Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 809
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 13 494

petiab, страхотно вдъхновение те е осенило!  bouquet Дано продължи по-дълго това твое оригинално чувство за хумор! Peace

milena d, благодаря ти за всичко!  bouquet

# 347
  • Мнения: 242
Ух, мър майка.............. от де го извади тоз поглед? newsm78 Embarassed

# 348
  • Мнения: 188
Милена благодаря ти отново за преводите.
Петя- Hug
BELL-  bouquet много хубав Хазар,пък за брат му Махсун да не говорим.
Хубав ден от мен.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 433
Миленка, благодаря отново Hug Hug  bouquet
злато си ти Hug
Белче, рано-рано греховни помисли навяваш Blush Heart Eyes
Петя, страхотно започване на деня с твоите колажи Joy Joy Joy Joy
хубаво е седмицата да започва така hahaha hahaha

сега остава и бате ти Ресул да го натъкмиш hahaha hahaha

# 350
  • Мнения: 0
ох,бе,да си го сложиш на десертна лъжичка направо/Белче-калпазанче,омекнаха ми капачките,как да боядисвам сега /

# 351
  • София
  • Мнения: 440

Заглавие на публикацията - Чака се с голямо любопитство новият сериал, подписан от Махсун Кърмъзъгюл
За съдържанието на публикацията - виж. преводите ми в постове 299, 317 и 333 от тази тема.

# 352
  • Стара Загора
  • Мнения: 33

Мъррр... милост нямате към слабите сърца  Laughing
Белче, страшен колаж   Hug

# 353
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Хубава работа.... много смотана серия ... никакво развитие нищо  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 69
Здравейте колко навреме бе публикуван превода на репортажа с билярдната маса. Благодарности за Милена. Серията беше добра, забелязахте ли как ту има сняг ту няма, пече слънце, пак сняг. Забавляват ме тези недоглеждания. Другото което забелязах и не бях виждала преди, когато снимат Махсун в анфас, носа му ми изглежда крив.

Изненадва ме малко поведението на Хазар, има такова доверие на хахото без да го познава, не веднъж му поверява Зилян и я оставя сама в неговата компания.  Това дали е типичното им мъжко поведение, да се доверяват толкова на уж приятел, или да не го мисля толкова серии да има.

# 355
  • Мнения: 0
Хубава работа.... много смотана серия ... никакво развитие нищо  Mr. Green
Дени разкажи серията в резюме,моля

# 356
  • Мнения: 188
Мен пък ме подразни Азам,Ресул бил влязъл в правия път.Да бе,ще стане кога си види ушите без огледало.Не го е страх да стреля,а сега хленчи че ще лежи в затвора.
Михрито и тя пробля,какво щяла да прави без него-ами каквото и до сега-Нищо.

# 357
  • Мнения: 1 056
Привет! Интересна серия. Много ме подразниха Азам и Ресул. Хазар правилно попита колко души още ще плащат за щастието им. Отговор засега няма, тъй като главните виновници продължават да си мълчат. Не са предизвикани достатъчно, за да си кажат истината. Азам изтъргува добре мира и щастието на дъщеря си. Ресул е направо нагъл. Хазар правилно отбеляза, че Низар няма да приеме освобождаването на Джелял току-така. Ще видим какво ще последва. Прави ми впечатление, че и Зилян, и Хазар се опитват да предпазят семействата си и техните тайни, но Хазар успя да наложи своето мнение и баща му го уважи, а Зилян не успя. Наложи се Хазар да го прави и заради нея. Може би защото е жена и мнението на жените там не се цени особено? Или може би защото не можа да се изправи открито и да каже кой уби Арда? Така Ресул ще продължава да си разиграва коня и да ги тъпче.

# 358
  • Мнения: 188
Аз пропуснах разговора у Азам когато там бяха Зилян и Хазар.Ще чакам да качат серията да я изгледам отново.
А Джесур да вземе да порасне вече,той ще надмине и Ресул по глупост.Нищо ли не значи човешкият живот за него че каза -не сме направили нищо нередно.Оля се с този клуб.

# 359
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Петя, пиша ти

Зилян и Хазар отидоха на гости на побъркания, а той поръча на онази (забравих я как се казваше) май г-жа Нимет, да скрие портрета на Фериха. След като отидоха у тях той си каза че има син и те съответно поискаха да го видят ама йок, Баръш не слезе, написа бележка "аз не искам мама" (или нещо подобно) През това време Хазар отиде в избата, (където лудия поръча да скрият картината - портрет) и видя една друга картина, като не разбрах чия е, едно женско тяло... Когато "хахото" се върна попита къде е Хазар и разбра че е в избита ей такива очи опули   #Crazy  наш пич се върна с вино от 66-та година и почна да го разпитва след това за нея, заведе ги пак там, защото и Зилян прояви интерес, Хазар взе да въздиша по картината, а ЗИлян след като те двамата излязоха видя и портрета на фериха. Берин ханъм естествено отново взе да повдига въпроса за името на бебето. Ресул отиде при Бурджу она се развика ... чудо. Азам каза на семейството си че Джелял ще излиза от затвора, а Ресул може да влезе заради Бурджу. Дилян се разстрои, отиде каза на Зилян Хазар се развика че Зилян знаела, знаела кой е убиеца, скара се ... После Дживан и той побесня. Ресул взе да дрънка глупости на Хазар, че щели банкет да дигат зарди брат му, че той щял да го пази.
Хахото занесе на Хазар картината която той толкова си хареса и Зилян вече след като видя портрета не го харесва особено и не му се зарадва нито на него още по - малко на картината, каза но Хазар но той й каза че ревнувала от мъртва художничка   Laughing   След това двамата играха билярт, Хазар победи, Зилян отиде да си легне и така свърши   

 Hug    Hug   

По - късно ще напиша коментар за серията

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 14:10 от дениии

Общи условия

Активация на акаунт