Детска градина :85 ОДЗ "Звездичка" в жк.Дружба

  • 7 987
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 420
Чудесна идея! Моля да ме включите Dimitrina Petrova http://www.facebook.com/dimitrina.petrova.963

Благодаря!

# 31
  • Мнения: 4
Здравейте и моите деца са в ОДЗ Звездичка! Какта вече е в чва градинска група и съм повече от доволна от госпожите , обстановката и работата с децата! Малката ми дъщерчика е родена декември 2012 и ще е във 2ра яслена група при Ина  и Атанасова! Страхотни са и двете! Проблема със контрола върху болните деца - безкрайно много пъти съм го поставяла, но за съжаление самите госпожи не могат да направят нищо, защото родителите се карат с тях! Ако се съберем и направим нещо официално може би ще има по голям ефект! Ще се радвам да подновим дискусиите в тема:) Мисля, ще е ползно за всички!

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте, днес разбрахме, че сме приети 2-ра яслена група в ОДЗ "Звездичка". Много съм доволна, ама и ми е много притеснено и ще се радвам да прочета всичко, което споделите за реда, навиците и изобщо как се случват нещата в тази детска градина. Simple Smile

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Предполагам, като във всяка друга Mr. Green Истаната е, че не съм имала много представа какво става вътре. Моето детето беше най-ревящото и най-трудно свикна. Сега съм приятелка със сестрите, говорим си, само дето не се целуваме като се видим. Но тогава със сигурност нямах такива чувства към тях Wink Като цяло не е имало оплаквания от нашите лели, а и от другата група. Така че може да се каже, че грижата за детето ти ще е добра.
С времето ми стана ясно, че независимо от моите очаквания и изисквания, нещата си вървят в утвърдените коловози и никой няма да се промени, само защото искам да се кривне от тях.
Нещо по-конкретно, ако искаш да знаеш, питай.

# 34
  • Мнения: 0
Ами честно казано нямам представа какво точно да попитам, всичко е важно и ме интересува до най- малка подробност, но май е по-добре след като се запишем и съм видяла поне малко от градината да задавам въпросите Wink Иначе, доколкото си познавам момченцето предстои ние да бъдем най-ревливите и инатливите, но каквото сабя покаже Crazy

# 35
  • Мнения: 34
Здравейте!Да се похвалим и ние-от септември сме 1-ва яслена група.Много ми е притесненокак ще се адаптира моята госпожица,тогава ще е на 1.4г Иначе съм чувала доста хубави неща за градината,има басейн,народни танци,английски.Сега навън правят нови площадки......Дано и отношението към децата е подходящо. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт