Отговори
# 705
  • Мнения: 1 012
Прегледах всичко, няма такъв трейлър  newsm78 Сега върви Забраненият плод по Канал Д  Rolling Eyes
Sofi_q, дай линк, на тази Фб страница няма линк.  Rolling Eyes Снощи през цялото време тв-то ми беше на Канал Д, освен нещо да съм проспала...

# 706
  • Мнения: 2 282
Струва ми се, че не е шега, момичето постнало информацията, ми е приятелка. Ако беше шега, тя щеше да го каже веднага, а понеже знае колко обичам филма, ми го е пратила на всички възможни места, за които се е сетила!  Joy Хайде, чакам да го видя с нетърпение!  Laughing
Дафне, поведението ти е нетърпимо, честно ти казвам.Ама това е понеже не ти уйдисва  Joy Joy Joy
Защо пък нетърпимо. Ами, израдвах се. Кузей няма да лежи в затвора. Искам да си е със Зейнеп.

# 707
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
https://www.facebook.com/KgEnglishPage

Заповядай, Ромина!  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 2 282
Прегледах всичко, няма такъв трейлър  newsm78 Сега върви Забраненият плод по Канал Д  Rolling Eyes
Sofi_q, дай линк, на тази Фб страница няма линк.  Rolling Eyes Снощи през цялото време тв-то ми беше на Канал Д, освен нещо да съм проспала...

Това са поредните кьорфишеци на английския форум. За н-ти път!

# 709
  • Toronto
  • Мнения: 683
И като се събудила Джемре, краката й отвънка, а пръстите в контакта! ooooh!
Като съберем и подсказката от Симай, че щяла да умре в някаква уличка в ръцете на Кузей, нещата си идват на мястото - Джемре е светила маслото на Симай, на Фърат, на Бекир, защо не и на Сюмер и затова е в затвора.

# 710
# 711
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Eeee? Тупарова, май не е спала с пръсти в контакта Джемре?  Joy И не са кьорфишеци, Дафне!

Дтерзийска, много благодаря!   bouquet

# 712
  • Мнения: 1 012
Не се знае за какво е в затвора  newsm78

dterziiska  bouquet  bouquet Сега оставам каналето да не го изпусна на голям екран

# 713
  • Toronto
  • Мнения: 683
Eeee? Тупарова, май не е спала с пръсти в контакта Джемре?  Joy И не са кьорфишеци, Дафне!

Дтерзийска, много благодаря!   bouquet
А, досега пък щото не са ни подвеждали с нечии фантасмагории и съновидения. Подозирам, че е нещо подобно.

# 714
  • Мнения: 2 282
А, стига бе! Не е истина, просто! Това не може да бъде реално.

# 715
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Eeee? Тупарова, май не е спала с пръсти в контакта Джемре?  Joy И не са кьорфишеци, Дафне!

Дтерзийска, много благодаря!   bouquet
А, досега пък щото не са ни подвеждали с нечии фантасмагории и съновидения. Подозирам, че е нещо подобно.

Виж пост по-нагоре, фаргаманът е факт!  Laughing

# 716
  • Toronto
  • Мнения: 683
Eeee? Тупарова, май не е спала с пръсти в контакта Джемре?  Joy И не са кьорфишеци, Дафне!

Дтерзийска, много благодаря!   bouquet
А, досега пък щото не са ни подвеждали с нечии фантасмагории и съновидения. Подозирам, че е нещо подобно.

Виж пост по-нагоре, фаргаманът е факт!  Laughing
Видях го фрагмана, София Laughing Ама продължавам да си мисля, че е сън на Джемре.

# 717
  • Мнения: 2 282
Това са мечтания на Джемрето. Изпуснала е шанса да стане героиня,като застреля Фърат и лежи вместо Кузей. И си представя това. Истината е, че ще има затвор и там ще е Кузей.
Това ''Обичам те'' на Кузей е толкова фалшиво и неистинско.

# 718
  • Мнения: 2 282
Eeee? Тупарова, май не е спала с пръсти в контакта Джемре?  Joy И не са кьорфишеци, Дафне!

Дтерзийска, много благодаря!   bouquet
А, досега пък щото не са ни подвеждали с нечии фантасмагории и съновидения. Подозирам, че е нещо подобно.

Виж пост по-нагоре, фаргаманът е факт!  Laughing
Видях го фрагмана, София Laughing Ама продължавам да си мисля, че е сън на Джемре.
[/b]Абсолютно!

# 719
  • Мнения: 2 282
Сменям ника, ако това не е сън на Джемрето.

Общи условия

Активация на акаунт