Нови условия на НЗОК за раждане

  • 1 321
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Аз раждах в Окръжна болница Варна и ме изписаха на 3-ия ден, защото нямаше легла. Имаше родилки, които чакаха в коридора по няколко часа, за да ги настанят на местата на изписаните.

# 16
  • Мнения: 903
Добро утро мили майчета  Hug Аз също не мога да си представя да стоя повече от 3 дни дори и това е много ама какво да се прави такъв е живота  #Crazy А дали докато се лежи в болницата може да идва таткото да ме вижда всеки ден???

# 17
  • Мнения: 7 640
може и по няколко пъти даже Laughing. Зависи къде си, но принципно не е прието свижданията да са по стаите-от хигиенни и етични съображения. Но може да слезаш да кафето примерно-тъкма да се раздвижваш

# 18
  • Мнения: 5 370
пък аз не исках да си тръгвам.

Точно, наборе, и аз така.
Даже си ревах у дома за болницата. А де?? Депресия с обратен знак. Crazy

# 19
  • Мнения: 1 559
:
Сигурно ще умра от ужас и паника, ако взема да раждам сама вкъщи
(или под грижите на бъдещия татко, който сигурно ще се търкаля припаднал някъде под масата).


Не, има си акушерка,няма да си самичка. WhistlingТук така е прието,манталитет го кажи. Thinking
А и аз няма да раждам в къщи,защото сам си българче все пак Sick..въпреки,че ако не исках упойка(тя се бие само в болница),можеше и да опитам newsm78,а ако не става,има линейка ,която чака сигнал и за 30 секунди сам v болницата,защото тя е на 500 метра от нас. Peace

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ако раждаш в Шейново кафето е долу до болницата и може непрестанно някой да седи там да ти прави компания.

Общи условия

Активация на акаунт