Нашите кухни - тема 45

  • 87 975
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 173
Шушул4е,кажи поне какъв стил горе долу ти допада,4е да можем да те насо4им към нещо!
Аз като знам,колко много неща ми харесват и исках от вси4ко по много,ама като не може пусто му Grinning
Нали съм показала снимка какво ми харесва. Не харесвам новаторството.

# 721
  • Раковски
  • Мнения: 2 168
Някой да има идея за сайт за изтегляне на безплатни инструкции?
По-специално на перялня Електролукс EWF 16470W  Peace

Вижте този линк-> http://bg.diplotop.com/review/AEG-ELECTROLUX/EWF16470W.

# 722
  • Мнения: 87
Някой да има идея за сайт за изтегляне на безплатни инструкции?
По-специално на перялня Електролукс EWF 16470W  Peace

Вижте този линк-> http://bg.diplotop.com/review/AEG-ELECTROLUX/EWF16470W.

Благодаря, това и аз го намерих, но е на холандски и Гугъл го превежда потресаващо  Sick

# 723
  • Мнения: 33
Къде монтирахте бутона на мелницата за отпадъци? На плота ли направихте отвор или на мивката ?

# 724
  • Мнения: 131
неши, тези чекмеджета не можеш ли да ги размениш така ,че да ти се образува шарката , а да не е така накъсана.според мен в бързината сте ги наредили погрешно.така се разваля цялата визия  Thinkingиначе е сууупееер Peace

# 725
  • Мнения: 21
Kiprida, и аз съм със заварена кухня в същите цветове, само че при мен е на обратно - вратичките са светли, плотът и гърбът на кухнята са тъмно сиви. Аз лично реших да "вкарам цвят" с текстила и аксесоарите. Спрях се на един нюанс на оранжевото и по-бледо електриково зелено, който присъства в много малко елементи. Тъмносивото се съчетава с доста цветове, така че трябва да намериш твоя и да прецениш до каква степен ще го използваш в помещението. Аз например, реших да оставя стените бели, тъй като и самото помещение е доста малко.

Ох, при мен се оказа, че майсторът не ме бил разбрал за отделните стаи и сега кухнята и спалнята и коридорът са в един цвят, който е....светло бежово някакво. Беше останал само холът и му казах мажи в светло лилаво. И се оказва, че и аз ще вкарвам цвят с аксесоарите. Аз също го мислех зеленото или жълтото, да ми е "градинско" докато готвя, но сега ще ми е...бежово. Crossing Arms Благодаря ти за отговора  bouquet

# 726

Общи условия

Активация на акаунт