Отговори
# 720
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Това са мечтания на Джемрето. Изпуснала е шанса да стане героиня,като застреля Фърат и лежи вместо Кузей. И си представя това. Истината е, че ще има затвор и там ще е Кузей.
Това ''Обичам те'' на Кузей е толкова фалшиво и неистинско.


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
# 722
  • Мнения: 2 282
Това са мечтания на Джемрето. Изпуснала е шанса да стане героиня,като застреля Фърат и лежи вместо Кузей. И си представя това. Истината е, че ще има затвор и там ще е Кузей.
Това ''Обичам те'' на Кузей е толкова фалшиво и неистинско.


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Наистина. си нетзрпима! Joy Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 2 282
Нали Дж щеше да бъде с Баръш в Дубай.

# 724
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Ето превод на фрагмана!

He says ,I don't regret what I did.
Cemre,there is nothing to fear,
K:I am not afraid of anything.
C:Then say it
k :I...
K:There is only one obstacle
C:Guney?
K:when you get out ,I won't ever leave you.
C:Promise
K:I promise
C:Don't leave my mother alone.
K:I love you

# 725
  • Мнения: 8 679
Благодаря за фрагмана и превода.    bouquet  bouquet  bouquet

Жалко, мислех, че нещо ново и различно ще ни предложат, а то старата песен на нов глас. Ще има да дишат праха на ВВ... отново. Peace

Все пак не вярвам, че вдъхновението на двете лелки им е стигнало дотолкова, че да вкарат пак някой в затвора. Не знам, много постно ми се види. ooooh! Те тъй и трети сезон могат да изкарат - в него Гюней или Бану може да влязат в кауша, и тъй, докато изредят всички. Mr. Green Laughing

А наистина, ако мислят да ме занимават с Джемретина цял втори сезон, ме губят като зрител.

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 15:39 от ·٠•Snejka•٠·

# 726
  • Мнения: 18 637
Здравейте Кузейки! Най-после фрагман...Не знам дали е сън или не, но мнооого  ми хареса! А колкото до обяснението на Кузей изобщо не ми е фалшиво и изкуствено Дафне. Киво е неповторим в тези сцени...Терзи, София, благодаря ви от сърце!  bouquet

# 727
# 728
  • Toronto
  • Мнения: 683
А наистина, ако мислят да ме занимават с Джемретина цял втори сезон, ме губят като зрител.

Абсолютно ми омръзна и на мен.

# 729
  • Мнения: 2 282
Ето превод на фрагмана!

He says ,I don't regret what I did.
Cemre,there is nothing to fear,
K:I am not afraid of anything.
C:Then say it
k :I...
K:There is only one obstacle
C:Guney?
K:when you get out ,I won't ever leave you.
C:Promise
K:I promise
C:Don't leave my mother alone.
K:I love you
Абсолютно вкиснала боза. Това не може да бъде диалог от филма.

# 730
  • Мнения: 2 282
А наистина, ако мислят да ме занимават с Джемретина цял втори сезон, ме губят като зрител.

Абсолютно ми омръзна и на мен.
Това са димки! Споко!

# 731
  • Мнения: 18 637
Аз лично с удоволствие ще си гледам Джемрето и във втори сезон. Защото няма никаква логика любовта им да свърши, преди да се е осъществила. Някои от вас много бързо я отписахте, но е факт, че Кузей обича нея, колкото и да ви е неприятно. Аз си мислех, че във втория сезон Кузей ще ги отсвири и двете и ще се появи най-после момичето, което ще преобърне живота му, но уви!.
Интересно, за какво ли лежи Джемре в затвора? Ако наистина не е сън, де.

# 732
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ха какъв фрагман какво чудо... много ще бъде интересно във втори сезон... страхотен фрагман благодаря за превода    bouquet  Джемре маи ще се жертва за Кузей интересно ми е много какво ще стане... хайде кога почва ...  Shocked  Peace

# 733
  • Мнения: 1 012
И аз мисля, че е сън. Освен това, пишеше, в някоя от медиите им, че са в Дубай. Това, разбира се, вече е заснето. Аз мисля, че ще има втори фрагман в началото на септември.

Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 734
  • Мнения: 432
Ако това не е сън, изобщо не съм съгласна, че думите "Обичам те" са постни, който гледа и иска да види реалността, ще види сълите, които се стичат от очите на Кузей!!!

Общи условия

Активация на акаунт