Звездни компромати-147

  • 64 597
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Милен Цветков има син-Боян!Да му е жив  и здрав! Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 12 221
Милен Цветков има син-Боян!Да му е жив  и здрав! Laughing
И Иван Лечев има син май също Боян, също роден днес. Адашите се множат.

# 32
  • София
  • Мнения: 786
http://gallery.nikoleta-lozanova.org/albums/userpics/10001/55823 … _1685085177_n.jpg
Това място е същото като в новия клип на Сердар Ортач, в който участват Бориса и Никол Станкулова, декор е.

Това е декор в Киноцентъра

# 33
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Милен Цветков има син-Боян!Да му е жив  и здрав! Laughing
И Иван Лечев има син май също Боян, също роден днес. Адашите се множат.

Вчера са родени и двете бебета, на Лечеви, както написах преди един пост, е Константин.

# 34
# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
http://gallery.nikoleta-lozanova.org/albums/userpics/10001/55823 … _1685085177_n.jpg
Това място е същото като в новия клип на Сердар Ортач, в който участват Бориса и Никол Станкулова, декор е.

Защо е толкова странно бяла дланта й?  Thinking Само при цветнокожите ми е правило впечатление такава рязка граница в цвета между вътрешната и външната страна на дланите/стъпалата.
 


Ох, нека не ражда повече, че много престолонаследници се наредиха за издръжка от данъкоплатеца  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 12 221

Вчера са родени и двете бебета, на Лечеви, както написах преди един пост, е Константин.
Не съм прочела, извинявай, видях в дир-а двете новини и ми стана забавно.

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 4 269
От кого са децата на Летиция?
От испанския престолонаследник Фелипе.
Калин Врачански ежедневно се излага на Градина.  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 139

От кого са децата на Летиция?

От испанския престолонаследник принц Филипе...поне всички се надяват да е така.  Grinning

Любимото ми кралско семейство са те! Гледах много хубав филм за любовната им история, много романтично и човешко. Heart Eyes И двете принцеси са големи сладуранки, а синът на Симеон Втори, Константин- Асен, е кръстник на по- малката- София.

# 40
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
http://gallery.nikoleta-lozanova.org/albums/userpics/10001/55823 … _1685085177_n.jpg
Това място е същото като в новия клип на Сердар Ортач, в който участват Бориса и Никол Станкулова, декор е.

Защо е толкова странно бяла дланта й?  Thinking Само при цветнокожите ми е правило впечатление такава рязка граница в цвета между вътрешната и външната страна на дланите/стъпалата.

От бронзанта и/или солариума, и/или ФШ, а всъщност може и да е от слънцето в Бора-Бора... Снимките са мега естествени и необработвани, както и самата "майка".  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 181
  bouquetизпуснах ви

# 42
  • някъде
  • Мнения: 979
Ох ,че съм...помислих,е говорите за Летиция Каста

# 43
  • София
  • Мнения: 1 139
Ох ,че съм...помислих,е говорите за Летиция Каста

И аз, преди да видя снимките, това помислих. Laughing
Голямата дъщеря на Каста е от Stéphane Sednaoui, френски фотограф, режисьор и продуцент, а другите две деца- син и дъщеря, от годеника й, италианският актьор  Stefano Accorsi.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт