Къде в Пловдив??? - 35

  • 60 651
  • 783
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 199
Позволяват си, да, пробвах няколко поредни години от различни продавачи - е, не...повече не бих си го причинила.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 6 667
petia_1130, договора няма как да се прекрати, освен с плащане на неустойка (таксите до края му), ние се консултирахме и с адвокат - така са си вързали гащите, че няма начин Sad
точно месец преди края на договора отивате и пускате молба за прекратяване на услугите и след 30 дни - воала Peace
но, да те предупредя, че след подаването на молбата нито кабелната, нито нета стават за нещо

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 483
sweet_maniche ,мерси за отговора.Ще си ги изтърпя.Няма начин явно.

# 738
  • Мнения: 4 310
Да кажа и аз за детско бельо, пижамки, тениски и тн. Съвсем случайно попаднах на едно магазинче (по-скоро складче), което се намира на ул. "Филип Македонски" - http://www.bgmaps.com/link/BA6AEC2B304DEEF85DBACB53F33DFEAD. Българска фирма е производителя, но изобщо не обърнах внимание за името й. Бельото е изключително приятна материя на пипане (все още не съм купила, та не знам как ще се държи след като мине през пералнята няколко пъти). Слиповете за 3г. дете бяха около 2лв/бр. Боксерките бяха малко по-скъпи. Пижамите май бяха около 10лв. Потничетата - около 3лв.


Ако са тези, за които се сещам Еско Р или нещо такова, до Медлайн, то доста некачествени се оказаха нашите покупки. Оверлогът се разнищи на второто пране, лепенките се отлепиха на 40 градуса пране.
Имаме 1-2 чифта прости гащи, дето държат фронта.
Този сезон започваме с бельо от Карфур, пък докъдето ни издържи.

# 739
  • Мнения: 9 138
Vera - миналата седмица имаше леко намаление на гащички и слипчета в Карфур, купих 1 пакет, 7 бр. слипчета (с Макуйн), за 13лв. За втори път купувам от там, държат се отлично поне 6 месеца, до година са в прилично състояние.
От Джъмбо също купувам слипове - цената е малко по-висока, но не са мръднали и те, вече почти година. Купувала съм с Макуйн (слип с плътен ластик горе), те са по-скъпи, Том и Джери, и по-обикновените, които са си Джъмбо производство (бели, с малки шарени формички по тях) - учудващо хубави, също издържаха дълго време (купих по Коледа, за проба, още си ги носим живии здрави).

При Мерджанов когато ходя на профилактика, си искам и ехография на млечни жлези.

Прекратяването на договор с доставчик наистина става месец предварително, а ако е по-рано о тпредвиденото - плащат се оставащите месечни вноски...неприятно, но с всички е така Confused

# 740
  • Мнения: 116
Стеф,профилактиката на млечните жлези на него ли я казваш,или на джипито?И два ехографски прегледа на едно посещение не може,нали?

# 741
  • Мнения: 9 138
Ух, ами аз съм го плащала досега...
Мисля, че над някаква възрастова граница профилактиката на млечни жлези е по Каса.
А две направления наведнъж май не могат да се взимат Thinking

# 742
  • Мнения: 116
Уф,аз май няма да се вместя във възрастовата граница,а съм по ЗК и има нещо което ме притеснява.Нямах предвид две направления,а че с едно имам право на два ехографски прегледа,но не в един ден.

# 743
  • Мнения: 200
Да препоръчате козметик за оформяне на вежди - широк център?  bouquet

# 744
  • Мнения: 9 138
Досега съм взимала направление само за профилактичен гин. преглед ( и то никога ей така без причина, все трябва да си измисля нещо, че миима). Ехограф. преглед на гърдите си е отделен вид преглед. Ако има нещо, което те притеснява - казваш на ЛЛ, дава ти направление за мамолог и готово. Дали той ще те прегледа с ехограф (ако си под 30, със сигурност така) или мамограф, решението е негово.  Simple Smile
Успех!! Стискам ти палци всичко да е наред Hug

# 745
  • Мнения: 2 199
Да препоръчате козметик за оформяне на вежди - широк център?  bouquet

Харем, бившия Дом на Красотата, на пеш.мост

# 746
  • Мнения: 116
Благодаря Стеф.Явно аз нещо съм недоразбрала.На мамолог за сега няма да ходя,искам първо гинеколога да погледне.На една приятелка той и прави преглед,не мамолог,но може би тя е била на частен прием.

# 747
  • Мнения: 9 138
Я метни тук едно оче, ще ти свърши работа инфото, актуално е: цък

# 748
  • Мнения: 116
Мерси Simple Smile Ще погледна.

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
Личният лекар не може да даде направление за мамолог. Той праща при гинеколог или хирург и само те пращат при мамолога.

Гащички купих от Карфура - комплект в пакет 5 чифта и след месец ластиците им вече за нищо не ставаха.

Общи условия

Активация на акаунт