Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 167

  • 46 570
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
"Я, спосил у ясеня" си е много подходяща асоциация и сме си я пускали тази песен, когоато глeдахме  online и бързахме да напишем: а тази песен е писана сякаш за ...
Аз по-скоро я свързвам с Мурат и момента, в който Левент предлагаше на Хасрет, а Мурат едва не получи удар в коридора, а после се скиташе из Париж (е там имаше "мъртви" листа, а в ленинград - сняг)

Понеже стана дума за Eylem Atas, един клип с нейно изпълнение от ПЛ, нали Филиз ми е слабост Peace



Хубав ден Hug

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243
  Ağır Roman Yeni Dünya




Скрит текст:




 






 

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 14:41 от vania_e

# 707
  • Мнения: 10 032
Момичета  Hug
Толкова се зарадвах, че в нашите редици се включи любител на моята любима музика - оперетната!  Hug
Бети  Hug благодаря за 'Джудита', а Лехар - нямам думи! Много ми е на сърце!  Heart Eyes

Ванче  Hug - тези снимки ще ме накарат да гледам първи епизод - дали има вече инфо за точния ден и час на излъчване, че ако е сигурно съм го пропуснала...  ooooh!

Баги  Hug благодаря за превода!   bouquet Какво  бих правила без помощ от приятел!  Hug

Отивам да гледам клипа на пианиста. Предчуствам пиршество за душата, от това, което прочетох за него!  Hug

# 708
  • Мнения: 10 032
Образът на Мурат ми припомни Fazil Say - уникален турски пианист и композитор, но за съжаление не достатъчно уважаван в Турция,гонен от властите,но затова пък световно известен и много ценен !



Малко инфо за "провиненията" му пред турските власти-смешно е за 21 век,но са факт !
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2012/06/01/1838651_turski_pia … uden_za_obida_na/  


П.П. Има една серия в която Мурат много ядосан свири Полетът на бръмбъра от Римски Корсаков и ръцете ,които показаха изглеждаха така,като на Фазил-интересно ми е чие изпълнение е ползвано там защото колкото и да е взимал уроци по пиано Джансел Елчин, това ,по този начин може да го изпълни само много добър пианист !

Вай бе, тоя ми 'скри шапката" - "виртЮоз" - както казва Бекир бей!  ooooh!
Шегата настрана, определено е страхотен! Браво! Велик музикант!   bouquet

Бети  Hug имаше инфо, че Джансел свири "Полета на бръмбара", но когато се съмняваш, можеш да погледеш малките пръсти на пианиста - Д. просто не ги използва. Иначе постановката на ръката му е много добра. Ама какво разбирам аз - на пиано не съм свирила. Виж на цигулка ми се е случвало...  Laughing

# 709
  • Мнения: 2 195
Ваня Hug
От снимките:
Онур пак ще си има "бебче", чистичко и лъснато, е не толкова луксозно и ретро като за продуцент. А ризките май са колекция: синя, розова. Явно обича всичко да му е по две, но различно.  Joy Joy Joy

Главният герой - представителен като манекен, но по-махленец от нашите. Peace

Актрисата от КВФ - да не играе труженичка newsm78

И малко колажи от снощи. Едно промо видяха и фантазиите се отприщиха:

А Оджата все си е същият. Лежи и мисли. За снощното куфарче ли или за Star TV newsm78
Уж нов сезон, нови сериали, но Мурат Оджа си е класика и постоянно присъствие в дизито на Джансел Grinning

А и тази желана екранна двойка мине не мине и ни я напомнят:

# 710
  • равното софийско поле
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!От доста време ви чета темите за Туба (влизам като гост) и благодарение на вас реших да изгледам и ролята й на Хасрет.Не вярвах че след Аси нещо може да ме заплени от този тип продукции,но съм грешала!И ето сега,макар и с неизползвана, и забравена в "раклата" до момента регистрация,която в момента влезе в действие, се включвам с молба за помощ от вашия задружен екип!Моля ви,кажете има ли някоя от вас последните епизоди на този сериал?Обърнах нет-а,но не открих нищо!Ако някой от вас ги има свалени,моля ви -помогнете Praynig

# 711
  • Мнения: 10 032
Я нашите специалистки по турските сериали да се понапънат и да се сетят, на кои филми  и книги са правили римейк в турски сериал ?
На "прима виста" се сещам за
Пигмалион (Моята прекрасна лейди) - ПНС
Гордост и предразсъдаци - Аси
Слипърс - Сускунлар
има игрален филм - турски, не му знам името - КВФ
Листопад - Листопад
роман на Решат Нури, не знам заглавието - Мелодията на сърцето
Граф Монте Кристо - Езел
Агир роман - Агир роман
Лош път - Орхан Кемал- Лош път
Давайте други, аз не се сещам  newsm78
Напр. Лъжовна пролет по стар филм или книга беше ??


iliuzia добре дошла!  Hug Сигурна съм, че момичетата ще ти помогнат, защото аз не мога... Embarassed

# 712
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Ergun Plak bu akşam Nazlı'yı ikna edebilecek mi ? ( SEKSENLER BUGÜN 19:50'DE TRT 1' DE.)

# 713
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Хубав ден и поздрави за всички! Hug


С Eylem Atas ме запозна сериалът ЗС, с песните на Хасрет /изпълнени от нея/ и съм особено радостна, че срещите ми с нея не спряха до тук, слушам невероятния й глас и в още един сериал, който гледам и харесвам. Heart Eyes

Ето още една песен от нея...

http://youtu.be/NCutlHSr0t8   EYLEM AKTAŞ- SÖYLEYEMEDİM

betisima,  Hug здравей!

Като запленена от сериала както се казва току що,  Heart Eyes давам малка пауза, на моите нови срещи с емоциите от спомените ми и отстъпвам с предимство на твоите впечатления, Peace  Laughing
Вчера разбрахме за Левент  Wink в очакване съм да споделиш и за останалите ни герои. Peace Laughing

Цитат
Евентуален сценарии за сезон 3 !

Трети сезон не ми се гледа, ако Хасрет ще приготвя на Мурат макарони на фурна в Париж... Mr. Green Naughty
За двата сезона се изчерпих от към разбирането си за него...за третия нямам мегдан, определено... newsm78 Joy

Приятно е в темата, когато сериала е моста и връзката между всички споделящи...
благодаря за това удоволствие и днес! Hug



iliuzia,  welcome  Hug

А какво по-хубаво от това, когато и семейството на запленените, се увеличава.  Peace Laughing
Танца със Запленяваща сърцето продължава... Two Hearts

Хубав след обед за сега, нека и вечерта ви е спокойна и приятна!  thumbsup Smile  bye

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 19:41 от margita9

# 714
  • Мнения: 4 535
Линка, веднага се сещам за "Дила ханъм", защото съм още под въздействието на фрагмана му от снощи:

# 715
  • Мнения: 7
Я нашите специалистки по турските сериали да се понапънат и да се сетят, на кои филми  и книги са правили римейк в турски сериал ?
На "прима виста" се сещам за
Пигмалион (Моята прекрасна лейди) - ПНС
Гордост и предразсъдаци - Аси
Слипърс - Сускунлар
има игрален филм - турски, не му знам името - КВФ
Листопад - Листопад
роман на Решат Нури, не знам заглавието - Мелодията на сърцето
Граф Монте Кристо - Езел
Агир роман - Агир роман
Лош път - Орхан Кемал- Лош път
Давайте други, аз не се сещам  newsm78
Напр. Лъжовна пролет по стар филм или книга беше ??


iliuzia добре дошла!  Hug Сигурна съм, че момичетата ще ти помогнат, защото аз не мога... Embarassed


Истанбулска приказка - по филма Сабрина - версията от 1954 година
Кузей Гюней- по Богат беден-американски сериал
Другите отчаяни съпруги- по Отчаяни съпруги-американски сериал
Забранения плод-по едноименния роман на турски писател/забравих му името/,но всъщност е версия на романа Червено и черно от Стендал
Великолепния век-по романа Роксолана на П.Загребални
Това се сещам засега !

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 16:29 от betisima

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче  Hug - тези снимки ще ме накарат да гледам първи епизод - дали има вече инфо за точния ден и час на излъчване, че ако е сигурно съм го пропуснала...  ooooh!

Първоначално „Ağır Roman Yeni Dünya” –беше обявен за 28.09. – Петък от 20.00 часа, но вчера обявиха „Dila Hanım” от 14.09. – Петък от 20.00 часа и сега не се знае кой ден ще е, но за късния час от 23.00 има обявен друг сериал за петъка.

# 717
  • Мнения: 10 240

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 16:35 от rina-rina

# 718
  • Мнения: 4 535

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 16:46 от nadine1111

# 719
  • Мнения: 7
Аз свалих епизодите от дата-бг !
Малко бавничко,но с повече търпение ги свалих всички !
Ето линка:

http://data-bg.org/browse.php?search=%CF%EB%E5%ED%E8%F2%E5%EB%EA … ldead=0&cat=0

Общи условия

Активация на акаунт