Смешки от форума - 7

  • 65 126
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 900
ако "миуту" е на 45, направо го пиши и него бегал, няма кво да се правите на интересни.  Naughty
Ей сега я втасах.  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 5
Абе защо се гаврят с тия транспортири
Ми да пробват  с http://www.thispay.com/catalog/images/uploads/270701.jpgТт
ова...струва ми се по-точно (и безболезнено) от този транспотир(каквото и там да се опитват да измерят хората)
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ти знаеш ли какво е това? Виждала ли си на живо?
Че то по-зле от линийка бре. Mr. Green

# 78
# 79
  • Мнения: 3 736
Ти знаеш ли какво е това? Виждала ли си на живо?
Че то по-зле от линийка бре. Mr. Green

 Joy Вярно, вярно, но поне ще може да измери две неща - дълбочината и дали е напълно хоризонтална.

Све, направо го копай твоя мил.

# 80
  • Мнения: 4 607
Оххх, задавих се от смях с тази тема. То на майките не им е смешно, обаче... Rolling Eyes

Ето цитат:

Цитат
Тази сутрин стана към 7,30ч. до осем беше вече закусила и дори успя да свърши голямата работа...Измих я аз и реших да я оставя без памперс, за да и подиша дупето поне докато прибера масата. Само след минутка се обърнах, за да и хвърля "контролен" поглед и...Беше се изакала отново, на пода, хванала си акото в ръка и го размазала по краката, корема, пода и стола до който беше седнала.Ръката и беше насочена към устата #Crazy Е, успях да я спра на време, нооо аз си знам какво изпитах като я видях, че иска да си пъхне омазаната ръка в устата.  #Shocked #Shocked #Shocked

# 81
  • Мнения: 3 736
Голям шок, голямо нещо.  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 510
Замислих се - баща ми дали ми е баща? 'Щото е бил на 54, когато съм се родила, а ин-витро не знам да е имало тогава в България...  Rolling Eyes
Laughing Добре, че не е била майка ти.

# 83
  • Мнения: 135
Скоро попаднах на следната тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670589.0


заслужава достойно място тук..... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 84
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 900
Поредната подобна.  Tired

# 85
# 86
  • Мнения: 2 675

в тази тема за осоляването ей това беше върхът -


"Дете на познати въпреки че е малко намирисва на пот" 
 Crazy

# 87
  • Мнения: 739
Темата е "Нос в Пубертет" в подфорум С Психолог:

"Добър ден, синът ми е на 15 години, и постоянно се оплаква от носът си, че е "подут, седял като топка на лицето му, шишкав, дебел"
Като дете имаше много красив нос ..
Някакви съвети?"


Не е супер смешно, но се чудя какъв ли съвет очаква майката да получи от психолог?

# 88
  • Мнения: 234
Цитат на: =
Отвратителна поговорка,особено ако се приеме буквално! SickДокато е тийн, детето тъй или иначе ще стане бунтар и социопат,а ако не стане,значи волята му е скършена.

 Joy социопат до социопата,мила моя майнольо.....

# 89
  • Мнения: 1 310
Е, от авторката на цитата не може да се очаква много. Напънало я, изходила се в темата - резултатът се вижда. Tired

Общи условия

Активация на акаунт