Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 146

  • 47 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
Здравейте,момичета!
Снощи ви оставих в старата тема с идеята за препаските,а днес ви намирам в преговор на 69-ти епизод и в новата тема!
Искам да благодаря на Мариана за преговора и новата тема! Прекрасна си!  bouquet
Дилеми,прекрасно резюме!
Смятам че Дейзи и Фантазия разбраха къде се подвизавах снощи,а за тези,който харесват шоу от звук и светлина е това...
Скрит текст:



Пожелавам на всички прекрасен ден! Hug

# 61
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 23 372
Хубав ден на всички - да му се насладим максимално !


Мариянка - благодаря за преговорният епизод !

Дилеми страхотно резюме - както винаги в комбинация със снимков материал !
Винаги акцентираш върху нещо което ти е направило лично на теб впечатление от серията - този път са думите на Керим пред Емре - абсолютно съм съгласна, че това бяха много силни думи пропити с толкова много болка. Винаги на тази сцена плача.

Дива - благодаря за "Заминавам...и Чакам" , а  "Носталгия" направо ме разплака. Много силни моменти и прекрасна музика ! Чакам продълженията....
За теб !
Скрит текст:


Валентина -  от коментара ти върху серията - "Мразя я тази Мукадес !" - и аз се присъединявам на 101 % . Искам да споделя още нещо по този повод - сега като гледам преговорните серии спокойно се вглеждам по-детайлно в нея специално. В думите и, в поведението и, в жестовете и мимиките - е, отврат - малко и беше "порицанието" което и наложиха. То нейното не бе злоба и завист, не бе чудо. Наистина - определям я, че беше по-гадна и от Мустафа, защото Мукадес е в семейството, по-голямата "сестра" все едно. Още от първия момент в който прозря що за човек е Керим / добър и отговорен / започна своя психологически тормоз над Фатмагюл, защото тя я "омъжи" за него-насилника по свои си съображения е едното беше - нека страда и тя, както аз.
Пак яхнах метлата заради Мука - извинете ме.

Димана-нова, добре дошла отпочинала и не стой много на балкона, ами пиши - имаш какво да ни даваш като професионално мнение.

Дейзи -  интересно тълкование на думите на песента. Затова ми харесват тези преговори, защото всеки път излиза по нещо ново. Когато го гледахме епизода преди - не си спомням да сме обсъждали точно този аспект на песента и да търсим този смисъл. Просто  по-свободна в текст песен май видяхме.

Докато си напиша  поста -сигурно изписахте още толкова и неволно може би пропускам някого с коментарите му относно темета или преговора. Моля за извинение !

Сега ще продължа с моя преговорен коментар, но в следващ пост.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 647
текста на песента в спойлера го извадих от старите теми и е на Алианс 130

един клип на Мариана с кадри от 69-та серия

http://www.dailymotion.com/video/xpz70s_engin-akyurek-yolun-acyk-olsun_shortfilms

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 15:15 от Dilemi

# 64
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Здравейте,мили момичета и в днешния сушав откъм новини ден Hug

 newsm51 Марианка за преговора

 newsm51 Дилеми за резюмето

Дива хубава и наистина много тъжна Носталгия smile3525

Но по-тъжна музика от тазимай никога не съм чувала.Този Тойгар ooooh! направо ме стяга гърлото и сърцето като я чуя тази мелодия.
И се сещам за определението, което някой е написал към една негова песен в Vbox :

Тойгар Ъшъклъ е представител на младата генерация турски композитори.Музиката му се
характеризира като дълбоко депресираща. Joy Joy Joy  Joy
Не е бил далеч от истината ,май Mr. Green

Депресиращ ,ама готин Laughing

С тези преговори не остана и секунда от серия с неразгадано значение.
Не знам момичета, но както ознази от 32 епизод беше изключително важна с посланието си. Така съм убедена, че и тази е такава. Стига да разкодираме правилно символиката и аккво са искали да ни акжат Есже и Мелек с нея. 

