Грижи за косата - 89

  • 57 524
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Взех си коприната на chi ,но не съм доволна изобщо.Това ме навежда на мисълта,че може би не я ползвам правилно.Косата ми бухва ужасно и изглежда суха.Бихте ли споделили как точно се ползва и какъв ефект има при вас? newsm78

# 691
  • Мнения: 1 693
Искам да попитам какво ви е мнението за този шампоан Шаума .    newsm78  Hug

# 692
  • Мнения: 108
Тривитаминолната маска протеинова ли и е или хидратираша?

# 693
  • Мнения: 3 248
Нито едно, нито другото. Тривитаминол е маслен разтвор на  витамини А, Д и Е. Уж се води подхранващ косъма. Дали ще ти хидратира или уплътни по-скоро зависи с какви други съставки ще го съчетаеш. Но трябва да се подхожда внимателно, все пак е продукт за животни. Има и по-удачни варианти.

# 694
  • Мнения: 108
Мхм, мерси  bouquet
А някой знае ли съставки, които да слагам към тривитаминола, за да не бъде толкова мазна сместа, нещо за изсушаване на косъма.

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 333
За по-изсусаващо се сещам само за ракия,меда не съм много сигура дали и той не изсушаваше.

# 696
  • Мнения: X
Мхм, мерси  bouquet
А някой знае ли съставки, които да слагам към тривитаминола, за да не бъде толкова мазна сместа, нещо за изсушаване на косъма.
Жълтък  Peace

# 697
  • Мнения: 41
ОХ имам нужда от съвет.От известно време много ми харесва тази прическа в която горе косата е права,а надолу се спускат сладки къдрици Laughing,АЛЕНА подобно на твоята снимка,как ли не опитвах да си ги правя но или не се получават красиво или много бързо изчезват,скоро опитах с маша,горе долу станаха,но след 10минути,нямаше и следа от тях Confused,даите съвети как да си направя такива издръжливи закачливи къдрици Mr. Green Hug

# 698
  • Miami
  • Мнения: 413
И мен ме интересува това,    sweety Simple Smile  Може би, трябва да се напръска с лак за коса, след като се направят къдриците. Или пък да се напръска с лак всеки кичур преди да се навие на машата, или да се сложи пяна за коса, за да втвърди леко косата... Все нещо трябва да фиксира прическата  Rolling Eyes

# 699
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Някои ще ми предложи ли хубава серия  за проблемен скалп ?

# 700
  • Мнения: 18 562
И мен ме интересува това,    sweety Simple Smile  Може би, трябва да се напръска с лак за коса, след като се направят къдриците. Или пък да се напръска с лак всеки кичур преди да се навие на машата, или да се сложи пяна за коса, за да втвърди леко косата... Все нещо трябва да фиксира прическата  Rolling Eyes

Аз пръскам по малко с лак всеки кичур като го навия на машата.Или пък първо слагам пяна на цялата коса.Държи ми цял ден.Но по малко щото иначе става като слама  Grinning

# 701
  • Мнения: 7 161
Привет! Hug
Момичета, някой използва ли тази боя за коса Оrganic:
http://www.organichair.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA … c-colour-systems/

Искам да попитам нещо: Боядисвам се от няколко месеца във фризьорски салон с нея, но цветът не е траен, бързо се измива. Косата ми от тъмно кестенява, след две седмици става светло кестенява, а лятото на места направо руса. Според фризьорката ми било нормално, особено лятото, но не съм много съгласна с това мнение, пък може и да греша. Мисълта ми беше, че боята не е евтина и според мен не е нормално да изсветлява за две седмици.
Каква е възможната причина за това?

# 702
  • Мнения: 4 597
звучи добре тази боя искам да я пробвам къде я продават, може и онлайн

# 703
  • Мнения: 41
И мен ме интересува това,    sweety Simple Smile  Може би, трябва да се напръска с лак за коса, след като се направят къдриците. Или пък да се напръска с лак всеки кичур преди да се навие на машата, или да се сложи пяна за коса, за да втвърди леко косата... Все нещо трябва да фиксира прическата  Rolling Eyes

Аз пръскам по малко с лак всеки кичур като го навия на машата.Или пък първо слагам пяна на цялата коса.Държи ми цял ден.Но по малко щото иначе става като слама  Grinning
                            Аз по принцип избягвам пяна за коса,незнам защо но всеки път колкото и малко да сложа косата ми изглежда като мръсна,затова не слагам,миналият път направих къдриците с маша и после напръсках с лак,но пак не се задържаха,както казвате може би първо трябва да се напръска с лак и тогава,но винаги съм се чудала дали това е вредно за косата,когато пръскам с лак и минавам с пресата например се чува един цвърчащ звук все едно косъма се изпича,затова ако някои знае дали това е вредно моля да сподели  bouquet

# 704
  • Мнения: 22
Аз тези къдрици си ги правя с преса и стават много хубави. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт