Интересни места в Европа за деца

  • 130 192
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 073
Ние сме избрали една близка дестинация за разходка с децата на пролет - зоопарка в Скопие.
http://www.zooskopje.com.mk/

# 76
  • Мнения: 144
http://www.cadburyworld.co.uk/

Това също е интересно за посещение! Намира се в Англия. Турът включва дегустация и атракциони, но не е парк, а е част от действаща фабрика за шоколад. Там може да се види история на какаото, на шоколада, има зали с експозиции, минава се през мини кино зала за прожекция на филмче, има и кратко возене с влакче през света на малките какаови зърна. Според мен мястото е интересно както за малки, така и за големи посетители.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Има ли някъде оферти с превоз? Сайт за колективно пазаруване или оферта?

# 78
  • Мнения: 1 668
Някой би ли могъл  да ми препоръча място за забавления,подходящо за малки деца-обаче да е на закрито във Белгия,Франция,Холандия или Германия?Дъщеря ми през февруари ще стане на 5гд и бихме искали да отидем някъде по този повод,но предвид зимният месец,и това че ще сме и със малко бебе -трябва да е някъде на  закрито.
https://www.tropical-islands.de/
страшна веселба си организирахме. Спахме на палатки в самия остров. Страхотно преживяване и много подходящо и за малки деца. Берлин е град, в който също има какво да се прави с деца ако останете няколко дни.

# 79
  • Мнения: 592
Здравейте и от мен.Да се включа и аз в темата директно с въпрос.Сега за 11 Рд на голямата ми дъщеря ще пътуваме до Рим.Това ще е третата година в която на 30 март сме на място интересно за деца(а и не само).Въпроса ми е за този Уинкс парк.Много далече ли е от Рим? Дали ще им е интересно там,предвид,че по миналата година бяхме в Дисниленд.Въобще всякаква информация ще ми е от полза.

# 80
  • Мнения: 918
Някой би ли могъл  да ми препоръча място за забавления,подходящо за малки деца-обаче да е на закрито във Белгия,Франция,Холандия или Германия?Дъщеря ми през февруари ще стане на 5гд и бихме искали да отидем някъде по този повод,но предвид зимният месец,и това че ще сме и със малко бебе -трябва да е някъде на  закрито.
https://www.tropical-islands.de/
страшна веселба си организирахме. Спахме на палатки в самия остров. Страхотно преживяване и много подходящо и за малки деца. Берлин е град, в който също има какво да се прави с деца ако останете няколко дни.
Как стигнахте дотам? Има ли влак или друг удобен транспорт от летището?
Звучи много интересно. Отдавна ми се ходи в Берлин.

# 81
  • Мнения: 13
В Бенидорм (Испания ) - Terra Mitica -тип Дисниленд, но е разделено на: Древна Гърция, Древен Египет , Римска империя и т.н.  Terra Natura - има зоологическа градина + част с басейни и пързалки , "Aqualandia" и "Mundomar"- с делфини. Също бих добавила и Био парк Валенсия +  Океанографиката

# 82
  • Мнения: 2 443
 На 35км северно от Париж, Франция- Парк Астерикс   http://www.parcasterix.fr/
 

# 83
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Скоро бяхме в Европа парк в Руст, Германия. Паркът е много, много хубав. Има огромно разнообразие на атракции за всякакви възрасти, хубави шоута, качествена храна на много прилични цени. Прекарахме 12 часа там и на децата пак им се стори малко. В сравнение с Дисни-Париж, този парк според мен печели с организацията си, не сме чакали повече от 30 минути на най-желаните атракции, въпреки огромния брой хора.


Гласувам с две ръце за Европа парк. Ходила съм десетки пъти и съм се забавлявала истински. Майка ми казва, че там се чувства като дете, какво остава за един малчуган Simple Smile

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Дали някой знае за парк близо до Неапол, мисля, че беше парк плюс зоологическа градина? Четох за някакъв преди време, но не се сещам как се казва. Ако някой е ходил да сподели дали е интересен и дали си струва.

# 85
  • Мнения: 6 992
http://www.oceanopolis.com/ - ходила съм като тийнейджър, но мисля, че и за децата ще е много интересно, аз бях омагьосана  Crazy

# 86
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте, интересуват ме интересни места във Виена и околността за момче на 4,5 год. Има ли смисъл да го водим сега или да изчакаме да порасне. Престоят ни ще е 3-4 дни.

# 87
  • Мнения: 1 029
Здравейте, интересуват ме интересни места във Виена и околността за момче на 4,5 год. Има ли смисъл да го водим сега или да изчакаме да порасне. Престоят ни ще е 3-4 дни.
Зоо-то, Пратера, парковете /напр.Дунау-парк, щатпарк/, Испанското училище за езда

Въпреки по-горното, нашия син започнахме да го водим с нас извън страната /изключвом почивките/, след като навърши 10г., за да не се мъчим и двете страни  Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 162
нашия син започнахме да го водим с нас извън страната /изключвом почивките/, след като навърши 10г., за да не се мъчим и двете страни  Laughing
Затова споменах възрастта newsm10, за да ме посъветвате дали си заслужава усилието и парите. Нашето дете не издържа много на ходене, предпочита да се вози на влакчета, метро и пр.
А има ли някакви разходки с корабче по Дунав?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте, интересуват ме интересни места във Виена и околността за момче на 4,5 год. Има ли смисъл да го водим сега или да изчакаме да порасне. Престоят ни ще е 3-4 дни.

Здравей,
Нашата я мъкнем като куфар от малка и тя много обича. Сега е на 4 и половина. Предстои ни дисниленд с кола.
Точно във Виена по стечение на обстоятелствата е била доста пъти - с кола, със самолет.
За мен има смисъл, това е чудесно уреден град,където детето ти ще си прекара страхотно, не ми се образуват нерви от нищо там, не викам по улицата, в магазините и музеите, някак те обхваща спокойствие...зоопарка е великолепен просто, заслужава си и само него дори да посетите. Но има още много неща - къща на моретата, алеи и градини на дворци, оранжерия с пеперуди, музеи за деца, природонаучен музеи с динозавър вътре....
Около Виена се точа на Мелк, едно градче/селце, което е уникално, на дунава и там е супер приятно за колоездачи, тъй като има 30 км (ако не и повече) алея, по която си караш, блееш и снимаш..природа!

Общи условия

Активация на акаунт