Майки от западен парк

  • 1 437
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Годзи ти сьщо!Много сте потайни и двете!

# 16
  • Мнения: 1 370
Ей, каква страхотна темичка!
Здравейте мили майчета от красивия ни квартал.
Аз съм в блока, срещу 128 детска градина. Така ми липсва, всичко там. Ама искренно се надявам, че сега с тази тема, вие ще поддържате в мен хубавите ми спомени. За съжаление само виртуално, но се надявам, че някой ден ще се запознаем и лично! Praynig

И веднага си намирам скъпата ми приятелка Петя Hug

Прегръщаме ви топло, от замръзнала Канада! Hug Heart Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 429
Петя не знам коя е тази Анита, може би ме бъркаш с някого. Аз съм учила там до 8 клас.

# 18
  • Мнения: 2 271
ОК сигурно бьркам!

# 19
  • Мнения: 2 274
Здрасти, Петя! За секунда се усъмних, но когато видях Вероника... Grinning
Дудка, не мога да повярвам, че живееш толкова близо - ти по едно време влизаше при февруарките, а сме били и съседки- непростимо! ОСвен ако не живееш отскоро в кварала!
Аз съм в блока с пощата, в случай, че някой не е разбрал (понеже това е 3-та тема, в която го съобщавам!) Laughing

# 20
  • Мнения: 7 474
Аз съм до Рамстор, ако се брои Peace

# 21
  • Мнения: 429
Лео брои се, то е съвсем близко Simple Smile
ВСе повече ставаме. Еми хайде скоро една обща разходка.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Здрасти, Петя! За секунда се усъмних, но когато видях Вероника... Grinning
Дудка, не мога да повярвам, че живееш толкова близо - ти по едно време влизаше при февруарките, а сме били и съседки- непростимо! ОСвен ако не живееш отскоро в кварала!
Аз съм в блока с пощата, в случай, че някой не е разбрал (понеже това е 3-та тема, в която го съобщавам!) Laughing
Да влизах при февруарките,ама станах януарка /родих на 20.01.05г./,знам го блока с пощата той е точно пред нашия,като тръгна по алеята към улицата минавам покрай него.
Аз сьщо сьм от Зап.парк.И Дудка аз живея вьв 120бл и мисля,че дори сьм те виждала!Кога излизате вие?Ние кьм 11.30-12ч и се сьбираме 4-5 майки на алеята кьм Фантастико!
А от коя страна ми е 120 бл.,че аз съм от скоро тука и хич не ги знам блоковете,гледам тука един 8-етажен блок и е № 14 #Crazy,един има и отстрани ама не му виждам номера....Ми може да сме се виждали,аз съм голяма заспа и хич не се заглеждам в майките,а в количките им.Излизам по различно време и не всеки ден,разходката ми е до Рамстор или до Щъркела и обратно,много скучно,няма едно кафе къде да седна да пия.
Мамчета ние утре имаме рожден ден и ще правиме и кръщене и съм доста заета,затова май няма да излизам днес и утре ама нищо де вие се вижда пък аз ще се присъединя по други ден........Абе всъщност може и днес да изляза ще видя..... Thinking

# 23
  • Мнения: 2 271
Дудка-120 бл е в ляво от твоя.Видях те кьм 14ч ,но бях при блока с пощата и не можах да ти се обадя.Аз сьм сьс светло зелена триколка щом това ти е ориентира!

# 24
  • Мнения: 429
хайде казвайте кога ще се запознаем

Общи условия

Активация на акаунт