Проблеми в секса - моля за съвет

  • 47 787
  • 163
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 564
И аз мисля, че е психика. Пробвали ли сте спрейчета за задържане на ерекцията?
От личен опит ги препоръчвам  Laughing
При нас също имаше подобен проблем и също беше свързан с проблеми в работата му.
Купих едно спрейче от секс шоп. Он лайн е много удобно и дискретно. След 2 пръскания, любимият забрави, че е имал проблем с ерекцията.
Между другото при нас проблем беше и самия проблем. В смисъл, като стана веднъж засечката, от там нататък той започна да се психясва всеки път като правим секс, че ей сегичка и ще му падне.
Този спрей някак си го успокои и му даде увереност, че всичко ще е наред. Ако те интересува, ще потърся да видя как се казваше. Основната съставка беше лидокаин, мисля.
Успех и му кажи да не се предава. Не е първия, няма и да е последния с този проблем Hug

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За проблемите със самолета има 2 вида причини:
1. От Психично естество.
2. Физиологични.

Скрит текст:
Проверка от кой тип са проблемите се прави с хапче от типа на Виагра, Левитра, Силден...

-Ако след взето хапчето отново има проблем с ерекцията тогава проблемите са здравословни.
-Ако няма проблем, всичко е на психична основа. В тоя случай самият факт че ще се справи добре и ще изкарате една прекрасна вечер може да му помогне да придобие самочувствие и да няма проблеми след това  Hug

Опитайте с 1 хапче  Peace
Tova с хапчето е добро като идея , ама авторката бе споменала че партньора и има проблеми със сърцето или високо кръвно бе май  Rolling Eyes та , това не е решението  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 10 790
Циалис може да се ползва в неговия случай, освен това той е уикенд-таблетка- взима се в петък вечер и държи до неделя Heart Eyes

# 33
  • софия
  • Мнения: 636
Трябва ви лекар и на двамата. Изяснете си причината. Мъжа ти може би има здравословен проблем, но ти си за психиатър.....Докато се чудите какво да правите ходете на доктор. Тия работи във форума не се решават.....Тия жени дето флиртуват с младите колеги в офиса са повече от жалки, наистина.

# 34
  • Мнения: 60
Трябва ви лекар и на двамата. Изяснете си причината. Мъжа ти може би има здравословен проблем, но ти си за психиатър.....
Joy Жената е на ръба на отчаянието, душка. Жиголо иска да си вика, ти на психиатър я пращаш. Joy

# 35
  • Мнения: 4
Може пък психиатърът да се окаже по-добър от очакваното  Twisted Evil

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Трябва ви лекар и на двамата. Изяснете си причината. Мъжа ти може би има здравословен проблем, но ти си за психиатър.....Докато се чудите какво да правите ходете на доктор. Тия работи във форума не се решават.....Тия жени дето флиртуват с младите колеги в офиса са повече от жалки, наистина.

Не психиатър а психолог !! Разлика не правите ли ?!
Да 1 година без сеХс на някои се отразява  Rolling Eyes за други това е нормално  Mr. Green и не им влияе  Wink
Ако бях на 50 + може би за мен не би било от значение  Rolling Eyes
Хората сме различни защо трябва да изпадаме в крайности ако при нас не е така  Rolling Eyes

Да , чак на психиатър , в лудница да я вкарат не искате ли  ooooh!
Може би трябва да види една тема където жени си живейкат без много сеХ и да се поуспокои  Sunglasses  (ако не ме мързи ще я намеря темата )


Жената търси решение , пследното което е стигнала е тук - форума  Simple Smile не виждам нищо лошо.


# 37
  • Мнения: 60
Може пък психиатърът да се окаже по-добър от очакваното  Twisted Evil
Joy Като тряснат един див маймунски секс ли? Тогава ще има да се натиииискааа да ходи на психиатър, пък мъжа и нека не може да го вдигне. Joy

П.С. Сори на авторката! Hug

# 38
  • Мнения: 60
Дес, за мен това си е за психиатър. Вярно, че хората сме различни, ама 1г.... #Crazy Не само, че ще съм за психиатър, ами да, в лудница ще се наложи да ме вкарат. Laughing Mr. Green

# 39
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дес, за мен това си е за психиатър. Вярно, че хората сме различни, ама 1г.... #Crazy Не само, че ще съм за психиатър, ами да, в лудница ще се наложи да ме вкарат. Laughing Mr. Green

Да ама на някои им понася  Crazy и го считат за нормално  Rolling Eyes

Те ви я те темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647324.0  Wink намерих я  Laughing

# 40
  • Мнения: 326
Според мен нещата са наистина за терапия..някаква професионална помощ.Но също така може и ти да вземеш мерки...вярно,че 1 година си се опитвала,но спри да говориш за това...не притискай мъжа си,не му споменавай за секс.Виж как се чувства комфортно-дали се напряга и от най-елементарна интимност-докосване,прегръдка...ако да...остави му лично пространство..нека той те потърси за интимност.
Аз не обичам често да ме притискат за секс.Когато ми мрънкат,когато виждам,че човекът срещу мен се ядосва,тормози...когато изискват,карат ми се..желанието отлита още повече.Започвам сама да си искам,когато ме оставят намира...ей така 2-3 дни,даже и повече да не мис е споменавам нищо,дас е държи мило и нормално,да не мис е нахвърля постоянно и сама отивам при него.
Не се ли самонавиваш прекалено.Сексът е едно от най-важните неща в една връзка...да не кажа,че е на второ или трето място,но чак такава нетърпимост..да не можеш да седиш на едно мястода мислиш за жиголо   newsm78   звучи ми някак прекалено.Трябва да има търпение...натягането,нервите и задълбаването влошават проблема.

# 41
  • Мнения: 81
След няколко неуспешни опита ,той вероятно се притеснява ,че ще се провали и това още повече влошава нещата.Покажи му ,че може да те задоволи по друг начин.Така надявам се ще повишиш самочуствието му и няма да спре да прави секс.
Не е ли по -добре да го правите сутрин,преди да си е взел лекарствата за кръвно?
А по повод на предложението за срея с лидокаин-мисля,че той се използва точно за обратното-прави го безчувствен и мъжът свършва по бавно.

# 42
  • Мнения: 1 127
Какво потиска ерекцията?

Цитат
1. Гневът
2. Тревоги
3. Накърнено самочувствие
4. Стрес
5. Понижено либидо
6. Депресия
7. Алкохол
8. Лекарства и наркотични средства
9. Напълняването на средната възраст
10.Здравословното състояние
...Ако проблемът се задълбочава...
Ако въпреки усилията и промените върху начина на живот не се постига желаното е препоръчително да се потърси специалист за помощ. Със съдействието на личния лекар може да се определи насоката й, дали е необходима консултация от уролог, андролог, диетолог, психолог, семеен консултант...
Само не оставяйте дълготрайният проблем нерешен!



http://www.puls.bg/gallery/gallery_all_63.html#gallery_img

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

А по повод на предложението за срея с лидокаин-мисля,че той се използва точно за обратното-прави го безчувствен и мъжът свършва по бавно.
Да  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако нещата са така, както са описани, за мен бракът е пред разпад. И то не защото мацката ще си намери любовник, а защото дори нещата да се оправят някак при мъжа й, той няма да понесе цял живот да знае, че тя помни, че той е имал период на сексуална немощ. Вероятно или ще започнат да живеят в постоянно напрежение заради това, че него ще го е срам, че жена го вижда неведнъж в такова състояние на унижение, или ще установи с приятна изненада, че с други жени му става още като ги погледне, а и ще е петимен някоя друга да му даде шанс да се докаже в леглото като мъж. А колкото до разбирането, колкото и разбиране да проявява жена му, това по-скоро може да има негативен ефект - ще му прилича на снизхождение, все едно е дете или инвалид, и още повече ще го дразни и демотивира. Колкото до терапията, според мен само ще си дадат парите напразно за нея, а на него може да му помогне да я напусне по-лесно само и само да преодолее унижението всеки ден да я гледа в очите. Дано се окажа лош пророк, ама надали!

а, да, има шанс сутрин, при сутрешната ерекция! Макар че, ако е на психологическа основа, може и това да не помогне.

Общи условия

Активация на акаунт