Интересни места в Европа за деца

  • 130 241
  • 762
  •   2
Отговори
# 270
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Благодаря за отзивите момичета! Shantal ще прегледам,  jul за Science museum не се бях сетила, мерси за идеята!
А нещо като Дисниленд дали има? Или нещо с принцеси/замък?

# 271
  • Мнения: X
За принцеси не се сещам, но Хамптън корт според мен е доста интересен за деца. Има костюмирани хора, които показват и учат децата как се е пишело с гъше перо например или как се е правел пай. Доста по интерактивно е направена експозицията и на мен ми хареса в пъти повече от скучния Уиндзор. А и градините са страхотни за разходка.

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 11:18 от Анонимен

# 272
  • Мнения: 3 942
Не съм чела цялата тема, искам да добавя Биопарка и Океанографския музей във Валенсия. Посетихме ги с дъщеря ни - на почти пет години преди няколко дни, много се харесаха. А и като цяло мисля, че градът е подходящ за посещение с деца. Има много зелени площи по коритото на река Турия, площадки, разстоянията са малки и за ходене, по ресторантите има детски менюта.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Обмислям да заведем децата в началото на месец май в Гардаланд.
Някой спал в хотелите на парка да сподели мнение? 2 дена добре ли са за парка или и един стига?

# 274
  • Мнения: 14 486
Според мен един ден не стига, най-добре два. Един ден може да стигне ако се стои да 22 часа, но мисля, че само лятото работи до толкова късно.

# 275
  • Мнения: 357
Миналата година бяхме там и спахме в хотела. Много приятно място, част от цялото очарование на парка и преживяването. Ресторантите също са тематични, с програма. Всичко е мислено и правено за деца и за тях си е като в приказка. Ние пристигнахме в ранния следобяд, бяхме в аквариума този следобед, а на следващия ден - целия ден в парка. Мисля, че е напълно достатъчно, въпреки, че не ни се тръгваше. Зависи обаче дали ще успеете да се качите на всичко, което искате. Ние бяхме в работно време в средата на май и беше спокойно. Нямаше дълги опашки и беше изключително приятно.

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Супер. Кой хотел препоръчвате?

# 277
  • Мнения: 357
Ние бяхме в Gardaland Hotel, а на вечеря - в Gardaland Adventure Hotel. И двата изглеждат като на снимките. Красиви и добре поддържани. Изрисувани, пълни с герои, имаше анимация с Prezzemolo, ако не греша така се казваше тяхното човече. Децата играят и се снимат с него. Индиана Джоунс ни посрещна пред Adventure Hotel и веднага въвлече децата в играта. Имаше програма и в ресторанта, по време на вечеря. Децата участваха, танцуваха, храната беше вкусна. Искрено препоръчвам самите хотели при посещението на Gardaland park, защото цялото пътуване се превръща в едно голямо приключение, в което децата са герои и всяко се чувства специално. Има безплатен транспорт от хотела до парка и аквариума, и до Пескиера. Ние бяхме без кола, но беше удобно и лесно придвижването. Дано да ви е хубаво времето. Приятно изкарване!

# 278
  • Мнения: 18
Здравейте, предстои ни семейно пътешествие с крайна точка Леголенд до Мюнхен. С две момчета сме на 7 и 4 год. Възползвахме се от офертата нощувка и два дни в парка, защото мисля, че един ден няма да ни стигне. Получих потвърждение на e-mail, но се чудя самите билети за парка как ще ги получим. Ще се радвам ако някой може да сподели информация за парка като цяло. Благодаря предварително:)

# 279
  • София
  • Мнения: 435
Относно Гардаленд, ако сте с кола и не ви се дават много пари за нощувка има много къмпинги наоколо и нощувките са на много прилични цени. Организацията им е перфектна и мисля че ще останете доволни. Ако успеете да си намерите от талоните за 50 % отстъпка от зърнените закуски- възползвайте се и си вземете два дни в парка. Страхотен е както за деца, така и за възрастни Simple Smile

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Попаднах на хубава промоция в сайта и в крайна сметка взех 1 нощувка в  Gardaland Adventure Hotel с вкл. 2 дена билети за парка. Ще сме петък и събота целия ден. Надявам се, че ще им е достатъчно. Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 435
Попаднах на хубава промоция в сайта и в крайна сметка взех 1 нощувка в  Gardaland Adventure Hotel с вкл. 2 дена билети за парка. Ще сме петък и събота целия ден. Надявам се, че ще им е достатъчно. Simple Smile

Страхотно, ще си изкарате супер. Напълно достатъчно са два дни.
Весело изкарване

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Страхотно, ще си изкарате супер. Напълно достатъчно са два дни.
Весело изкарване
Само да случим на хубаво време! Иначе обичаме да се забавляваме и четиримата в такива паркове.
Още един въпрос: храната в парка става ли? В Дисниленд имахме сериозни проблеми само с тази част...

# 283
  • София
  • Мнения: 435
Страхотно, ще си изкарате супер. Напълно достатъчно са два дни.
Весело изкарване
Само да случим на хубаво време! Иначе обичаме да се забавляваме и четиримата в такива паркове.
Още един въпрос: храната в парка става ли? В Дисниленд имахме сериозни проблеми само с тази част...
Ние бяхме по време на октоберфест и навсякъде имаше вурстове, картофки и бира, отделно имат и пица разбира се Stuck Out Tongue Closed Eyes
Но можете да си носите сандвичи, вода, солети, бисквити, каквото си решите. Вземате една раница и всичко вътре, никой няма да ви спре, а и забелязах, че доста от хората в парка си носят. На входа на всяка атракция има къде да си оставите раницата и никой няма да ви я пипне.

# 284
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 749
Гледах и аз оферти за Гардаленд, но нещо скъпо ми се струва посещението. 374 евро е нощувката и входа за два дни на сайта, самолетните билети за четиримата - около 260-270 евро, допълнително рент-а-кар, храна, евентуално 1-2 нощувки в Милано още и сметката излиза към 3000 лв поне. Не е ли много за 2-3 дни или аз не що не си правя сметката както трябва?

Общи условия

Активация на акаунт