Отговори
# 690
  • Мнения: 3 417
Бану и Гюней са двама луди като нас Ама Кузей с тез дами увиснали му на врата е за съжаление Да се връща в затвора с тази физика Там може и него да оправят


Лелеее, ти пък мина и двете мацки, пепел ти на устата!  Shocked Не ми се гледа пак измъчен Кузей, ама за жените си е така


Ако питаш мен след всички спорове бих оставила Джемре Но понеже аз се интересувам от момъка искам нещо по-различно за него Той го заслужава Ще го окъпе, завие и хайде

# 691
  • Мнения: 1 012
То май всички се интересуваме най-вече от него.  Laughing И аз се надявам двете госпожи да ни отърват от двете мацета дето му висят на врата, но не ми се вярва много.. Искам да видя нещо свежо, да хлъцне по него  Crazy

# 692
  • Мнения: 3 417
Ece Yorenc ходи в Перу и Екадор Дано на Мачу Пикчу от надморската височина и е дошла някоя свежа идея Че ако я карат така ще загубят публиката  съвсем

# 693
  • Мнения: 75
Е ,аз бих се зарадвала и на малко повечко любов да покажат , пък с която и ще да е, щом няма да е Бану ми е все едно Peace
Лека вечер дами Hug

# 694
  • Мнения: 1 012
Абе то не се знае, ако се е надишала с много кислород, ефекта може и обратен да е!  Mr. Green

Лека вечер!  Hug

# 695
# 696
  • Мнения: 3 371
Добро утро и хубав ден !



Ece Yorenc ходи в Перу и Екадор Дано на Мачу Пикчу от надморската височина и е дошла някоя свежа идея
Joy Joy Joy Усмихна денят ми рано - рано, джанъм ! Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 2 282
Дами, Зейнепка ще къпе и обръща Кузей! Тя ще се справи със задачата.
Добро утро и хубав ден!

Между другото, подкрепям идеята за анкетата. Няма да бъде приета еднозначно, но ще отвори дебат.
Като знаем кого обича, как така Дж ще се отдаде на друг.Не се връзва с образа на светица,налаган от болшинството.

# 698
  • Мнения: 1 012
Щастлива сряда (макар и без филмчето  Sad)



Скрит текст:

# 699
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Така, пуснали са трейлъра за 2 сезон, една моя приятелка от ФБ го е гледала - да ви уведомя какво е видяла: Джемре е в затвора, Кузей отива да я види и й казва, че няма да я остави сама и я обича. Дааа, seni seviyorum и от неговата уста  Heart Eyes Сезонът на Зейнеп, както казахте  Mr. Green, но нека да изчакаме и да видим. Не очаквам да е майтап, не и от тази приятелка, но все пак, да го видим.
Хубав ден на всички!   bouquet

# 700
  • Мнения: 2 282
Така, пуснали са трейлъра за 2 сезон, една моя приятелка от ФБ го е гледала - да ви уведомя какво е видяла: Джемре е в затвора, Кузей отива да я види и й казва, че няма да я остави сама и я обича. Дааа, seni seviyorum и от неговата уста  Heart Eyes Сезонът на Зейнеп, както казахте  Mr. Green, но нека да изчакаме и да видим. Не очаквам да е майтап, не и от тази приятелка, но все пак, да го видим.
Хубав ден на всички!   bouquet

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
https://www.facebook.com/KgEnglishPage/posts/512164788798570?not … eed_comment_reply

Ето линк към ФБ страницата. Който има Канал Д, нека гледа.

# 702
  • Мнения: 3 417
https://www.facebook.com/KgEnglishPage/posts/512164788798570?not … eed_comment_reply

Ето линк към ФБ страницата. Който има Канал Д, нека гледа.

Аз го четох и в други фейсбукове и тъкмо се чудех дали не е шега

# 703
  • Мнения: 2 282
Джемрето убива Фърат и отива да лежи в затвора вместо Кузей. И всичко това прави от любов! Joy Joy Joy

# 704
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Струва ми се, че не е шега, момичето постнало информацията, ми е приятелка. Ако беше шега, тя щеше да го каже веднага, а понеже знае колко обичам филма, ми го е пратила на всички възможни места, за които се е сетила!  Joy Хайде, чакам да го видя с нетърпение!  Laughing
Дафне, поведението ти е нетърпимо, честно ти казвам.Ама това е понеже не ти уйдисва  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт