Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 786
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 536
Пете,каква приятелка си ....?Сега четки да приготвяме ,като ще е така и в нас тече ремонт ,ще си обсъждаме филма и ще помагате ,кой с каквото иска. Joy

# 331
  • Мнения: 0
Пете,каква приятелка си ....?Сега четки да приготвяме ,като ще е така и в нас тече ремонт ,ще си обсъждаме филма и ще помагате ,кой с каквото иска. Joy
Михрито каза да оставим на нея,като се развърти с бритона и ще навапца всичко

# 332
  • Мнения: 11 984
 Hug

Така аз ще ви осигуря Хазар и брат му Максун ,единия да ви свири на пиано другия да ви пее на ушенце,а от вас бояджилъка,представям си какви мазанки ще са  Mr. Green

Петя,с каква боя боядисва джанъм,добре ти се е отразила Wink,страхотни вицове Peace

# 333
  • София
  • Мнения: 440
От септември по Atv - Benim İçin Üzülme


Тези всички информации са още много несигурни и предварителни според мен. Ще видим кога какво ще се излъчва. Във всеки случай по ATV ще е явно голяма конкуренция.

http://www.televizyongazetesi.com/benim-icin-uzulme-dizisinin-kanali-belli-oldu!_6_57296
Стана известен каналът на сериала „Не се измъчвай заради мен” (Benim İçin Üzülme)!
Фуркан Сьогют / Televizyon Gazetesi.com
12 август 2012 г.; неделя; 10:09:01; Televizyon Gazetesi / Dizi
Скрит текст:
Докато напразно чакаше да направи финал на сезона на „Животът продължава”, разказващ за драмата на малките невести, Махсун Кърмъзъгюл започна снимките на „Не се измъчвай заради мен”.
Каналът на излъчване на сериала не беше ясен, но в представянето на ATV за новия сезон бе включен и „Не се измъчвай заради мен”, и по този начин се потвърди, че сеириалът ще се излъчва по ATV.
В сериала участват Йойкю Челик, Фулия Зенгинер, Чагла Ертугрул и Селин Шекерджи.

Благодаря за линковете за песента на Зилян. Роси, аз просто карам поред и едно по едно, доколкото ми стига свободното време. Следващите 2-3 седмици имам доста служебни и домашни ангажименти и по-бавно и по-помалко ще превеждам, но ... все пак още не са свършили нито сериалът, нито темата ни.

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 11:33 от milena d

# 334
  • Мнения: 0
Hug

Така аз ще ви осигуря Хазар и брат му Максун ,единия да ви свири на пиано другия да ви пее на ушенце,а от вас бояджилъка,представям си какви мазанки ще са  Mr. Green

Петя,с каква боя боядисва джанъм,добре ти се е отразила Wink,страхотни вицове Peace
Славе дойде ми в повече поредния форумски сблъсък,като се сетя хората с какви страхотии се справят ,а ние тук.........................................................
за това го ударих на майтап,дано ми се изтрие горчилката в устата

# 335
  • Мнения: 11 984

Славе дойде ми в повече поредния форумски сблъсък,като се сетя хората с какви страхотии се справят ,а ние тук.........................................................
за това го ударих на майтап,дано ми се изтрие горчилката в устата

Тук си права Петя за съжаление има и такива моменти,но усмивката и ведрото настроение винаги помагат

# 336
  • София
  • Мнения: 1 433
така е, дето викат габровци светът е оцелял, щото се е смял Joy Joy
аз пък гледах сцената с прохождането на Дживан
много майсторско изпълнение-на Махсун и Иззет гюнай
дедо ви Хасан си допревка залъка дето беше лапнал, не стоеше просто да зяпа и хълца в захлан, а си го изигра брилянтно
а може просто да му се моташе из ченето знам ли Joy Joy Joy
а Махсун - брилянтно изпълнение, страхотна игра
е как може да е с толкова способности-и артист и музикант ooooh!

Миленка, благодарско, когато успееш, знам че си заета, благодарни сме за всичко Hug
Петя, тва, Михри-то, опасна работа, като се сетя-Говедо, животно Joy Joy Joy Joy

# 337
  • Мнения: 0
Хазар
1. Ако трети ден не му се говори, значи искат да го разведат
2. Ако се е събудил сутринта и не му се става, значи е спал с дрехите

3. Ако се е събудил сутринта  и готви,значи парашута се е отворил
4. Ако се вози в кола и никой не го е извикал по телефона спешно- значи сънува

5.Ако Зилян му каже ,че го обича - значи идват тежки дни
6.Ако Зилян му каже ,че не го обича -значи идва маратон

7.Ако Бурджу звъни- значи се задава беда

8.Ако псува тихо- значи гърлото му е простудено.

Следва продължение

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 08:54 от petiab

# 338
  • Мнения: 11 984
Любовни трепети-Михри

Скрит текст:
Михри в полето расла
и кравите с мерак е пасла.
Речника богат и на епитети
лепят се на езика и като отлети.
Момък богат и красив си хареса.
Скрита зад оградата на чичо Реса.
Това,че малко недоскив е
и на Ресул не видя врата колко кирлив  е,
за нея няма никакво значение
и веднага приложи своето умение.
"Животно,говедо,овен,катър,магаре"
Редеше мили думи в този ред
а левента се оглеждаше навред,
аджеба откъде иде таз мелодия чудесна
достойна за неговата душа нежна....
Така Михри свали Ресул иззад оградата
и сега наслада е за тялото на будалата...

От мен лека нощ Hug,че отпуската свърши..... ooooh!

Последна редакция: нд, 12 авг 2012, 23:23 от Slawena

# 339
  • Мнения: 161
Сега мярнах някаква реклама по Диема Фемили и ми се видя Бурджуто. А главната женска роля май ще се играе от Фахрие Евджен /Неджля от Листопад/
Филмът е Мач за двама - давали ли са го, сериял ли е аз не знам, кажете две думи

# 340
  • София
  • Мнения: 440
Този клип беше няколко пъти публикуван в темата, реших че е любопитен и ... малко го попреведох. Но, с уговорка - съвсем ориентировъчно е, на някои места не се чува добре, другаде, много бързо и неясно се говори - затова преводът е само за сведение.

Интервю зад камера с Али Сюрмели:
http://www.youtube.com/watch?v=jnUySsdOnFw

Скрит текст:
Предаването на Елиф Нагме „Специално”, телевизия ATV, излъчено на ???????? – няма информация за дата на излъчването, но е свързано с 36-ти оригинален епизод, в който е този мач на билярд
Зад камера в сериала „Щастливи заедно” (Aşka Sürgün)
Мач на билярд между Хазар и Адалъ се прибавя към „Щастливи заедно” (Aşka Sürgün)
Журналист – Кой спечели мача на билярд между Хазар и Адалъ?
МК – У-у, успокой душата!
Журналист – Лошо завършиха! Махсун Кърмъзъгюл покани на почерпка колегите си от снимачната площадка.
МК – Тези ребра се взимат и се пълнят, ... драги ми бате!
Журналист – Рецепта за ребра от Махсун. …. Сега сме на снимачната площадка на „Щастливи заедно”. И Хазар и Адалъ този път застават един срещу друг на масата за билярд. Махсун явно е майстор в тази работа, ето погледнете, за да се уверите, тези удари. Топките как намират точното място? (Опертори Суат Юнал и Бюлчют Шимшек) … Лошо завършиха! …
(Диалогът между актьорите МК и Али Сюрмели – за съжаление доста неясно се чува и … не се наемам да превеждам от него)
Журналист – И Махсун Кърмъзъгюл при тази трудност отстранява конкурента си от билярдната среща Али Сюрмели.
МК – Адалъ, и това отмина/съвземай се!
Али Сюрмели – Поздравления, братле! Ти победи!
Журналист – В „Щастливи заедно” се наложи по сценарий победата в този мач на билярд да е за Махсун Кърмъзъгюл. Но Али Сюрмели мислеше различно.
Али Сюрмели – Това е едно много познато за мен положение. Защото каквото и да става, те преживяват една прекрасна любов. И мъжът никога в едно такова положение не може да бъде победен. Затова аз, дори съзнателно се оставям да бъда победен от Махсун, помежду ни ще остане една специална победа. И ще се получи една щастлива картина.
Хазар – Зилян, ако не усещам твоя аромат, не мога(да живея).
Зилян – Ако един ден се откажеш така лесно от мен, и не ме искаш (желаеш), тогава аз няма да живея (няма да го преживея).
Журналист – Искаме от Али Сюрмели да ни обясни за ролята си, която от дълго време играе в един и същи сериал с колегата си Махсун Кърмъзъгюл. … Ревнивият Адалъ! …
Али Сюрмели – Между нас музиката е нещото, което свързва двама души. От двама ни той е най-високият, най-привлекателният. Музиката така преобразява хората. И аз ако можех да се занимавам с музика, щях да съм, ей така, по-висок и малко по-привлекателен.
Журналист – След театъра, киното, телевизиятя, Али Сюрмели пояснява че се е впуснал дори и в други различни дейности. Като попитахме: „В какви?”, отговори, че например от известно време успешно управлявал кафене. … Колко дини под една мишница? …
Али Сюрмели – Като актьори в главни роли, един път играхме заедно с приятелката ми. Тогава ние се влюбихме. Затова, добре става, че имаме не само една професия, която работим. Така мисля, … добре върви, добре става. Благодарение на Бога, без проблеми. Тя ме дари със сина ми и с любовта си.
Журналист – И сега е почивка за обяд на снимачната площадка. Махсун Кърмъзъгюл черпи колегите си с традиционно ястие от ребра от Юго-Изтока. … Рецепта за ребра от Махсун. …
МК – Тези ребра се взимат и се пълнят вътре. И така се увеличават два пъти. След това ги приготвят във фурната. И накрая се прави сос.
Журналист – Добре, де, а Адалъ как намира ястието всъщност?
Али Сюрмели – Много вкусно, хубаво е. Знаем, че е едновременно и сладко и солено...

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 07:52 от milena d

# 341
  • Мнения: 72
Добро утро Хазарки!!Пожелавам ви  да сте и щастливи!! Успешна седмица!!!
milena d...
    bouquet  bouquet  bouquet

# 342
  • Мнения: 0
Зилян
1.Ако е свила джуки- значи абито иска да си я прибере у дома

2.Ако е свъсила вежди- значи и тати иска да я прибера у дома

3.Ако се смее - значи Хазар и е донесъл китайска играчка

4.Ако плаче под дъжда- значи иска проветрение на мозъка

5.Ако е покрита с червен воал - значи ще сайдисва Хазар

6.Ако си проси целувка- значи е пияна като чалтик

7.Ако се въргаля на пода на тавана- значи Хазар го е огряло

8.Ако действа с размах- значи Хазар ще яде шамари

# 343
# 344
  • Мнения: 798
Този клип беше няколко пъти публикуван в темата, реших че е любопитен и ... малко го попреведох. Но, с уговорка - съвсем ориентировъчно е, на някои места не се чува добре, другаде, много бързо и неясно се говори - затова преводът е само за сведение.

Интервю зад камера с Али Сюрмели:
http://www.youtube.com/watch?v=jnUySsdOnFw

Скрит текст:
Предаването на Елиф Нагме „Специално”, телевизия ATV, излъчено на ???????? – няма информация за дата на излъчването, но е свързано с 36-ти оригинален епизод, в който е този мач на билярд
Зад камера в сериала „Щастливи заедно” (Aşka Sürgün)
Мач на билярд между Хазар и Адалъ се прибавя към „Щастливи заедно” (Aşka Sürgün)
Журналист – Кой спечели мача на билярд между Хазар и Адалъ?
МК – У-у, успокой душата!
Журналист – Лошо завършиха! Махсун Кърмъзъгюл покани на почерпка колегите си от снимачната площадка.
МК – Тези ребра се взимат и се пълнят, ... драги ми бате!
Журналист – Рецепта за ребра от Махсун. …. Сега сме на снимачната площадка на „Щастливи заедно”. И Хазар и Адалъ този път застават един срещу друг на масата за билярд. Махсун явно е майстор в тази работа, ето погледнете, за да се уверите, тези удари. Топките как намират точното място? (Опертори Суат Юнал и Бюлчют Шимшек) … Лошо завършиха! …
(Диалогът между актьорите МК и Али Сюрмели – за съжаление доста неясно се чува и … не се наемам да превеждам от него)
Журналист – И Махсун Кърмъзъгюл при тази трудност отстранява конкурента си от билярдната среща Али Сюрмели.
МК – Адалъ, и това отмина/съвземай се!
Али Сюрмели – Поздравления, братле! Ти победи!
Журналист – В „Щастливи заедно” се наложи по сценарий победата в този мач на билярд да е за Махсун Кърмъзъгюл. Но Али Сюрмели мислеше различно.
Али Сюрмели – Това е едно много познато за мен положение. Защото каквото и да става, те преживяват една прекрасна любов. И мъжът никога в едно такова положение не може да бъде победен. Затова аз, дори съзнателно се оставям да бъда победен от Махсун, помежду ни ще остане една специална победа. И ще се получи една щастлива картина.
Хазар – Зилян, ако не усещам твоя аромат, не мога(да живея).
Зилян – Ако един ден се откажеш така лесно от мен, и не ме искаш (желаеш), тогава аз няма да живея (няма да го преживея).
Журналист – Искаме от Али Сюрмели да ни обясни за ролята си, която от дълго време играе в един и същи сериал с колегата си Махсун Кърмъзъгюл. … Ревнивият Адалъ! …
Али Сюрмели – Между нас музиката е нещото, което свързва двама души. От двама ни той е най-високият, най-привлекателният. Музиката така преобразява хората. И аз ако можех да се занимавам с музика, щях да съм, ей така, по-висок и малко по-привлекателен.
Журналист – След театъра, киното, телевизиятя, Али Сюрмели пояснява че се е впуснал дори и в други различни дейности. Като попитахме: „В какви?”, отговори, че например от известно време успешно управлявал кафене. … Колко дини под една мишница? …
Али Сюрмели – Като актьори в главни роли, един път играхме заедно с приятелката ми. Тогава ние се влюбихме. Затова, добре става, че имаме не само една професия, която работим. Така мисля, … добре върви, добре става. Благодарение на Бога, без проблеми. Тя ме дари със сина ми и с любовта си.
Журналист – И сега е почивка за обяд на снимачната площадка. Махсун Кърмъзъгюл черпи колегите си с традиционно ястие от ребра от Юго-Изтока. … Рецепта за ребра от Махсун. …
МК – Тези ребра се взимат и се пълнят вътре. И така се увеличават два пъти. След това ги приготвят във фурната. И накрая се прави сос.
Журналист – Добре, де, а Адалъ как намира ястието всъщност?
Али Сюрмели – Много вкусно, хубаво е. Знаем, че е едновременно и сладко и солено...
Миленка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт