Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 167

  • 46 571
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Благодаря за кафето и пожеланията за хубав ден! Peace
Минах през всички теми, касаещи Туба Grinning Навсякъде е горещо Wink

Хубав ден! Hug



А куфарче си имаме и ние  Joy

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Peace вярно, че и ние си имаме куфарче, но Линка  Hug е права то не е получено от Нургюл и така май са две  newsm78 куфарчетата!  Thinking
Дали не е някаква скрита идея вложена? Сещам се, че имаше преди време допитване до зрителите - "Как мислите да продължи ли през новия сезон ЛП или да е летен сериал?''



Ама те си знаят, аз не се занимавам с чуждите мисли, имам си мои  Wink и за мен  Simple Smile те са по-важни!  Joy Joy Joy



Та сега  Wink чакам инфо за това!  Peace

И е време за изчезване от моя страна, та...  Simple Smile до после!  Hug

# 692
  • Мнения: 0
Привет!
Снощи доизгледах първата серия на Крем и както знаете
писах, че много се забавлявах с него.
После се поразрових за руската версия, която пак се казва Крем.
Турците може би са купили правата й за римейк и адаптация,
защото засега е почти 1 към 1 с руската. Rolling Eyes

Руската версия на Крем е от 2009г в 84 серии.
Ето описание на сериите до 40-та серия, ако искате да надникнете
какво евентуално ще се случи напред: Simple Smile

http://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/15825/content

И всичките 84 серии онлайн:

http://seasonvar.ru/serial-379-Krem.html


# 693
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!  Hug

Много ме изненадахте тази вечер  Simple Smile, нужно ми беше доста време за да прочета написаното от вас - страхотни коментари и мнения видях, без упреци  Wink дори да има малко забележки към отделни моменти на обсъжданите образи. Това е моята любима тема!  Heart Eyes

Привет на първо място на новата ни запленена Бетисима  Hug, добре дошла при нас и продължавай все така да провокираш ''позаспалите'' ни размисли. Имам Wink един страничен въпрос към теб  Simple Smile - с този ник  Thinking случайно да си фен на италианската музика?  Simple Smile
И още може ли да се обръщаме по-кратко към теб - Бети, например?  Peace

A на другите ни запленени с по-дълъг стаж в темата - благодаря ви приятелки за чудесното настроение, което сте поддържали и продължавате да го правите! Обичам ви!  Heart Eyes

Скрит текст:
А това е моят подарък за вас!  Hug






Скъпичка,можеш да се обръщаш към мене както ти е удобно ! Simple Smile
Но ми стана много забавно защото това Бетисима е умалителното от Бети,което пък ми беше ник в един форум за италианска класическа музика.Един съфорумник от италиански произход ми викаше там Бетисима- от там дойде и този ник ! Simple Smile Сега се връщам в началото ! Simple Smile
Да, обичам италианския стил на пеене Белканто- влюбена съм в него направо !  Hug

Добро утро на всички ! И приятен ползотворен ден !  Hug

Та да си дойда на думата  !
Знаете ли кой изпълнява песните,които пее Хасрет ? Нима е Туба ?

# 694
  • Мнения: 1 056
Ейлем Акташ изпълнява повечето песни. Само в началото мисля беше друга певица.

# 695
  • Мнения: 4 535
They match… Engin Akyurek and Tuba Buyukustun match each other on the same TV screen. We don’t have any more to say for Tuba because she has many good qualities. What about Engin Akyurek? I wrote about him in my article “Young men of our times” before. He is a man that I appreciate because of his personality as well as his acting skills. He impressed us in “Foreign Groom” and then he became famous with his role in “What is Fatmagul’s Fault?” However, he didn’t show up in popular places where well-known people went as the most famous people did. He didn’t become sensational because of his love life. He was always quiet and he always smiled. And therefore, fans of Engin Akyurek and Tuba Buyukustun are very similar to each other. In short, they match very well…

The name of the TV series that is going to be adapted from “The Next Three Days” is “20 minutes”. It is an action movie in which Russell Crowe and Olivia Wilde star. Its scenario is quite strong. Even though this is an action movie, it shows that a teacher faithful to his wife and who hasn’t very exciting job can do very extraordinary things to save his wife because of the power of his love. Yes there is an action on the surface, but the reason for this action is a husband who doesn’t want to get separated from his wife; a husband that doesn’t believe that his wife can commit a murder. When I think about the movie, I am very certain that Tuba Buyukustun and Engin Akyurek are going to be a perfect couple. If they change the script according to our culture during the adaption, this would be enough to make this series one of the essentials of the TV screen.

Actually, the majority of the fans don’t care about the series itself; they follow Engin and Tuba. But this series will be a special place in their career. And please mark my words!

I am looking forward to watch it in November.

Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club

http://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/posts/344871505597693

От английски превода е по- добър. Но ако Баги има време да го погледне и тя Praynig

Превод с Гуги:
Скрит текст:
Те съвпадат ... Енгин Akyurek и Tuba Büyüküstün съвпадат помежду си на същия екран телевизия. Ние не трябва повече да се каже за туба, защото тя има много добри качества. Какво за Енгин Akyurek? Писах за него в моята статия "Младите мъже на нашето време" преди. Той е човек, който ценя, защото на неговата личност, както и актьорските си умения. Той ни впечатли в "външен Groom" и след това той стана известен с ролята си в "Какво е Повреда Фатмагюл?" ​​Въпреки това, той не се появи в популярните места, където известни личности, като най-известните хора. Той не успя да се превърне сензационно, защото от любовния си живот. Той винаги е бил тих и той винаги се усмихна. И затова, феновете на Енгин Akyurek и Tuba Büyüküstün са много близки един до друг. С една дума, те съвпадат много добре ...

Името на телевизионния сериал, който ще бъде адаптиран от "Следващите три дни" е "20 минути". Това е екшън, в който Ръсел Кроу и Оливия Уайлд звезда. Неговият сценарий е доста силен. Въпреки че това е един екшън, това показва, че учителят верен на жена си и който не е много вълнуваща работа може да направи много необикновени неща, за да спаси жена си, защото силата на любовта си. Да, има действие на повърхността, но причината за това действие е съпруг, който не иска да се отделя от жена си съпруг, че не вярва, че жена му може да извърши убийство. Когато си мисля за филма, аз съм много сигурен, че Tuba Büyüküstün и Енгин Akyurek ще бъдат чудесна двойка. Ако те се променят сценария, според нашата култура по време на адаптация, това ще бъде достатъчно, за да направи тази серия една от най-важното на телевизионния екран.

Всъщност, по-голямата част от феновете не ми пука за самата серия, те следват Енгин и Tuba. Но тази серия ще бъде специално място в кариерата си. И моля ви, помнете ми думата!

Очаквам с нетърпение да го гледате през ноември.

Преведено от Енгин Фенове Akyurek Universal Club

Бетисима, щом обичаш италианската музика...тук ти е мястото Grinning

# 696
  • Мнения: 4 535



Eylem Aktaş - Hasret    за Бетисима

# 697
  • Мнения: 4 535


Преди няколко дни, Ваня беше пуснала инфо за Бегюм, че е преживяла/ или присъствала/ на някакво пътно произшествие. Публикуваха снимки, видимо всичко е ОК Peace

# 698
  • Мнения: 7
Много благодаря за отговорите !   bouquet

Искам да споделя една моя неволна асоциация ! Образа на Хасрет ми напомни една певица ! Тази:



Освен много красива жена и блестяща певица тя подобно на Хасрет разби "1001" мъжки сърца !
Живота и кариерата й са една приказка с щастлив край!
Освен това постави началото на едно много освободено поведение на закостенялата сцена за класическо пеене !  Simple Smile
Хасрет ми я припомни....

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 11:12 от betisima

# 699
  • Мнения: 7



Eylem Aktaş - Hasret   за Бетисима

Много мерси !  bouquet   bouquet  bouquet
До сега слушах нейни изпълнения в ютуб ! Тя е изпяла песните към доста сериали,но в този сериал е толкова различна ! Не можах да я позная просто ! Великолепна е !

# 700
  • Мнения: 2 195
Здравейте, Hug

Потвърдения и нови отпаднали неизвестни като гледам все още няма. Продуцент, сценарист, актриса.

Бетисима Eylem Atas съм я чувала и в Под липите.
Благодаря асоциацията с А. Нестеренко. Добре, че има не само "махленски" асоциации Peace

They match… Engin Akyurek and Tuba Buyukustun match each other on the same TV screen. We don’t have any more to say for Tuba because she has many good qualities. What about Engin Akyurek? I wrote about him in my article “Young men of our times” before. He is a man that I appreciate because of his personality as well as his acting skills. He impressed us in “Foreign Groom” and then he became famous with his role in “What is Fatmagul’s Fault?” However, he didn’t show up in popular places where well-known people went as the most famous people did. He didn’t become sensational because of his love life. He was always quiet and he always smiled. And therefore, fans of Engin Akyurek and Tuba Buyukustun are very similar to each other. In short, they match very well…

The name of the TV series that is going to be adapted from “The Next Three Days” is “20 minutes”. It is an action movie in which Russell Crowe and Olivia Wilde star. Its scenario is quite strong. Even though this is an action movie, it shows that a teacher faithful to his wife and who hasn’t very exciting job can do very extraordinary things to save his wife because of the power of his love. Yes there is an action on the surface, but the reason for this action is a husband who doesn’t want to get separated from his wife; a husband that doesn’t believe that his wife can commit a murder. When I think about the movie, I am very certain that Tuba Buyukustun and Engin Akyurek are going to be a perfect couple. If they change the script according to our culture during the adaption, this would be enough to make this series one of the essentials of the TV screen.

Actually, the majority of the fans don’t care about the series itself; they follow Engin and Tuba. But this series will be a special place in their career. And please mark my words!

I am looking forward to watch it in November.

Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club

http://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/posts/344871505597693

От английски превода е по- добър. Но ако Баги има време да го погледне и тя Praynig


Надин, това от Йозгюр ли е? Много ми прилича на неговия стил, нали скоро беше писал newsm78

Поизгледих го малко:
Те си подхождат…Е.А. и Т.Б. са подходящи да бъдат заедно на телевизионния екран. Нямаме много какво да кажем за Туба, защото тя има много добри качества. А за Е.А.? Аз писах преди за него в моята статия: “Младите мъже на нашето време”.  Той е човек, когото ценя както заради личността му, така и за актьорските му умения”. Той ни впечатли с ролята си в “Брак с чужденец”, а след това стана известен с “Каква е вината на фатмангюл”.
Обаче, той не се появи на  места, посещавани от известни хора, както обикновено правят най-известните личности. Той не успя да се превърне в сензация  заради  любовния си живот. Той винаги е бил тих и се е усмихвал. И затова, феновете на Енгин Akyurek и Tuba Büyüküstün  са много подобни. Накратко, те си пасват много добре ...


Името на телевизионния сериал, който ще бъде адаптация на "Следващите три дни" е "20 минути". Това е екшън, в който Ръсел Кроу и Елизабет Банкс (не Оливия Уайлд) изпълняват главните роли. Сценарият е доста силен. Въпреки че е екшън, филмът разказва за историята на верен на жена си учител, с не много вълнуваща професия, който воден от силата на любовта си е способен да извърши много необикновени неща, за да я спаси. Да, формално има действие, но причината за това действие е съпруг, който не иска да се отделя от жена си. Съпруг, който не вярва, че жена му може да извърши убийство. Когато си мисля за филма, аз съм убеден, че Tuba Büyüküstün и Енгин Akyurek ще бъдат  съвършена двойка. Ако променят сценария според нашата култура, това ще бъде достатъчно, този проект да стане един от основните сериали на телевизионния екран.

Всъщност,  по-голямата част от феновете не се вълнуват от самия сериал, те ще следят Енгин и Туба. Но той  заеме специално място в кариерите им. Моля ви, помнете ми думата!

Очаквам с нетърпение да го гледам през ноември!

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 11:42 от Bagi

# 701
  • Мнения: 7
Образът на Мурат ми припомни Fazil Say - уникален турски пианист и композитор, но за съжаление не достатъчно уважаван в Турция,гонен от властите,но затова пък световно известен и много ценен !



Малко инфо за "провиненията" му пред турските власти-смешно е за 21 век,но са факт !
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/06/01/1838651_turski_pia … uden_za_obida_na/  


П.П. Има една серия в която Мурат много ядосан свири Полетът на бръмбъра от Римски Корсаков и ръцете ,които показаха изглеждаха така,като на Фазил-интересно ми е чие изпълнение е ползвано там защото колкото и да е взимал уроци по пиано Джансел Елчин, това ,по този начин може да го изпълни само много добър пианист !

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 11:53 от betisima

# 702
  • Мнения: 4 248
Здравейте запленени момичета и от мен!
Влизам за малко да видя нещо нови вести дали има, ама йок. Само мултиплициране на вече известните  ни с нови думи. Но пък не можем да се оплачем от липсата на колажи. Ето още един от дизито, който не сме виждали май  newsm78

Гледам добре се забавлявате  Wink Продължавайте в същия дух, че довечера като се прибера да има какво да слушам и чета  newsm53

Хубав ден

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 11:58 от kanti

# 703
  • Мнения: 2 195
Образът на Мурат ми припомни Fazil Say - уникален турски пианист и композитор, но за съжаление не достатъчно уважаван в Турция,гонен от властите,но затова пък световно известен и много ценен !



Малко инфо за "провиненията" му пред турските власти-смешно е за 21 век,но са факт !
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/06/01/1838651_turski_pia … uden_za_obida_na/  
П.П. Има една серия в която Мурат много ядосан свири Полетът на бръмбъра от Римски Корсаков и ръцете ,които показаха изглеждаха така,като на Фазил-интересно ми е чие изпълнение е ползвано там защото колкото и да е взимал уроци по пиано Джансел Елчин, това ,по този начин може да го изпълни само много добър пианист !

  bouquet  bouquet  bouquet
Поразрових се за някое и друго изпълнение (я Шопен, я Корсаков Wink ) да сме темни, но попаднах на това:



Като го гледам и слушам, по-скоро асоциацията ми е антиподна на Оджата преди Хасрет. Човекът (Fazil Say) умее да се забавлява и да създава празник от класическата музика за душата на всеки.
Peace
Пак си имам повод за чудене - след дългото пътуване с трена, дали Оджата няма да покори парижката публиката с кръстоската махала-конак: вариации слънчоглед и пиано от Шопен-Турълъ newsm78 newsm78 newsm78

Бетисима, щом си почитателка на италианската музика:
http://www.youtube.com/watch?v=xrd9mF9hwDM&feature=related

Фенче, благодаря за линка. Ще пробвам кой крем е по-добър руският или турският Laughing

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 12:18 от Bagi

# 704
  • Мнения: 7
Цитат
Пак си имам повод за чудене - след дългото пътуване с трена, дали оджата няма да покори публиката с кръстоската махала-конак: вариации слънчоглед и пиано Шопен-Турълъ  newsm78 newsm78 newsm78

 Joy Това много ми хареса ! Браво,мила ! Евентуален сценарии за сезон 3 !   bouquet

Като се замислих за образа на Левент си спомних това изпълнение ! Предателството на приятеля ти ! Който се е възползвал и е отнел любимата ти,въпреки че е наясно с твоите чувства ! Освен това кариерата на изпълнителя Саша Рибак- продуцирана на много високо ниво ! Това ми напомни Левент ! Сори,ама още не мога да го приема като положителен образ този Левент-черен ми е !



Имам предвид текста на песента!

Я спросил у ясеня: 'Где моя любимая?'
Ясень не ответил мне, качая головой.

Я спросил у тополя: 'Где моя любимая?'
Тополь забросал меня осеннею листвой.

Я спросил у осени: 'Где моя любимая?'
Осень мне ответила проливным дождём.

У дождя я спрашивал: 'Где моя любимая?'
Долго дождик слёзы лил за моим окном.

Я спросил у месяца: 'Где моя любимая?'
Месяц скрылся в облаке, не ответив мне.

Я спросил у облака: 'Где моя любимая?'
Облако расстаяло в небесной тишине.

'Друг ты мой единственный, где моя любимая.
Ты скажи где скрылася. Знаешь, где она?'

Друг ответил преданно, друг ответил искренне:
'Была тебе любимая, была тебе любимая,
была тебе любимая, а стала мне жена'.
  
Превод :Превода си е мой-съжалявам и се извинявам ако има грешки !

Попитах аз ясеновото дърво: "Къде е моята любима?
Ясенът не ми отговори, клатейки короната си.

Попитах тополата, "Къде е моята любима?
от тополата  закапаха есенни листа.

Попитах есента: "Къде е моята любима?
Есента ми отговори със проливен дъжд.

Дъжда аз попитах: "Къде е моята любима?
Дълго дъжда валя,като проливни сълзи зад моя прозорец.

Попитах аз Луната: "Къде е моята любима?
Луната се скри зад облак за да не ми отговори.

Попитах облаците: "Къде е моята любима?
Облаците се разпръснаха в небесната тишина.

"Приятелю мой, единствени!Къде е моята любима ?
Кажи ми къде се е скрила ? Знаеш ли къде е тя? "

Приятелят ми отговори преданно,приятелят ми отговори искренно:
"Тя беше ти любима,тя беше ти любима,
тя беше ти любима,но стана моя жена! "

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 13:09 от betisima

Общи условия

Активация на акаунт