Къде в Пловдив??? - 35

  • 60 645
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 206
Здравейте!
Можете ли да ме ориентирате откъде мога да купя раница за тийнейджър, за училище? Проверихме в Гранда, но цена от над 50лв не ме устройва Rolling Eyes Търся нещо по-голямо, в тъмни цветове, не повече от 40 лв. В Карфур също бяхме, но изборът е минимален, а цените и там са подобни.
Предварително благодаря  Simple Smile

# 751
  • Мнения: 116
ЗлаВещица,благодаря и на теб  Simple Smile

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Момичета, утре организираме акция за учебни материали за децата от домовете, които посещаваме, ще се радваме и на вашата подкрепа  Grinning  https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1 … 0%B2/172709261373

Във връзка с предстоящото започване на учебната година,
Движение на българските майки - звено Пловдив, организира набиране на учебни пособия за деца лишени от родителска грижа, настанени в домовете в Асеновград, Нареченски бани и Зелениково. Всеки, който има желание да се включи в инициативата, може да донесе някои от следните неща:

Тетрадки – малки, големи с широки редове, с широки и тесни редов
е, с големи квадратчета, с малки квадратчета, тетрадка – речник, нотна тетрадка
Блокчета за рисуване
Гланцови блокчета
Скицници
Химикали
Моливи – черни, цветни
Фулмастри
Пластелин
Боички за рисуване – темперни, пастелни, водни
Четки за рисуване
Пастели
Ножички
Лепило – сухо, течно
Транспортири
Линийки, триъгълници
Пергели
Острилки
Гумички
Несесери
Раници
Бележници
Книжки за оцветяване

Доброволците на ДБМ – Пловдив, ще ви очакват на 15 септември 2012г от 11:00 до 17:00 ч. гр. Пловдив, Цар Симеоновата градина, Алеята с мечката .
Съпричасни с тази кауза "Парцал Фест: код ЗеленО" и Благотворителен базар за събиране средства в помощ на дейността на Animal Hope Bulgaria - Plovdiv предоставят възможност на ДБМ за съвместно провеждане на мероприятието. Благодарим ви !
Нека заедно дадем един добър старт на децата за успешна учебна година!

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Момичета, къде има магазин за детски обувки Капчица в момента?В подлеза на Тримонциум са го затворили.Ще съм много благоарна, ако някой сподели.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, къде има магазин за детски обувки Капчица в момента?В подлеза на Тримонциум са го затворили.Ще съм много благоарна, ако някой сподели.

В Карфур-няма голям избор

# 755
  • Мнения: 63
Здравейте!Някой знае ли от къде мога да купя  пердета  с футболни мотиви?В стаята преобладават цветовете жълто и синьо,може и оранжево да има.Благодаря,предварително на отзовалите се!

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Момичета, къде има магазин за детски обувки Капчица в момента?В подлеза на Тримонциум са го затворили.Ще съм много благоарна, ако някой сподели.

ако това са онези българските, кожени, които са горе долу като колев и колев - има такива и в бейбиленд, магазина под блока срещу верди на петко д. петков!

# 757
  • Мнения: 57
Момичета, къде има магазин за детски обувки Капчица в момента?В подлеза на Тримонциум са го затворили.Ще съм много благоарна, ако някой сподели.
ул,,Иван Вазов'' до Централна гара Peace

# 758
  • Мнения: 57
Здравейте!
Можете ли да ме ориентирате откъде мога да купя раница за тийнейджър, за училище? Проверихме в Гранда, но цена от над 50лв не ме устройва Rolling Eyes Търся нещо по-голямо, в тъмни цветове, не повече от 40 лв. В Карфур също бяхме, но изборът е минимален, а цените и там са подобни.
Предварително благодаря  Simple Smile
...,,Джъмбо'' имат издръжливи модели Thinking

# 759
  • Мнения: 524
 Stop за мамолога мен личната ми даде направление ,но ако искаш и през гинекологичен кабинет първо през него и той ще те прати на мамолог
juliats  пердета с принцеси съм виждала  преди кръстовището  на пу и мисля ,че има и за момчета ама с какви картинки не помня newsm78

# 760
  • Мнения: 1 477
Препоръчайте ми,моля, фирма за тапициране на холова гарнитура.
И къде в Кичука мога да закарам пс-то на диагностика?Имам някакъв проблем,мисля,че не е за преинсталация,а направо за ремонт.

# 761
  • Мнения: 685
Росита, първият въпрос и мен ме вълнува, че и нашата гарнитура не е цвете, но някак ми се вижда по-практично да се направят калъфи, че по-лесно се поддържат Wink Преди доста време зная, че познат си е взел мноого на сметка плат за тапициране някъде около сточна гара по складчетата там, предполагам, че с твои материали ще ти излезе по-евтино.  Peace

# 762
  • Мнения: 1 103
Включвам се само за инфо-в Карфур има намаление на детските комплекти за спане,двойно взех с Мики Маус за 16лв-торба с калъфка,24лв има тройно,но е с 2 чаршафа,но пак си заслужава де,за момиченца има по-малко избор,за момченца има много!

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 40 991
Включвам се само за инфо-в Карфур има намаление на детските комплекти за спане,двойно взех с Мики Маус за 16лв-торба с калъфка,24лв има тройно,но е с 2 чаршафа,но пак си заслужава де,за момиченца има по-малко избор,за момченца има много!

А за кошара ли са или единично легло Rolling Eyes

# 764
  • Мнения: 1 103
Ама и аз съм една бяла птица rotfImbo,за единично легло са,с много сладки картинки,понеже до скоро бистрихме къде има комплекти с Дисни герой,та реших да споделя!

Общи условия

Активация на акаунт