Отговори
# 45
# 46
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 47
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Най-голямата лъжа - това е да мамиш любовта. Да лежиш на едно рамо, а да копнееш за друго. Да целуваш със затворени очи, в които пари отражението на друг образ. Да лъже мълчанието ти, повече от думите... (Блага Димитрова)

# 48
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Пожелавам ви прохладен и приятен ден ! Hug

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 09:59 от gospojata

# 49
  • Мнения: 3 371
"Ние всички трябва да започнем от себе си.
Време е да извървим изговореното.
Да предприемем пътуването
за взимането на много трудните решения.
Започнете да махате нещата от живота си,
които не пълнят чашата ви,
и добавете нещата,
които носят радост в живота ви."
- Лиза Хамънд

# 50
  • Мнения: 3 371
Всеки ден ще рисувам любов.
От дъгата ще взема боички.
Тази приказка с име „Живот”
неизменно започва с обичане...
От небето събирам си синьото,
а от слънцето – жълтия цвят.
И червено – от залези минали,
неусетно през тихия свят...
А зеленото – скрито в тревата –
ще се плисне на листите бели.
Виолетова литва душата ми...
Колко нощи така сме летели...
Ще си взема сребро от Луната –
да ме пази от всяка беда.
От звездите ще сбирам позлата –
да оставя в безкрая следа...
Ето, вече събрах цветовете,
и рисувам мечтите си пъстри.
Те докосват с любов световете
и ги учат да стъпват на пръсти...
Всяка приказка има си край,
и когато завърша картината –
ще я хвърля пред себе си, знай,
и във нея ще вляза. Завинаги.

irini

# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 1 012
Приятен следобед, момичета!  Hug

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 16:36 от RominaB

# 56
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 57
  • Toronto
  • Мнения: 696
Ето и другата сладурана:

# 58
  • Мнения: 1 012
Да, голямо сладкишче  е  Grinning Нищо, че не бях на нейна страна във филма. Но пък в Adını Feriha Koydum (Нарекох те Фериха - поне преводът този път е като оригиналния  Rolling Eyes ) е невероятна. Израстването й като актриса много ме кефи.

# 59
  • Мнения: 75
Всеки ден ще рисувам любов.
От дъгата ще взема боички.
Тази приказка с име „Живот”
неизменно започва с обичане...
От небето събирам си синьото,
а от слънцето – жълтия цвят.
И червено – от залези минали,
неусетно през тихия свят...
А зеленото – скрито в тревата –
ще се плисне на листите бели.
Виолетова литва душата ми...
Колко нощи така сме летели...
Ще си взема сребро от Луната –
да ме пази от всяка беда.
От звездите ще сбирам позлата –
да оставя в безкрая следа...
Ето, вече събрах цветовете,
и рисувам мечтите си пъстри.
Те докосват с любов световете
и ги учат да стъпват на пръсти...
Всяка приказка има си край,
и когато завърша картината –
ще я хвърля пред себе си, знай,
и във нея ще вляза. Завинаги.

irini
Много, много ама много..... красиво. Благодаря че го сподели  bouquet
И нещо което ми хареса много:
Защото те обичам,
затуй си ти красива
и другите те гледат
с поглед възхитен.

Защото те обичам,
затуй оставаш млада
без бръчки под очите,
без косъм посребрен.

Защото те обичам,
затуй си ти красива,
но не бъди надменна
и хитра не бъди.

Умре ли любовта ми,
презре ли те сърцето-
за миг ще погрознееш
и остарееш ти. /Давид Овадия/


Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 08:15 от ivana27

Общи условия

Активация на акаунт