Паническо разстройство-част 10

  • 76 858
  • 694
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27
Светленце, той миналата седмица имаше тридневна сесия в Търново. Обикаля цяла България където го поканят. Да, работи през цялата седмица, включително и неделя. Той не се щади, просто се е отдал на това. Хубаво правиш, че не пиеш химии. Но байкалския шлемник не е химия и аз съм много, ама много доволна от него. Солите забравям да ги пия и още нямам мнение само ги разнасям на работа.
 Ден-сар, това холотропно дишане се прави в кабинет при психотерапевт и да може да помогне, аз точно за депресия и страхова невроза се лекувам. Защото имам или по-скоро имах всички букети от фобии, паники ,неврози. Но имам още много неща да чистя, така, че ще си дишам. Тръгнах на йога в Търговище, но салонът неотоплен не можах да се отпусна, иначе инструктурката мила, приятна, но вече два дни съм с адски болки в гърлото, хрема и други подробности. Жалко, че йогата за сега ще я пренебрегна, а имах желание да ходя. Просто в провинцията не можем да си позволим някой екстри. Явно дори и отопление не им се полага на малкото мераклии-йогисти.

alinnna благодаря ти за информацията,вече говорихме в къщи и решихме да опитаме и с това.Иначе съм го изпуснала като е идвал в Търново.Да,йогата и аз я почнах но последните 2 седмици не съм ходила от страх дето ми се мотае главата,да не получа някоя па по време на сесията.Голяма съм паника  Cry .ей сега тука един антибиотик имам да пия и си умирам от страх

# 691
  • Мнения: 5 459
Разбрах за антибиотика. Нали ти казах, щом не пиеш АД, значи най-много да ти се догади , или да имаш проблеми със стомаха спокойно.  А за йогата-организмът се чисти и има много негативи в началото. На мен много ми се гади. Но причината, че няма да ходя е, че просто ловят маймуни с трици, аз ходих един ден на йога и си платих, а после платих много повече за лекарства против простуда. Има хиляди неща. Ти си амбициозно дете. Ако искаш пробвай като мен наместо вода да пиеш по 2 литра маточина.....просто си я правя по концентрирана и си добавям и мащерка и розмарин понякога. Има ефект. Просто ми е отпуснатичко целия ден. Ако тази течност не е до мен, не знам как ще издържа на напрежението.

# 692
# 693
  • Мнения: 0
момичетааа,мен постоянно ме гони тоя задух,писна ми вече да мисля как щр дишам днес,дали няма да се задуша и умра,не ми достига въздух и от там ме хваща големия страх и ми изтръпват ръцете,сковават ми се направо ми се изкривяват пръстите на ръцете,сякаш получавам гърч стягат ми се мускулите,след което ми се отпускат после,но много ме е страх,и задуха много много ме панира,посстоянно си мисля чв ще умра:((

# 694
  • Мнения: 1 401
момичетааа,мен постоянно ме гони тоя задух,писна ми вече да мисля как щр дишам днес,дали няма да се задуша и умра,не ми достига въздух и от там ме хваща големия страх и ми изтръпват ръцете,сковават ми се направо ми се изкривяват пръстите на ръцете,сякаш получавам гърч стягат ми се мускулите,след което ми се отпускат после,но много ме е страх,и задуха много много ме панира,посстоянно си мисля чв ще умра:((


Здравей, вече пишем в друга, нова тема - тя е в линка над твоето мнение, можеш да пишеш направо там, за да го видят другите... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт