Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 824
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 992
Пети обещаното, от снимките Wink







# 361
  • Мнения: 1 117


Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 362
  • Мнения: 0
Пети обещаното, от снимките Wink







Бел,чест и почитания smile3501

# 363
  • София
  • Мнения: 1 433
Тара, уби ме с колажа джанъм Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дениии, много мерсаж за серията Hug Hug
пфу, нещо пълно мазало ми изглежда
незнам как Азиоулу ще приемат излизането на убиеца, какво ще обясни Хасан, с какви очи ще ги погледне newsm78 newsm78
ще изгледам серията като я качат, или довечера, та да съм по-компетентна, ама хич не ми харесват нещата
пък и с тоя хахавия, нещо в повече ми идат лудите от сериала
то бива пълнеж, ама чак пък толкова
Миленка, точно навреме наистина дойде превода на линка  bouquet
Вали, абсолютно си права, че май мнението на жените не се тачи особено
пък и Азам според мен знае кой е убил Арда, много, много отдавна е наясно, още повече като Зилян му върна пистолета, който ресул й беше дал
само се прави и той на света вода ненапита

# 364
  • Мнения: 0
Петя, пиша ти

Скрит текст:
Зилян и Хазар отидоха на гости на побъркания, а той поръча на онази (забравих я как се казваше) май г-жа Нимет, да скрие портрета на Фериха. След като отидоха у тях той си каза че има син и те съответно поискаха да го видят ама йок, Баръш не слезе, написа бележка "аз не искам мама" (или нещо подобно) През това време Хазар отиде в избата, (където лудия поръча да скрият картината - портрет) и видя една друга картина, като не разбрах чия е, едно женско тяло... Когато "хахото" се върна попита къде е Хазар и разбра че е в избита ей такива очи опули   #Crazy  наш пич се върна с вино от 66-та година и почна да го разпитва след това за нея, заведе ги пак там, защото и Зилян прояви интерес, Хазар взе да въздиша по картината, а ЗИлян след като те двамата излязоха видя и портрета на фериха. Берин ханъм естествено отново взе да повдига въпроса за името на бебето. Ресул отиде при Бурджу она се развика ... чудо. Азам каза на семейството си че Джелял ще излиза от затвора, а Ресул може да влезе заради Бурджу. Дилян се разстрои, отиде каза на Зилян Хазар се развика че Зилян знаела, знаела кой е убиеца, скара се ... После Дживан и той побесня. Ресул взе да дрънка глупости на Хазар, че щели банкет да дигат зарди брат му, че той щял да го пази.
Хахото занесе на Хазар картината която той толкова си хареса и Зилян вече след като видя портрета не го харесва особено и не му се зарадва нито на него още по - малко на картината, каза но Хазар но той й каза че ревнувала от мъртва художничка   Laughing   След това двамата играха билярт, Хазар победи, Зилян отиде да си легне и така свърши   

 Hug    Hug   

По - късно ще напиша коментар за серията

тенкс

# 365
  • Мнения: 242
Ресул е въздух под налягане. Само хленчи и се прави на жертва /докато Азам му позволява, разбира се/. Да го видя какви ще ги дъвче като го опанделят. Ще си намери и той майстора някой ден...

# 366
  • Мнения: 0
Ресул
1.Ако говори по телефона- значи замисля пъклено дело

2.Ако е извадил пистолет - значи защитава семейната чест
3.Ако крещи в гората- значи пуска  джиновете на свобода
4.Ако се е изтъпанчил пред Хазар- значи е напълнил гащите

5.Ако се прави на мъж- значи му предстои бръснене

6.Ако е решил да се прави на добър брат- значи Зилян трябва да се развежда

7.Ако е решил да се прави на мачомен- беж гъзелки да бягаме



Следва продължение

# 367
  • Мнения: 242
petiab, това ми хареса! Много е свежо newsm10

# 368
  • Мнения: 0
Зилян към Ресул

-Батко тия бг-мами искат да ми скубят веждите

-Ай стига плака ма,мен ме обръснаха,ама пак излязох сух,направо на четири крака се приземих/нали съм животно/
-стига бе батко,виж какви ми са хубавки/веждите/

# 369
  • Мнения: 0
Зилян към Хазар
-Хазар няма нужда да купуваш къща,на мен и тук ми е екстра

# 370
  • София
  • Мнения: 440
Х-м, сега, аз като не мога да ах-кам и ох-кам, каквото мога правя - естествено, че бързах първо да направя превод на репортажа, заради днешната серия.

А иначе, ето нещо обещано, доста е .... емоционално - поръчаните сцени от финалния епизод на сериала. Не им е тук мястото, но... карам по реда на питанията.

Скрит текст:
Еп. 53 ориг. – Зилян – Хазар – на сватбата:
Зилян – Как си Хазар?
Хазар – Щастлив съм. … Много щастлив.
Зилян – Колко хубаво!
Руя – Извинете, ще може ли да се поразходим между гостите ни?
Джесур – Ела! О-о, тези мислят за собствените си проблеми!
Руя – За Бога, и булката и младоженеца не са ли интересни?
Хазар – Интересувам се. Най-накрая стана мъж! Поздравления, братко!
Зилян – Скъпата ми! Толкова съм щастлива, заради вас!
Руя – Ние кога ще бъдем щастливи, заради вас?
Хазар – Хайде, да отидем при баба и дядо.
….
Джелал – Зилян, Зилян, ела, дай ръка, ела! Я, хайде, ела! Хайде!
Зилян – Батко, ти… да танцуваме ли…
Ахузар – Хайде скъпи, дай ми го замалко.
Хазар – А, ето, вземи.
Ахузар – Ох, скъпи!
Дестан – Скъпи!
Ахузар – Г-жо Дестан, ще подържиш ли Арда? … Хазар, ела сега…
Хазар – Да танцуваме ли, лельо?
Ахузар – Ще танцуваме!
Джелал – А, аз с това няма да успея! Ще го оставя на този, който е най-добрият и ще успее в това! Хазар, ами, аз с това няма да се справя. Ти ела, ела, дай ръка! … Ела!
Зилян – Хазар,… Не си длъжен!
….
Хасан – Да не оставяме сами Азам и семейството!
Берин – Здравейте, г-жо Султан! Как сте?
Султан – Много благодарим!
Хасан – Двамата колко много си подхождат, нали?
Берин – Ами, … така е.
Азам – Така е!
Ахузар – Като че ли успяхме!
Джелал – Ох, ами, дано. Ако е рекъл Господ!
Зилян – Както казваше, това семейство няма да го бъде и един ден, останахме си семейство…. Хазар, какво искаш? Какво да направя? … Нищо ли няма да кажеш? … Знаеш, всичко стана много трудно за мен! … Очаквах само разбиране!
Хазар – Не ти ли показах разбиране? Поиска да изляза от живота ти, … и аз излязох! Сега какво искаш!
Зилян – Хазар, искам да ме погледнеш с очите си! Моля! Искам само да ме погледнеш! Ако искаш, с погледа си крещи, викай! Достатъчно е да направиш само това с очите! Виждам в тях такава мъка, че съм готова да видя дори омраза в очите ти! Без теб не става, Хазар! Без теб не мога! Кажи с очи, това което имаш да казваш! Очите ти казват, че не искаш раздяла.
Хазар – Извини ме! Ние трябва да тръгваме. …. Ние трябва да тръгваме.
Руя – Да тръгвате ли?
Хазар – На Арда му е време за спане.
Джесур – Какво спане, Хазар?
Хазар – Следобеден сън. Трябва да си спазва режима. Извинете ни!
Руя – Ще се нареди, Зилян, ти недей да се тревожиш, изобщо! Всичко ще се подреди! Прегърни ме!
….
Хасан – Трудно е Зилян, много е трудно да останеш разделен, когато обичаш, зная! Знаеш ли? Ние с Берин, … ето, знаеш, нали!
Зилян – Много съм щастлива, че отново сте заедно.
Хасан – Аз нямам никакви съмнения, дъще! И вие с Хазар ще се съберете, но малко ще потърпиш, и съм сигурен, че това търпение ще ти донесе резултат. Както на мен!

Еп. 53 ориг. – Зилян – Хазар – в ресторанта:
Сервитьор – Добре дошли!
Хазар – Здравейте! Масата на името на Джесур Азизоглу…
Сервитьор – Заповядайте!
Зилян – Здравейте!
Сервитьор – Здравейте!
Зилян – Би трябвало да има резервация за маса на името на Джесур Азизоглу?
Сервитьор – Оттук!
Хазар – Зилян!...
Зилян – Хазар!...
…..
Зилян – Не разбирай погрешно, Хазар! Това не съм го уреждала аз. Руя ми се обади.
Хазар – Предполагам! А на мен Джесур пък ми се обади. Добри човешки намерения! Това го разбирам. Уважавам усилията им!
Зилян – Но…
Хазар – Казват, че когато няма съпруг, никак не е лесно, Зилян. Но, аз …. Захвърлих работата си, изоставих дома си, изоставих съпругата си, напуснах семейството си. Съвсем от начало и начисто започнах един нов живот, различен и спокоен живот. Заради двама ни създадох този живот. Трябваше да сме само ние двамата. … Но теб те нямаше. Защото ти приключи с мен. Зилян, ти се отказа от мен! Остави ме сам.
Зилян – Хазар, аз всъщност…
Хазар – Замълчи, само! Спри! … И на мястото на всичко, което приключи, аз поставих сина си – Арда. Но всичко беше трудно. Много трудно беше. За мен нощта на този свят не свършва. Като парче скала изстинах и ослепях в пълна тъмнина. Когато теб те няма, най-добре нищо да не съществува. … Няма го далечният карамфилов аромат, Зилян, не знаеш какво означава това за мен. … Ах! Какво искаш сега от мен? Отново ли да започнем? Какво искаш! … Да разруша всичко ли? … Отново да хвърля сърцето си на неспокойните бури ли искаш? … Ще го хвърля! … За теб ще направя всичко… но как ще ти повярвам? Не беше никак лесно да свикна без теб. Но така е по-добре…
Джесур – Ало!
Хазар – Джесур, да не си посмял повече да ми причиняваш това! Не се меси в моите работи!
Джесур – Къде си?
Хазар – Където ще да съм, теб какво ти пука!
Джесур – Хазар, виж… Кажи, къде си, ще дойда при теб.
Хазар – На нашето място на брега.
Джесур  - На брега… На нашето място на брега. Добре, аз идвам след малко. … Не успяхме! Хазар е много ядосан.

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 15:56 от milena d

# 371
  • Мнения: 0
Х-м, сега, аз като не мога да ах-кам и ох-кам, каквото мога правя - естествено, че бързах първо да направя превод на репортажа, заради днешната серия.

А иначе, ето нещо обещано, доста е .... емоционално - поръчаните сцени от финалния епизод на сериала. Не им е тук мястото, но... карам по реда на питанията.

Скрит текст:
Еп. 53 ориг. – Зилян – Хазар – на сватбата:
Зилян – Как си Хазар?
Хазар – Щастлив съм. … Много щастлив.
Зилян – Колко хубаво!
Руя – Извинете, ще може ли да се поразходим между гостите ни?
Джесур – Ела! О-о, тези мислят за собствените си проблеми!
Руя – За Бога, и булката и младоженеца не са ли интересни?
Хазар – Интересувам се. Най-накрая стана мъж! Поздравления, братко!
Зилян – Скъпата ми! Толкова съм щастлива, заради вас!
Руя – Ние кога ще бъдем щастливи, заради вас?
Хазар – Хайде, да отидем при баба и дядо.
….
Джелал – Зилян, Зилян, ела, дай ръка, ела! Я, хайде, ела! Хайде!
Зилян – Батко, ти… да танцуваме ли…
Ахузар – Хайде скъпи, дай ми го замалко.
Хазар – А, ето, вземи.
Ахузар – Ох, скъпи!
Дестан – Скъпи!
Ахузар – Г-жо Дестан, ще подържиш ли Арда? … Хазар, ела сега…
Хазар – Да танцуваме ли, лельо?
Ахузар – Ще танцуваме!
Джелал – А, аз с това няма да успея! Ще го оставя на този, който е най-добрият и ще успее в това! Хазар, ами, аз с това няма да се справя. Ти ела, ела, дай ръка! … Ела!
Зилян – Хазар,… Не си длъжен!
….
Хасан – Да не оставяме сами Азам и семейството!
Берин – Здравейте, г-жо Султан! Как сте?
Султан – Много благодарим!
Хасан – Двамата колко много си подхождат, нали?
Берин – Ами, … така е.
Азам – Така е!
Ахузар – Като че ли успяхме!
Джелал – Ох, ами, дано. Ако е рекъл Господ!
Зилян – Както казваше, това семейство няма да го бъде и един ден, останахме си семейство…. Хазар, какво искаш? Какво да направя? … Нищо ли няма да кажеш? … Знаеш, всичко стана много трудно за мен! … Очаквах само разбиране!
Хазар – Не ти ли показах разбиране? Поиска да изляза от живота ти, … и аз излязох! Сега какво искаш!
Зилян – Хазар, искам да ме погледнеш с очите си! Моля! Искам само да ме погледнеш! Ако искаш, с погледа си крещи, викай! Достатъчно е да направиш само това с очите! Виждам в тях такава мъка, че съм готова да видя дори омраза в очите ти! Без теб не става, Хазар! Без теб не мога! Кажи с очи, това което имаш да казваш! Очите ти казват, че не искаш раздяла.
Хазар – Извини ме! Ние трябва да тръгваме. …. Ние трябва да тръгваме.
Руя – Да тръгвате ли?
Хазар – На Арда му е време за спане.
Джесур – Какво спане, Хазар?
Хазар – Следобеден сън. Трябва да си спазва режима. Извинете ни!
Руя – Ще се нареди, Зилян, ти недей да се тревожиш, изобщо! Всичко ще се подреди! Прегърни ме!
….
Хасан – Трудно е Зилян, много е трудно да останеш разделен, когато обичаш, зная! Знаеш ли? Ние с Берин, … ето, знаеш, нали!
Зилян – Много съм щастлива, че отново сте заедно.
Хасан – Аз нямам никакви съмнения, дъще! И вие с Хазар ще се съберете, но малко ще потърпиш, и съм сигурен, че това търпение ще ти донесе резултат. Както на мен!

Еп. 53 ориг. – Зилян – Хазар – в ресторанта:
Сервитьор – Добре дошли!
Хазар – Здравейте! Масата на името на Джесур Азизоглу…
Сервитьор – Заповядайте!
Зилян – Здравейте!
Сервитьор – Здравейте!
Зилян – Би трябвало да има резервация за маса на името на Джесур Азизоглу?
Сервитьор – Оттук!
Хазар – Зилян!...
Зилян – Хазар!...
…..
Зилян – Не разбирай погрешно, Хазар! Това не съм го уреждала аз. Руя ми се обади.
Хазар – Предполагам! А на мен Джесур пък ми се обади. Добри човешки намерения! Това го разбирам. Уважавам усилията им!
Зилян – Но…
Хазар – Казват, че когато няма съпруг, никак не е лесно, Зилян. Но, аз …. Захвърлих работата си, изоставих дома си, изоставих съпругата си, науснах семейството си. Съвсем от начало и начисто започнах един нов живот, различен и спокоен живот. Заради двама ни създадох този живот. Трябваше да сме само ние двамата. … Но теб те нямаше. Защото ти приключи с мен. Зилян, ти се отказа от мен! Остави ме сам.
Зилян – Хазар, аз всъщност…
Хазар – Замълчи, само! Спри! … И на мястото на всичко, което приключи, аз поставих сина си – Арда. Но всичко беше трудно. Много трудно беше. За мен нощта на този свят не свършва. Като парче скала изстинах и ослепях в пълна тъмнина. Когато теб те няма, най-добре нищо да не съществува. … Няма го далечният карамфилов аромат, Зилян, не знаеш какво означава това за мен. … Ах! Какво искаш сега от мен? Отново ли да започнем? Какво искаш! … Да разруша всичко ли? … Отново да хвърля сърцето си на неспокойните бури ли искаш? … Ще го хвърля! … За теб ще направя всичко… но как ще ти повярвам? Не беше никак лесно да свикна без теб. Но така е по-добре…
Джесур – Ало!
Хазар – Джесур, да не си посмял повече да ми причиняваш това! Не се меси в моите работи!
Джесур – Къде си?
Хазар – Където ще да съм, теб какво ти пука!
Джесур – Хазар, виж… Кажи, къде си, ще дойда при теб.
Хазар – На нашето място на брега.
Джесур  - На брега… На нашето място на брега. Добре, аз идвам след малко. … Не успяхме! Хазар е много ядосан.


Миленка ти можеш най важното и най ценното,за което за сетен път ти благодаря

# 372
  • Мнения: 992
Миленка, трудолюбивке много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 373
# 374
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Пете, моля, щях и по - добре да го разкажа, но с малката толкова    Mr. Green

Луси, благодаря!    Hug

Пускам да гледам и после се връщам с коментар    Hug      bouquet  

Миленка, благодаря! Трудът ти заслужава поне това    Hug     bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт