Огледален свят по VOYO ~ тема 5 ~

  • 49 369
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 432
Здравейте, дами  Hug Аз гледах до където можах, но на турски и не всичко ми стана ясно, обаче това, от което ме заболя беше погледа на Зехра! Такава болка изпитваше тази жена и в същото време трябваше да стиска зъби заради лъжливата си дъщеря.... Outta Joint ooooh!
Историята до тук малко ми прилича на Менекше и Халил. Бащата решава дъщерята да се омъжи, пазят я брат й и бъдещия годеник и на сватбата, както на годежа на нашите, булката с мега изтерзан поглед....

# 616
  • Мнения: 0

Гледам, че минавате на друг фронт, значи Емирчо остава за нас Mr. Green

Тц не сте познали  smile3534ние ще действаме и на двата newsm44 newsm44 smile3508

То хубаво да действате на двата фронта, но вашата работа да не стане от два стола , та на земята... Joy Joy Joy
Joy Joy JoyПри мен третия стол е мъжът ми smile3508 smile3534 smile3521

# 617
  • Мнения: 0
Момичета изчетох всичките ви теми и нямам думи...!Направо сте луди за връзване-пускат серията,качих я ,ти успя ли да я гледаш...,не е пак я изтриха....
От къде ви се взимат силите не знам!Аз няма да издържа!
 #Crazy

# 618
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Стига сте се размотавали... Я, грабвайте по едно...
Скрит текст:

...И идвайте да си отпочинем, за да съберем сили да изтърпим Халилудко в предстоящите серии... Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 619
  • Мнения: 1

Гледам, че минавате на друг фронт, значи Емирчо остава за нас Mr. Green

Тц не сте познали  smile3534ние ще действаме и на двата newsm44 newsm44 smile3508

То хубаво да действате на двата фронта, но вашата работа да не стане от два стола , та на земята... Joy Joy Joy
Joy Joy JoyПри мен третия стол е мъжът ми smile3508 smile3534 smile3521
Joy Joy хитра си  Hug

# 620
  • Мнения: 1

Стига сте се размотавали... Я, грабвайте по едно...
Скрит текст:

...И идвайте да си отпочинем, за да съберем сили да изтърпим Халилудко в предстоящите серии... Joy Joy Joy
Скрит текст:
Голяма почивка ще пада  Party Simple Smile

# 621
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Гледам, че минавате на друг фронт, значи Емирчо остава за нас Mr. Green

Тц не сте познали  smile3534ние ще действаме и на двата newsm44 newsm44 smile3508

То хубаво да действате на двата фронта, но вашата работа да не стане от два стола , та на земята... Joy Joy Joy
Joy Joy JoyПри мен третия стол е мъжът ми smile3508 smile3534 smile3521

Аааа, значи така,ако не те огрее на двата фронта...имаш трети... Joy Joy Joy

# 622
  • Мнения: 1

Стига сте се размотавали... Я, грабвайте по едно...
Скрит текст:

...И идвайте да си отпочинем, за да съберем сили да изтърпим Халилудко в предстоящите серии... Joy Joy Joy
Скрит текст:
Голяма почивка ще пада  Party Simple Smile
Тези ще ни освободят   от стреса
Скрит текст:
Joy Joy

# 623
  • Мнения: 0
Момичета изчетох всичките ви теми и нямам думи...!Направо сте луди за връзване-пускат серията,качих я ,ти успя ли да я гледаш...,не е пак я изтриха....
От къде ви се взимат силите не знам!Аз няма да издържа!
 #Crazy
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImaoНие сме зодия КОЧ Joy Joy

# 624
  • Мнения: 0

Стига сте се размотавали... Я, грабвайте по едно...
Скрит текст:

...И идвайте да си отпочинем, за да съберем сили да изтърпим Халилудко в предстоящите серии... Joy Joy Joy
Скрит текст:
  bouquet  bouquet  bouquet

# 625
  • Мнения: 0
да ви попитам все пак кога пускат сериите по voyo всеки ден или ,а и вярно ли ще го пускат по бтв през септември че нямам търпение да го изгледам като хората този филм,че турския нещо не ми е вървежен

# 626
  • Мнения: 0
да ви попитам все пак кога пускат сериите по voyo всеки ден или ,а и вярно ли ще го пускат по бтв през септември че нямам търпение да го изгледам като хората този филм,че турския нещо не ми е вървежен
По войо е всеки делничен ден ,а по бтв със сигурност ще го дават,но още няма обявена дата Peace

# 627
  • Мнения: 0


Тези ще ни освободят   от стреса
Скрит текст:
Joy Joy
Тц на мен не ми харесват Crossing Arms




Тези даааааа Heart Eyes Joy

# 628
  • Мнения: 0
ок а до къде е стигнал сериалът,Емир кога ще разбере за лъжите на Фериа,защото аз го гледах на турски там сериите са по 1:30 и нещо не мога да се ориантирам там тези събития са към 30 серия

# 629
  • Мнения: 0
ок а до къде е стигнал сериалът,Емир кога ще разбере за лъжите на Фериа,защото аз го гледах на турски там сериите са по 1:30 и нещо не мога да се ориантирам там тези събития са към 30 серия

Има време Peaceчак във втори сезон 28еп турски Peace

Общи условия

Активация на акаунт