Аватарно - горещо мъжка / Тема No 6

  • 12 917
  • 694
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 150
Поли е била и със собствена снимка за аватар. Страхотна!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 129
 Laughing oхоо МГ, а

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
 Sunglasses

# 33
  • Мнения: 1 129
Той сега разпитва как се казва, ама да я видя. И аз му казвам ето я Акаша  Laughing и той гледа снимките и вика "Ами не, не я познавам"

# 34
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Еепа млада съм си, как да не съм  Laughing

Скрит текст:
Да разгадах,щом бала ти е бил 2010  Mr. Green

Акаша да ти кажа,аз съм много добра в убеждаването имаше една военна мама,ама 1 месец я обработвах и поддаде  Crazy После се видяхме на живо и каза,че не съм страшна  bowuu bowuu bowuu

Нямам нищо против разбира се  Hug Hug Hug В такъв случай дай си адреса  Mr. Green Whistling Whistling Whistling Аз забраlrх и града от който си,а май те придумах да кажеш,Софето май беше Thinking  Та,ако решиш  Whistling

Иначе,ако бях на мястото на Съни до сега да съм те разкрила,както си в Бургас  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Той сега разпитва как се казва, ама да я видя. И аз му казвам ето я Акаша  Laughing и той гледа снимките и вика "Ами не, не я познавам"



Снимките на Гаспар ли? hahaha

Плами, едва ли си страшна, просто аз съм принципна. Grinning

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Той сега разпитва как се казва, ама да я видя. И аз му казвам ето я Акаша  Laughing и той гледа снимките и вика "Ами не, не я познавам"



А така smile3508,сега ше те хванем на тясно давай Поли,разбери й истинското име  Twisted Evil  Whistling Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 30
Аз бих ви го дала, но няма особен смисъл - влизам рядко, не го обновявам. Направих си го в пристъп на скука по време на един стаж, защото там по цял ден висях на компютъра без работа. После реших, че не ми харесва особено и от време на време поглеждам дали има нещо интересно. Тук много по-често влизам, отколкото там.  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 129
Снимките на Гаспар ли? hahaha

 Joy Да, неговите. Още се смея. Изпаднал е в серия.

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз искам пък! Ще ви търся от Плами Simple Smile
Поли наистина е страхотна красавица, завиждам и благородно за свежестта и чара

# 40
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
За тебе може Джой,Джой нали си ми слабост  Hug Hug Hug Казваш и веднага са при тебе Hug Hug Hug

На Силвето ще пусна аванта,нали да и замъгля малкоооо очите Whistling Whistling Whistling

Кво стана сега на закодирано минахте  Crossing Arms Поли кажи как се казва Акаша,че сега сън няма да спа  #Crazy #Crazy #Crazy

# 41
  • Мнения: 1 129
Момичета, безкрайно благодаря за милите думи  Hug

Плами, ами няма как да разбера, в тая гимназия да не е да са учили само той и тя  Laughing

# 42
  • Мнения: 30
И аз искам пък! Ще ви търся от Плами Simple Smile
Поли наистина е страхотна красавица, завиждам и благородно за свежестта и чара
Джой, ако не те бяхме виждали, можеше и да се вържем, че има защо да завиждаш, и двете сте много хубави. А на Поли много и се радвах на хубавите усмихнати снимки, които си е слагала на аватара.
Плами, Акаша беше си казала как се казва. Grinning

# 43
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, ами няма как да разбера, в тая гимназия да не е да са учили само той и тя  Laughing

Вадете снимките,все ще изкочииииииииии Twisted Evil Joy Joy Joy

Плами, Акаша беше си казала как се казва. Grinning

Ето това съм го изпуснала,Поли гледай архивите,там ще излезе  Mr. Green

# 44
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе ние се смяхме на дискохвъргаческия сексапил, ама ей сега шампионът като си свали потника, и ми замръзна ехидната усмивка...

Общи условия

Активация на акаунт