И тъй като съм на музикалната вълна -така е Дейзи,всяка песен си беше на мястото в тоя филм,както с мелодия,така и с текст и беше част от разказа.Не мога да изкажа възхищението си от брилянтния подборна песни.Което не беше казано с диалог между героите,беше направено с песните.И сега при преговора виждам ,по-скоро вие ги виждате тези уж незабележими детайли/но то е защото перфектно се вписват в сюжета,а не стоят като кръпки/.Еми, какво да каже човек за такава работа освен- майсторска .А заменките на тъжни с хубави моменти,които постоянно изкарвате от всеки епизод #Crazy #Crazy
Сигурно и заради тези "нещица" скоро няма да си тръгнем от този филм.
И както казва един друг герой,от един друг филм на Едже и Мелек,за който не ми се говори,Евалла  Едже и Мелек.


# 66
  • Мнения: 23 372
И така моят принос към преговора на 69 серия.

Къщата - която сама ги откри и ги "покани" да стане тяхна.
Къщата - която с любов започнаха сами да ремонтират и да превръщат в свой общ ДОМ.



Отдавна чакани моменти - на близост, на споделяне осъществяването на една мечта.
Скрит текст:
               

Раздялата... породена от една умишлена, грозна, злобна и завистлива  постъпка на една "по-голяма сестра"


Огорченият Керим, недоумяващата Фатмагюл....и "кривите злобни" усмивки на Мукадес.

Скрит текст:
   



И един клип - провокиран от чувствата и на двамата. Въпроси които зададоха на грешните хора, затова и не получиха правилните отговори.
Но най-добрият съветник - бащата и любовта в сърцата им - даде най-доброто - да простиш и да повярваш.


http://www.dailymotion.com/video/xsow8o_kerim-and-fatmagul-nostalgia_shortfilms

# 67
  • Мнения: 1
Привет момичета!

Дилеми,Марта ,Дейзи, Дива ,Вале-прекрасни сте.Аз нямам звук ,но гледам и  пак изтръпвам.Много изстрадаха и точно когато  се изправиха и взеха решение  за сватба и да  започнат  заедно отначало и "Мукадесини  мръсотийки " в ход.Аз се повтарям ,но на Мука и се размина  само  с едно скубане  ,не я наказаха достатъчно.Ударът дойде  от вътре и от човек ,който се чувства щастлив само когато наранява другите.Мука го направи и с Рахми и с Фатмагюл и то не веднъж,не се разкая а се обясняваше ,че всичко за добро го прави,затова си мисля  , че вного я пощадиха,че и бизнес-дама я направиха.
Добре, че беше феята Мерием и татко Фахретин за да не страдаме и ние и Ф и К още време и дойде прекрасният 70 епизод
Димана Hug
Радвам се че малко по -малко се посъбираме отново и  с новите попълнения къщичката  ни става китна и пълна.
Благодаря ти Марияна  bouquet
  

# 68
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Не може преговор на 69та серия без репортажа на Хриси.

Ето го тук - в спойлер, че е дълъг;

Скрит текст:
РЕПОРТАЖ № 1
Скрит текст :

Филма почнал аз блея. Тази вечер с 10 минути по-рано.
Рахми и Керим правят ремонт на къщата. Рахми нещо говори на Керим. Мисля, че Рахми му казва, че много обича сестра си. Керим се обажда по телефона на Фатмагюл. Тя е в Ресторанта. Флиртуват.
Фатмагюл получава първото писмо от Мустафа. Изглежда притеснена, гледа към Ресторанта дали другите са видели. Но Мерием е заета. Тя се отдалечава по улицата и стой пред един кош за боклук. Колебае се. Не го хвърля и го прибира в джоба си. Чуват се думите на Мустафа от писмото, звучат като от трейлъра. ТЯ върви надолу по улицата и си хапе устните. Мустафа споменава Керим. Тя вади писмото от джоба си и го отваря.  Колебае се, смачква го и го хвърля в коша. Решително продължава по улицата и въздъхва дълбоко.
Браво момиче. Не сме се съмнявали в теб 
Шекспир продължава да пише. И продължава да чок севьорва.
Надзирателя му споменава, че е дошъл адвокат и той спира излиянията.

РЕПОРТАЖ № 2
Скрит текст :

Мустафа отива да се срещне с адвокат. В коридора се разминава с брадясали индивиди. Въпросният адвокат е небезизвестният Ймер бей. Явно Хаджер е подала молба за развод, а от Алианс разбирам, че Йомер го притиска да предаде С. и Е.
РЕКЛАМИ
РЕПОРТАЖ № 3
Скрит текст :

Фатмагюл пристига с манжите. Казва Мараба и Рахми и Керим я нападат. Гладни са. Тя се радва, тук май пита какъв цвят ще е къщата. Тя опъва покривката. Той й мята горещи погледи. Май апетита му е по-скоро за нея отколкото за онова в канчето.
Селим и Ердоан са облечени в червени блузки с черни панталони и черни престилки. Белите шапки вече са три и работят в някаква кухня. Идва един дето май се сваля на женската шапка, и Ерди му се репчи. Видях един мазол на палеца на Селим. Пристига един, дето прилича на шеф и не е доволен. Нещо подскача, псува и им се кани. Ердоан говори на английски, малко по-зле от мен. Онзи си тръгва а те се хилят зад гърба му.
Тати Фахретин е на лов. Пътува с кола и говори с Кадир. Мюмтаз шофира. Тати докладва докъде е стигнал с разследването.

РЕПОРТАЖ № 4
Скрит текст :

Фатмагюл се прави, че боядисва а Керим и се смее. Тя нещо офка и урока по рисуване започна.
-Ухуууу - познайте кой пристига. Мукадес ханъм в червен ансамбъл. Води и Елиф. Фатмагюл излиза да и се порадва, а Мукадес влиза да огледа къщата. Всички се усмихват, Мукадес криви устни. Нещо не е доволна и изказва възмущение.
Рахми и прави забележка. Фатмагюл почва да се дразни. Пак се мъчи да им вмени вина./ Дами подготвяйте казана, и тази дето отговаряше за пираните да ги държи гладни./
Фатмагюл се облича и казва на Керим, че си тръгва. Той й се усмихва, мятат си по един флюбен поглед.
Керим и Рахми остават да се трудят. Рахми прочита нещо в един вестник.

РЕПОРТАЖ № 5
Скрит текст :

Решат и г-жа Ляле работят усилено по проекта. Той изглежда нещо недоволен.
Пристига и Мюнир. Държи се за главата, дали не са го хванали, че се опитва да ги изпързаля???
Ляле споменава нещо - ачик, ачик. Мюнир я гледа умно. Решат размята някакъв документ и се горещи. Пак ще вдигне кръвно.
Кухнята на Розата. Мерием и Фатмагюл готвят. Мерием чука на дърво и вика Машалла, радва се на Ф. която пак е отнесена в облаците.
Фатмагюл й казва за писмото от Мустафа. Тъжна е. Може би я пита дали да сподели с Керим. Мерием се ядосва. После се успокояват. Смеят се.
Дават една сцена. Ляле е облечена в медицински дрехи. Има и медицинска сестра - 1 или 2 не видях. Един мъж лежи на легло, изглежда парализиран.  Тя му говори нежно, гали го. Предполагам е съпругът й.
РЕКЛАМИ
РЕПОРТАЖ № 6
Скрит текст :

Перихан, Решат и Мюнир обсъждат нещо. Дали е развода??? Алианс ще каже. Решат държи документ. Хилмие също е там. Тя се произнесе нещо и пуснаха драматичната музика. Ердоан също се спомена. Решат ръкомаха. Явно Хилмие им се опълчва и защитава сина си. Тя излиза от стаята. Перихан споменава Фатмагюл.
В къщата на Кадир бей са. Бояджиите са изкъпани. Мукадес помага на Рахми да се облече. Не му помагала да се облече, а му търка боята от врата с памук/адски ми насича картината/. Керим вика Фатмагюл да види нещо на лаптопа. Главите им са допрени. Тя мирише косата му, усмихва се. Чооооооок романтик. Мукадес ги стрелва с отровни погледи. Фатмагюл казва - Чок гюзел на нещо в лаптопа и двамата гледат много щастливо. Дали не избират мебели? Сякаш да. Приличат на двама влюбени, които не могат да се нарадват.
Мерием простира на двора, а Мурат рита топка. Тя иска да си играе с него и двамата ритат. Емре пристига. Куца, с бастун е. Мерием много му се радва и вика Керим.
Кадир също го вижда от прозореца. Мерием прегръща Емре. Ф и К също слизат в двора за да го видят. Мукадес и Рахми също. Емре им разказва какво се е случило.
РЕПОРТАЖ № 7
Скрит текст :

Отново Емре и всички на двора. Керим го прегръща. Фатмагюл го целува. Канят го в къщи. Той е с патерица, кракът му е наранен.
Залез. Вечер. Къщата. Емре все още им е на гости. Вечерят. Тъжни са. Обсъждат случилото се. Случил се е инцидент. Емре споменава свой приятел. Дали не е загинал? Не знам. Но са омърлушени доста. Вероятно разказват на Емре за последните новини. Споменават Мустафа и бащата на Керим. Обстановката почва да се разведрява. Мурат нещо споменава и майка му го пресича. Керим пита нещо Фатмагюл, тя се смущава. Оправя си косата. Емре се усмихва. Дали не определиха датата за сватбата??? Не съм сигурна.
На другия ден. Керим отново преподава шофьорско майсторство. Фатмагюл прави много хубави завои. Той я разсейва - вика й - яваш, яваш. Тя наби спирачки, той се смее. Представете си трейлъра. Пита я дали да се оженят в началото на май, тя кима срамежливо и следва целувка.
Той слиза от колата, сменят си местата и тръгват.
РЕПОРТАЖ № 8
Скрит текст :

В ресторанта на Розата. Кадир се опитва да помага, Мерием му се кара. Пълно е с клиенти. Мукадес и тя опретната готви и дига патардия. Крещи, пеняви се. Мърмори, че Фатмагюл се вее байряка, пък тя се поти в куфнята. /Завистница мръсна/. Пристига куриер и носи писма за Фатмагюл. Мукадес ги приема. Докато ги разглежда, вижда, че едното е от Мустафа.  Рахми влиза, и я пита нещо, но тя успя да го скрие в пазвата си. То голяма пазва, поне 20 писма може да поеме. Облича си червеното палто, грабва Елиф и се понася набегом по улицата. Едва се удържа да не го прочете. Мукадес продължава да тича. Като се отдалечи, остави Елиф на един бурдюр ли, не видях и веднага отвори писмото.
Фатмагюл, любима... - чете тя, излиянията на Мустафа. Дълго писмо, доста глупости е изписал. Мукадес криви уста докато го чете. Нещо ми е размазана картината, ама ми се стори, че се разрева. Реве, права съм. Не мога да разбера от завист ли, или от мъка за Мустафа. Крие обратно писмото в пазвата си, грабва Елиф и тръгва обратно.
РЕПОРТАЖ № 9

Скрит текст :

Затвора. Измирския Шекспир отново твори. Един от затворниците се пробва да го заговори, но нашия не е склонен към комуникации. Затворниците си говорят. Единия явно е Али Нежния, гласчето му е доста тънко.
Мукадес се връща ни лук яла ни лук мирисала в Ресторанта.
Вечерта в къщата на Кадир. В стаята на Фатмагюл Ф и К показват на останалите, какво са си купили за новата къща. Мерием повтаря през 1 минут - Чоооок гюзел. Мукадес прави скептични забележки и отправя жлъчни погледи. Срязва Рахми. Завалията, не се научи.
Фатмагюл е много щастлива. Кадир пита защо повечето неща са сини/ в това не съм сигурна/ Керим и отвръща, че това е любимия цвят на Фатмагюл.
Мукадес се сопва. Вика. Прави се на жертва. Рахми се натъжава. Рони крокодилски сълзи. Крещи. Прибърсва се и гледа лошо Рахми. Фръцка се и излиза.
РЕКЛАМИ
РЕПОРТАЖ № 10
Скрит текст :

Всички викат след "жертвата" но тя твърдо е решила да се прави на такава. Затваря се в стаята и реве. Те се чудят нещо, омърлушени са. Развали им пак момента. Рахми отиде да я успокоява. Тя му се вайка и реве. Дали пък не са й открили тумор в мозъка??? А, ясно. Тръшка се, че Мустафа и Керим обичат Фатмагюл пък нея никой не я обича. Рахми и вика - хайде и се опитва да я успокои, обаче тя не ще да се успокои. Иска да реве и да се тръшка.
Фатмагюл го пита, какво става, той й казва да я оставят. Елиф плаче, Мукадес я взема и я гушва. Говори й.
Фатмагюл и Мерием прибират новите вещи по кашоните. Кадир казва нещо и се развеселяват.
Летят гълъби сутрин е.
Керим чука с един чук. Рахми се смее. Продължават с ремонта. Мерием и Фатмагюл работят в градината. Сеят цветя и се усмихват. Мукадес седи на едно столче, инспектира ги и пие чай.
Ф и К избират нови мебели. Хладилник оглеждат. В същото време Мукадес продължава да си пълни пазвата с писма.
Вечерта К и Ф правят сметки за новата къща. Сякаш не излизат. Като че ли Керим спомена кредит, но много тихо го каза. В стаята си Мукадес чете новото писмо на Мустафа. Крие ги в една кутия.
На другия ден. Отново къщата на Кадир. Закусват. Готвят се да излизат, Мукадес пак нещо се произнася но изглежда по-спокойна.
Рахми повтаря - Алаах, алааах. Нещо Мукадес споменава Мустафа. На Керим усмивката се скри. Мукадес показа на Фатмагюл вестника. В него има статия със снимка на Мустафа.
Кадир вика отдолу: - Деца, деца - изглежда щастлив, споменава телефон, Яшаран и всички без Мукадес са много щастливи. Прегръщат се. Явно е нещо, което е за делото на Фатмагюл и е в тяхна полза защото тя е много щастлива.
РЕПОРТАЖ № 11
Скрит текст :

Къщата на Яшаран. Решат и Мюнир се готвят за нови бойни подвизи. Решат си оправя туалета и двамата се отправят на закуска, където вече двете дами четат пресата и пият чай/кафе. Решат е язвителен, показва си зъбите на Перихан и събаря чаши, поне това чух, не видях. Ръкомаха.
Мюнир му вика - енище!!! Решат му отвръща - Не ми викай енище.
Както се прави на мъж и телефона му звъни. Той вдига и почва да говори мазно. Предполагам е г-жа Ляле. Той излиза от стаята и отива да говори на тайно.
останалите трима се тюфкат след него. Споменават Мустафа. Решат явно има главоболие, държи се за главата. Един аулин ще го оправи.
Е и С спят, пак на едно легло. Шапката пристига в хотелската им стая и ги буди. Нещо им съобщава и те се разсънват.
Нова сцена - Ендер и щерка й у тях си. Някой се обажда на Ендер - жена е. Ляле. Идея си нямам за какво си говорят. Изглеждат привидно любезни и споменават Анкара и Яшаран. В това време Решат звъни на Ляле и тя май прекъсва разговора с Ендер.
Решат пътува в някаква кола, докато й говори и гласът му е мазен. Обикновено като звучи така, говори с Блонди.
Ляле отива при парализирания мъж. НЕ е Туранер. С бяла коса е, сяда до него на леглото, държи му ръката. Тъжна е. Дали пък Яшаранови не са виновни за състоянието му и тя да си отмъщтава???
РЕПОРТАЖ № 12
Скрит текст :

Всички се готвят за излизане на първия етаж. Мукадес е на втория и ходи напред назад оклюмала като препикано мушкато. Рахми и казва чао и слиза долу. Мукадес наднича през прозореца дали са тръгнали. Вижда как Ф и К се прегръщат преди да се разделят пред къщата и скърца със зъби. Отива си в стаята, вади писмата от кутията и пъкления й план е в действие. Отива в стаята на Фатмагюл. Вдига леглото й, пъха писмата под някакви дрехи, но се отказва. Не се била отказала, остави ги там. Затваря леглото.
РЕКЛАМИ
ЕПОРТАЖ № 13
Скрит текст :

Керим се връща в къщи. Говори си с Кадир на първия е етаж. Споменават баща му. Дали не е открил дирите на Трите Шапки. Керим е щастлив, казва Машалла и се качва горе. Мукадес е с бебето в стаята си и го заговаря. Споменава Фатмагюл. Той си влиза в стаята.
Кадир и Йомер говорят по телефона. Йомер е с Хаджер в съда. Развежда се май, защото я дават как си спомня, че се омъжва за Мустафа. Съдията пита Хаджер нещо и тя казва еват. Съдията се произнася. Явно ги разведе по бързата процедура. Хаджер подписва някакъв документ.
Хаджер и Йомер напускат съда.
Мукадес кара Керим нещо да прави по леглото на Ф. Вдигат матрака и тя говори нещо и се хили. Излиза от стаята. Керим вижда писмата с червените печати от затвора. Преброих сякаш 4. Той става, - трейлъра. Чете, хвърля, мачка, ядосва се. Мукадес е стиснала Елиф и пристъпя ситно ситно в нейната си стая и чака бомбата да избухне. Изглежда много наранен Керим, не вярва на очите си.
Излиза от вкъщи и тръгва по улицата.
В ресторанта на Розата има детско тържество. Фатмагюл и Рахми сервират. Има балони. И Мурат е там, но стои отделно от децата. Суматоха, знаете как е на детските рождени дни.
Керим гледа от оградата. Фатмагюл го вижда и го извиква. Той влиза. Тя се усмихва, той се движи като робот.
РЕПОРТАЖ № 14
Скрит текст :

Той влиза вътре. Тя го целува по двете бузи. Той спира до кутията с писмата и ги разравя набързо. Пита я за писмата на Мустафа. Тя се смущава. Вероятно си мисли за онова дето е хвърлила. Оправдава се сякаш. Влиза Мерием и нещо го пита. Май стана недоразумение. Тя сигурно си мисли за онова писмо, той за другите. Фатмагюл казва на Мерием, че Керим е разбрал.
Керим върви по улицата, много е гневен.
Вечер. Всички се прибират. Мукадес излиза да ги посрещне, уж че ще хвърля боклука. Рахми и го взе от ръцете. Мукадес спира Ф. на вратата и нещо й казва. Таз маймуна дали не изхвърли писмата. Фатмагюл звъни на Керим, но той е с Емре в една кръчма. Вдига й, тя го пита къде е. Той й говори нещо, изглежда много зле. Не знам дали й каза.
Мукадес я пита къде е Керим и Ф. й казва, че е с Емре. Енгето нещо пророкува. Блика от оптимизъм, както винаги. Успява да притесни и натъжи Фатмагюл. Мукадес е разтревожена, че плана й не се развива според предвиденото. Не вижда да хвърчат столове.
В стаята на Ф е чистичко, няма намачкани писма. Муки е направила пролетно почистване.
РЕПОРТАЖ № 15

Скрит текст :

Емре се опитва да го успокои, май му казва, че Фатмагюл го обича. Обаче Керим е наранен и не иска да му повярва. Споменават и Мустафа. /Давайте пираните, или направо да я правим тая кукумявка на сапун/. Керим се самонавива пак за Мустафа. Почва да ръкомаха, съвсем си повярва. Нещастен е. Пие.
Фатмагюл през това време си подрежда някакви кърпи в една кутия. Пене това видях. Усмихва се, и въобще не подозира, че е в епицентъра на торнадото. Вдига матрака и вади нещо отдолу. Списанията за рокли.
Керим се прибира с уверена походка - две напред, една назад. Не пее и не си подсвирква. Гери го искаше пиян, ето го, в целия си блясък.
Фатмагюл спи с дрехите и списанието, отвита. Керим спира пред къщата и гледа към прозорците. Вижда чувалите с боклуците до входната врата и почва да рови. Намира писмата. Взема ги. Става и гледа към прозорците, сякаш плаче. Но е тъмно и не виждам добре.
РЕПОРТАЖ № 16
Скрит текст :

Гълъби. Сутрин е. Керим е подозрително спокоен. Говорят с Фатмагюл в коридора. Тя е приготвила закуската. Вижда го, че е с чанта. Мукадес се подхилква гадно и злобно от стаята си. Мукадес пита къде отива. Нещо ми заби картината. Той май отива в Бодрум при баща си.
Изпращат го. Той целува Мерием и тръгва. Фатмагюл го пита май тук - Защо тръгваш толкова внезапно. Той слиза по стълбите. Фатмагюл го изпраща. Мукадес наднича от стълбите и се хили победоносно. Докато той отива към колата Ф и К си говорят. Спокойни са сякаш. Целуват се за довиждане казват си чао. Мукадес продължава да следи с поглед изпращането.
Фатмагюл е на улицата и изпраща Керим. Той тръгва с колата. Тя е тъжна.
РЕКЛАМИ
Той пътува тъжен. Фатмагюл се прибра в двора.
И КРАЙ!!!
Ще чакам превода с нетърпение.

# 69
  • Мнения: 23 372
Понеже много харесахте песента в изпълнение на Керим и припяването на Рахми - моля,  изпълнена автентично от тях.

Пеят и работят. Въобще работно си ни е момчето и всичко прави с нужното умение и страст.




http://www.dailymotion.com/video/xshku8_kerim_shortfilms

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Марта   smile3525за Носталгия,прекрасен клип


От фейсовете се сдружават за съвместна акция в Туитър в 21 ч,който иска да се включи,в БГ фейса е обяснено:

"Здравейте приятели! Нека всеки, който има Туитър да напише, това:
#özledıkENGINAKYUREK"

което значело "затъжихме се за ЕА"

няма лошо,нека види момчето,че не издържаме без него  Joy Joy Joy и каква подкрепа има,нека и медиите се размърдат малко

пп     репортажите са уникални  Joy Joy Joy Joy Joy

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 247


Мукадес си беше за разстрел. Побърка момчето от завист и злоба. Доста чакахме докато я поускубят.

# 72
  • Мнения: 849
Марта, клипчета Носталгия и уста Керим са прекрасни! newsm51 Kissing Heart

Ананова, супер е това, че постна репортажа на Хриси от 69 серия.  smile3501
Много се забавлявам с този уникален репортаж и ми е едно носталгично, че след този репортаж вече не чакаме превод.

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 17:21 от dimana-nova

# 73
  • Мнения: 3 219
Марта и аз благодаря за всичките ти клипчета-невороятно добри са,а и музикалния съпровод е много сполучливо подбран!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 247



http://www.youtube.com/watch?v=kcpZQfHMHZc&feature=g-upl

Берен - зад кулисите на Disney Pixar Brave с англ.субтитри....

Общи условия

Активация на акаунт