Проблеми в секса - моля за съвет

  • 47 791
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Andariel , я па ти  Crazy омаза нещата , много крайно го даваш Wink

     А на нас жените като не ни става след като сме родили и някои се настройват дълго мъжете да вземат да ни отпишат а  Crazy ?! Не че и това не се случва понякога , какви ли не истории има в живота  Sunglasses



# 46
  • Мнения: 81
"за мен бракът е пред разпад"-Как така???Какво ще правите когато влезете в критическата?Тогава женското либидо се засилва,а на мъжа намалява.
В случая по важно е не дали му става,а дали има желание да задоволи нуждите й.
За да "живнат" малко имат нужда от промяна и нещо което да провокира фантазиите му.
Имат ли социален живот?

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Фантазиите ще ги провокира някоя друга жена. Вече написах - той трудно ще понесе всеки път като погледне жена си в очите, да знае, че тя знае, че той не може да вдигне самолета, или че самолетът неочаквано се разбива в земята. Доколкото съм забелязала, мъжете са много крехки същества и егото им е много ранимо, особено на тема сексуална (не)мощ, мразят жените да ги виждат безпомощни и да знаят, че една жена ги е виждала безпомощни.
Колкото до критическата, то не е като жената да не може или мъжът да не може. Той като си може, и веднъж на две седмици да го правят, нищо че му е по-слабо либидото, нали може да го вдига и да го използва по предназначение! Нещо бъркаш либидото със сексуалната немощ.

# 48
  • Мнения: 1 127
 ooooh! Ако всяка трудност е повод за разпадане на семейството, то такива въобще да не са останали.  Whistling
Никой не е безгрешен и не е застрахован от `провал`,  още повече за неща, които не са съзнателен избор ,  / като напр.`сдобиването с любовник/ца/` в др.случаи/ и ако най-близките хора не ни подкрепят, на кого да разчитаме в труден момент? newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
така разсъждаваме ние, жените. Но при мъжете май хич не е така. На мен ще ми е интересно да прочета какво мислят мъжете тук. Не че е задължително да им се е случвало, нека просто изразят мнение.
Калкото до разпадане на семействата, това се е случвало и при съвсем маловажни наглед поводи, но ужасни като възприятие за един от членовете на семейството.

# 50
  • Мнения: 1 127
така разсъждаваме ние, жените....

Верно, че ние така разсъждаваме с `женските си мозъци`. Все пак съм склонна да допусна, че последващото поведение на мъжа зависи от това каква е съпричастността на жената към проблема -видимо искрена и лоялна, или пък завоалирана най-общо казано. 33uu

# 51
  • Мнения: 0
И аз мисля, че е психика. Пробвали ли сте спрейчета за задържане на ерекцията?
От личен опит ги препоръчвам  Laughing
При нас също имаше подобен проблем и също беше свързан с проблеми в работата му.
Купих едно спрейче от секс шоп. Он лайн е много удобно и дискретно. След 2 пръскания, любимият забрави, че е имал проблем с ерекцията.
Между другото при нас проблем беше и самия проблем. В смисъл, като стана веднъж засечката, от там нататък той започна да се психясва всеки път като правим секс, че ей сегичка и ще му падне.
Този спрей някак си го успокои и му даде увереност, че всичко ще е наред. Ако те интересува, ще потърся да видя как се казваше. Основната съставка беше лидокаин, мисля.
Успех и му кажи да не се предава. Не е първия, няма и да е последния с този проблем Hug

Дам, пробвахме го. Само ни доизнерви, ефект никакъв Sad

# 52
  • Мнения: 0
Пак благодаря на всички за съветите.
Честно казано, и мен ме е страх от провал на брака - не всичко е секс, разбира се, много по-важна е подкрепата, семейното гнездо, да си отглеждаме децата, това да сме екип и тн.. ама според мен сега е смачкан, ок, обаче - той си търси нова работа - в момента, в която някоя мацка му се увърти, веднага ще литне, само за да се докаже... Не знам, дано и аз съм лош пророк, но затова писах точно тук - да видя и мъж да сподели мнение, защото ние жените си мислим едно, а те - съвсем друго на моменти.

Иначе имаме социален живот, излизаме сравнително често, пътуваме и само двамата - тази година два пъти дотук се случи, но ефект няма някакъв съществен. Има желание, реализация - провал...

Истината е, че се страхувам, че повече никога няма да правим секс... аз поне вече така се обезкуражих, че едва ли ще поема инициативата повече. Държа се мило и се правя на луда, да видим докога. Не знам дали ще полудея - той ходи и на психоаналитик, аз не съм, а и идеята да разказвам на някой тези неща тет-а-тет малко ме притеснява...Но може да пробвам. Не знам, леко ме е срам.

Истината, може би, вече е в това всеки да си хване нещо настрани и да живеем в някакъв вид пакт за ненападение ли, знам ли вече и аз. Не ми се иска, но май натам вървят нещата - освен ако на някой от нас рязко му писне и просто не си вдигне чукалата. Дано не се стига дотам.

А за фантазиите и промяната, не знам какво да направя вече, освен да се изруся сигурно. Но той определено реагира, когато друг мъж ме загледа например - на фирменото парти тази година стана скандал заради един колега, който просто леко ме сваляше и мъжа ми искаше да го пребие, а човекът нищо съществено не ми направи. 

Сега последно ходи на хомеопат, да видим дали това ще подейства, има една камара капки и хапченца и с голямо старание ги пие, да видим...

Много благодаря за всички мнения, моля, споделяйте, че вече не знам какво да правя, освен да седя като луда до 8 часа в офиса да бачкам, защото това ме успокоява.

# 53
  • Мнения: 81
[quote author=cherry_berry link=topic=674306.msg22781038#msg22781038 date=134549



Истината, може би, вече е в това всеки да си хване ...

Аз само да предупредя:Такова нещо като секс за една вечер и само за удоволствие,при жените не винаги се получава.Има опасност да се обвържеш емоционално с още един мъж.И тогава живота ти със сигурност ще стане по-приятен,но и много по-сложен.

И щом той има желание,бихте могли да включите и вибратор.
Ако проблема е психологически,той ще се успокои,ако му покажеш,че за теб това не е проблем.
Ако проблема е здравословен-кой ще го констатира?При какъв лекар се ходи тогава?Едвали сексолог.



# 54
  • София
  • Мнения: 17 437
Чери, струва ми се, че мъжът ти много сериозно се е заел с проблема, за което мога само да кажа голямо БРАВО! Не мисля, че са много мъжете, които 1-во ще признаят, че има проблем и 2-ро ще тръгнат по лекари. Затова не мисля, че трябва да се притесняваш за провал на брака, за друга жена и тям подобни. Очевидно е за мен, че човекът прави всякакви усилия да не се стигне до там, обича си те и не иска да те загуби. Дай му шанс да го направи, опитай се да ги разкараш тези мисли за жигола и за нещо настрани - никой не е умрял от година-две без секс, ей ме на, между двата си брака и повече изкарах, пък не съм се повредила   Wink
Просто ... дай му шанс, рядко се среща такъв мъж.
 Hug

# 55
  • Мнения: 1 127
Такова нещо като секс за една вечер и само за удоволствие,при жените не винаги се получава.Има опасност да се обвържеш емоционално с още един мъж.

Да, смятам, че повечето/но не всички/ жени се обвързваме и емоционално.

Истината е, че се страхувам, че повече никога няма да правим секс... аз поне вече така се обезкуражих, че едва ли ще поема инициативата повече. Държа се мило и се правя на луда, да видим докога. Не знам дали ще полудея - той ходи и на психоаналитик, аз не съм, а и идеята да разказвам на някой тези неща тет-а-тет малко ме притеснява...Но може да пробвам. Не знам, леко ме е срам.

Освободи се от страха: Peace

Цитат
В основата на всички страхове е  мисълта „Няма да се справя“.
Както пише Сюзън Джефърс в книгата си „Освободи се от страха“ :

В ОСНОВАТА НА ВСИЧКИТЕ ВИ СТРАХОВЕ СТОИ ПРОСТО СТРАХЪТ, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СПРАВИТЕ С ОНОВА, КОЕТО ЖИВОТЪТ МОЖЕ ДА ВИ ПОДНЕСЕ.“
ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ТРЯБВА ДА НАПРАВИТЕ, ЗА ДА НАМАЛИТЕ СТРАХОВЕТЕ СИ, Е ДА ИЗГРАДИТЕ ПОВЕЧЕ ДОВЕРИЕ ВЪВ ВАШИТЕ СОБСТВЕНИ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА СЕ СПРАВИТЕ, КАКВОТО И ДА СЕ ИЗПРЕЧИ НА ПЪТЯ ВИ.“Най-често страхът се поражда от неувереност в себе си и незнанието за действителните ни възможности. Този страх:
„Ами какво ще стане, ако….“
....
"ДА ПРЕМИНА ПРЕЗ СТРАХА Е ПО-МАЛКО СТРАШНО, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЯ С ПОСТОЯННИЯ СТРАХ, ПОРОДЕН ОТ ЧУВСТВОТО ЗА БЕЗПОМОЩНОСТ.“ Сюзън Джефърс

Страхът  се корени в навика да очакваме най-лошото. В дадена ситуация, мисълта, която ни изпълва е:
Ами ако се проваля?
Ами ако сбъркам?
Ами ако загубя?
Но по закона на вероятностите процентът  да се случи „лошото“ е по-малък от 50 на 100. Тогава защо не си кажем:
АМИ АКО СПЕЧЕЛЯ?
Защо по-лошото да е по-вероятно?
...................

http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/strah/

-----------
Бърди  Peace


# 56
  • Мнения: 571
Ние не се чукангелес и съответно нямаме проблеми Mr. Green Радваме се на дечурлята и на всичко,което съдбата ни предоставя.Здрави,красиви,секси и свежи сме си.

# 57
  • Мнения: 0
Ще си позволя цитат на Соте от друга тема:

Е, няма какво да се чудиш - човекът навлиза в епохата на еректилните смущения.

Глупости... такива смущения некои ги усещат къде 80.... болшинството 40 годишни са си точно в силата и възможностите... смущенията са само в горните глави.  Laughing
Това е, проблемът е в горната глава и докато не се изчисти, темата ще си стои отворена.

# 58
  • Мнения: 191
Ние не се чукангелес и съответно нямаме проблеми Mr. Green Радваме се на дечурлята и на всичко,което съдбата ни предоставя.Здрави,красиви,секси и свежи сме си.

Извинявай, не ми стана  ясно  newsm78

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 272
Мира иска да ни убеди, а най- вече себе си, че дори когато не правиш секс можеш да се чувстваш прекрасно и че нищо съществено не се пропуска.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт