АГ клиника Селена гр. Пловдив- 10!

  • 129 811
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
♥Elfita♥  Благодаря!

# 721
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Все по-близо съм до индукцията  Laughing Laughing Laughing
Никакви признаци нямам за раждане,ако не тръгне самО днес ,утре съм на преглед ,да видим какво ще правим.
Преди малко звъннах ,утре след 10 часа дежурна била д-р Пейчинова ,за пръв път я чувам  Rolling Eyes

Д-р Пейчинова е страхотен професионалист. Нямам съмнения, че всичко е било наред  Peace

# 722
  • Мнения: 1 350
Идвам с пресни,пресни впечатления от "Селена" Laughing
Родих нормално при д-р Пейчинова. МНого съм доволна ,реагира адекватно,когато към края на раждането се пообъркаха нещата. Може да е млада ,но е страхотна лекарка ,изкарах късмет ,че попаднах на нея Hug
Като по поръчка на смяна се падна акушерката от предишното ми раждане Катя Павлова.Е,няма такъв готин човек ,толкова мила ,всеотдайна ,заедно с мен преживяваше всяка контракция ,всяка тревога! Хем като професионалист ,хем като майка! За пореден път съм очарована от тази жена !
Анестезиолог ми беше д-р Кренчев,не знам дали прекалено късно поставихме упойката или самия ход на раждането беше по-различен този път ,но доста си ме болеше при контракциите.Даже и без контракции пак ме болеше всичко.Успях да напъвам ефективно,но после доста време след раждането не си усещах краката.Упойката истински ме хвана в следродилна зала.
Важното е ,че всичко мина успешно и вече сме си у дома  Heart Eyes

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Данче   Hug мислехме те

Радвам се,че всичко е минало успешно.Този Кренчев е явно новичък

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 113

Като по поръчка на смяна се падна акушерката от предишното ми раждане Катя Павлова.Е,няма такъв готин човек ,толкова мила ,всеотдайна ,заедно с мен преживяваше всяка контракция ,всяка тревога! Хем като професионалист ,хем като майка! За пореден път съм очарована от тази жена !

Аз бях останала с ужасно впечатление за тази жена като ми се беше паднала в 9-ти месец за тонове на бебето. Толкова тросната направо изглеждаше злобна докато не разбра, че ще раждам нормално. Тогава се поуспокои, но пак гледаше много лошо  Tired По закона на Мърфи тя ми се падна дежурна на раждането  #Crazy Направо откачих, че ще раждам при този Райхстаг  ooooh! За мое най-голямо учудване не бях мечтала даже да раждам при толкова разбрана, кротка и спокойна жена. Все едно беше някой друг човек, а не този който ми се злобеше и говореше рязко преди. Толкова бях благодарна, че и след това в престоя ми обръщаше уникално внимание, че повече нямаше на къде. Няма какво да кажа за тази жена по-малко от уникален човек. Нямам представа ще имам ли следваща бременност, но ако има такова нещо и раждам в Селена ще настоявам за нея. Не ме интересуват лекари и чудесии - това е най-добрата акушерка  Hug

# 725
  • Мнения: 1 350
Катя Павлова страшно уважава майките ,които са избрали да раждат нормално.
Учуди ме факта ,че ми помни името и името на детето ми,раждала съм при нея преди 3 години.Каза ,че страшно цени децата си,които са родени нормално.Страхотна е ,винаги ще съм й благодарна Hug Дайте предложение за оригинален подарък между другото newsm78Нещо със снимка на двете деца  newsm78
Направи ми впечатление  липсата на истинска визитация.При първото ми раждане нещата бяха много по-различни.Дежурен лекар ,акушерка минаваха ,носят ти картона ,оглеждат подробно корема ти,ако има шевове също.Това сутрин и вечер.Сега ,през двата ми дни престой,сутрин минаваше д-р Дренски и с две думи приключваше визитацията.Вечер такава нямаше.

# 726
  • Мнения: 2 559
Да споделя много положителното ми мнение от д-р Матев.  Peace Бях на преглед при него, изключително внимателен, подробно обяснява всичко, без да използва термини, които те стряскат, защото не знаеш какво означават. Определено ми допадна като човек.  Peace

# 727
  • Мнения: 218
 HugОпределено Д-р Матев е "моят"доктор....той не се отказа от мен и ми даваше кураж по един много деликатен начин.А сега е още по приятно....невероятен лекар и човек.

# 728
  • Мнения: 105
Не останах с добро впечатление от АГ Селена.Раждането мина перфектно,отношението на д-р Васил Даскалов беше безупречно,но всичко друго беше кошмар.Като започнеш от отношението на педиатрите и сестрите които отговарят за бебетата.Аз си кърмех моето,но като го вземеха за визитация и ми го връщаха нахранен,никакво съобразяване дали бебето е яло или не идват взимат го и това е,те щели да го нахранят.Не се съобразяват от факта че майката държи детето и да бъде само на карма.А акошерите ужас не могат да вземат венозна кръв 3 пъти ме боцка и пак не можа да ми вземе кръв,а за абоката да не говорим две ми го слагаха и кръта беше повече отколкото при секциото.За "нощниците"да не говорим аз с това нещо у нас и пода няма да си забърша а там за 1300лв.ме облякоха в тези парцали.На бебетата лигавниците бяха в същото безобразно състояние.Чаршафите ми ги смениха само веднъж за 5 дена спах на кръв и кърма.Всичко беше като кошмар с изключение на вниманието на Даскалов.

# 729
  • Мнения: 2 382
Всеки може да остане разочарован, но когато отидеш с такава нагласа, разочарованието е гарантирано Wink. Поне се потвърдиха първоначалните  ти очаквания Wink.
Наскоро бях  с еднодневен престой в клиниката и при необходимост ми смениха чаршафа, без да съм го искала и независимо, че си тръгвах след няколко часа Peace

# 730
  • Мнения: 18
И при мен също хигиената си беше на ниво,нямам никакви забележки,отношението на сестрите и докторите също беше много добро.Досега всичките ми познати които са раждали там са останали доволни,просто не мога да повярвам на това което прочетох.Представям си тогава ако отидете да раждате в държавна болница за какъв кошмар ще става на въпрос  Grinning

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
5 дни без да ти сменят чаршафа  #Crazy И ти си замълча, не уведоми акушерка, старша акушерка, главна акушерка...... Да, съгласна съм, че е недопустимо и трябва тези неща да се следят от персонала, но стават грешки. И през ум не ми минава да ги оправдавам, но аз нямаше да го преглътна това по никой начин. После и да пиша по форумите.....от умрял писмо.  Whistling

# 732
  • Мнения: 1 350
Ваня,ти защо не повдигна въпроса ?Само с теб ли беше така?На другото момиче в стаята не даваха ли ношници ,чаршафи???Странно ми е много .Аз бях в болницата точно 48 часа и за това време ми смениха веднъж чашафите,нощница ми оставяте акушерка и двете вечери.Отделно веднъж аз си поисках и ми дадоха веднага.Относно нощниците не знам какво си очаквала  Rolling Eyes Нормална памучна ношница...Като ме приеха за раждане ми дадоха една винено -червена,като от басма и беше кофти материя ,но акушерката ме успокои ,че ще изкарам само 2 ,3 часа с нея и затова ми дава от този тип.Иначе стандартните нощници си бяха добре ,момичето в моята стая имаше даже и нещо като наметка към нощницата ,защото излизаше често ,не са й отказали ,заедно с нощницата й носеха и това връхното. Rolling Eyes
Относно кърменето ,изобщо не сме го и коментирали със сестрите.Още като ми донесоха бебето за първи път ,казах ,че ще го кърмя и край.Нито са ми носели АМ,нито са ми предлагали.През ношта го оставях в детска стая и там ме уведомиха ,че ще го нахранят с АМ,питаха ме дали съм съгласна или да ми го носят за кърмене,но аз исках да си почина. За лигавниците на бебетата не знам,моето не е имало...Но дрешките си бяха ок,памучни ,нормални бодита от вис виталис.Не виждам къде е драмата тук Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 2 382
Да, всъщност забравих, че вече има осигурени и памучни халати, за да не се разхождаш по нощница по коридорите Peace. Това преди 4 години липсваше и определено е удобство.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Преди време, около 2010 година май  Laughing , с една потребителка толкова се отплеснахме с тези нощници, че цяла нова тема направиха. В самото начало 2007-2008 година, когато аз съм била болницата, нощниците с халатите, които ползваха в "Селена" бяха същите, каквито продаваха в магазин "Елитна мода" срещу халите и струваха, комплекта, 89 лева.  bowuu Скоро минах от там.....и този магазин вече не съществува. Предполагам, че от "Селена" не са ги купували от там, но фирмата производител, вече не я помня, има добро реноме и предлага висококачествено бельо. Сега вече не знам какви са им нощниците и в какво състояние са.  Rolling Eyes

Шайн аз през 2008 година като раждах декември месец, сега си погледнах снимките, имах халат. Да не би да не са давали на всеки.......Както вече писах, това са комплекти: нощница+халат.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт