеш фурната?Малко е неудобно(поне на мен)когато стоя на бар стол а островът  е плътен.По-удобно ми е  когато плотът е издаден поне 10см пред острова.Но ако приоритет са ти дълбоките чекмеджета,какво пък,колко ли ще се стои на тези столове.

# 685
  • Мнения: 2 786
Нелина, много добре се е получило.  Peace Какво като е нестандартна - хубава е. И тези полувисоки шкафове са много интересни - хем да сложиш нещо отгоре, хем място вътре да прибереш неща.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2012, 17:52 от Teresa of the Faint Smile

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Fever,ами асансъор нямаш ли?............
nelina нямаме асансьор за съжаление и е голяма мъка пренасянето на мебели и по-тежки уреди.
Дано да не прозвучи пресилено, но твоята кухня е една от тези, които най-много са ме впечатлили точно защото е нестандартна и разчупена. И с този тапет се получава много оригинално.
Аз в понеделник чакам оферта за принт стъклото и все още се чудя дали кухнята да е изцяло светла или комбинирана и с виолетовото.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 175
Тия стъкла не могат ли да се опаковат и вържат с нещо и да се издърпат внимателно отгоре през прозореца  Rolling Eyes Или и така не искат да рискуват? По тази логика само живеещите на 1 етаж ще имат такова принт стъкло.

# 688
  • Мнения: 1 210
Хулиганка,надписите са тапет(не фото тапет),който както бях писала по-горе ,бе предвиден за гръб на кухнята и отгоре стъкло,но не се осъществи и си намери друго приложение.

Nelina, дай малко повече инфо за този тапет...откъде си го купила и дали може да се купи тук в Бг?

# 689
  • Мнения: 723
Благодаря много на тези, които ми отговориха за ЛЕД лентите. Определено 18 лв. на метър ми идва много добре като цена  Peace

Нелина, кухнята е станала супер!

Общи условия

Активация на акаунт