Ходене до тоалетната когато сме навън

  • 3 488
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 650
О, харесва ми тази седалка, ще купя и ще я пробваме  Peace

# 17
  • Мнения: 3 241
Ние доста разнасяме гърнето, а иначе я държа над тоалетната  Peace
Къде изхвърляте гърнето?

В тоалетната.

# 18
  • Мнения: 2 658
Но ако сте на път, как го почиствате след изхвърлянето  newsm78
Мен това ме спря да го помъкна, когато миналата година точно по това време пътувахме с кола (моят кошмар) от тук до БГ, и след отпуската обратно пак насам... това е два пъти по 2000км, с тригодишно дете. Не носих гърнето все пак.. ама защо не съм се сетила седалката да си взема  с нас, обикновената  ooooh! Много щеше да ме улесни, няма да ви казвам как ми се бяха откачили ръцете - за толкова път, колко издържане падна...

# 19
  • Мнения: 3 241
Тази година като пътувахме към морето по новата магистрала, по която в новите 100 км няма и една тоалетна, вадех гърнето, пишкаше в него и после го плакнех с вода.

Иначе ако е до тоалетна предпочитам да сяда на гърнето, а да не я държа, после го мия.

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Навън е било както дойде.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 335
Миналото лято навсякъде носех гърне Potette (не Potette plus, което е по-обемно).
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_n … ette&_sacat=0

Почти с размер на книга е. Ползвах с обикновени найлонови пликчета (купих си пакет от 100 броя от кварталното магазинче за хранителни стоки).

За обществена тоалетна това ми се вижда най-практично: http://www.ebay.co.uk/itm/10PC-DISPOSABLE-TOILET-SEAT-COVER-CAMP … sh=item3a714ccebc

Не съм купувала обаче, до момента просто съм покривала цялата седалка плътно с тоалетна хартия.

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 16:20 от Stelfy

# 22
  • София
  • Мнения: 17 342
Подобно "походно" гърне с пликчета купихме и ние от Джъмбо и сега е все с нас. Включително и по пощадките, и в колата, и на разходки. Много е удобно, никакви проблеми не сме имали навън.
Нещо такова е, без дъно, сглобяват се две части и се закрепва пликче със салфетка в него

Ето картинка и на това на Стелфи, за илюстрация на пликчето как се слага.

# 23
  • София
  • Мнения: 372
И ние имаме това от Джъмбо. Компактно е и го няма проблема с миенето.

# 24
  • София
  • Мнения: 650
Идеално! Скоро ще се ходи до Джъмбо  Wink
Благодаря за идеите   bouquet

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Задължително ги "издържам" колкото и неудобно да ни е и на двама ни....  Tired

# 26
  • Мнения: 676
И ние си купихме такова гърне Potette, страхотно е, но ние сме още на етап памперс навън, още не се е научила съвсем.
Само да питам мамите - акането ясно, но за пишкането в това гърне как става? Ако сложа някаква салфетка в плика дали ще абсорбира достатъчно, че да не е съвсем течност или има друга хитрина?

# 27
  • София
  • Мнения: 17 342
Точно със салфетка, да  Peace
Като си го купихме нашето, в кутията имаше 10 пликчета с абсорбаторни подложки вътре. Като свършиха, купихме обикновени найлонови торбички и слагаме салфетки/тоалетна хартия.

# 28
  • Мнения: 1 441
А колко обемно е това гърне? На мен ми се вижда доста - трябва да го нося в отделна чанта/ налонов плик, а това не ми се струва доста удобно. Thinking
А ние имаме друг проблем, ако имате опит споделете. Нормално за момченцата е по-лесно да пишкат навън - засатва до дървото/храстчето и пишка. Моят син не ще и да чуе и започва да стиска, много. Понякога се случва от толкова стискане да започне да пишка в гащите и се разстройва много. А в къщи си пишка прав на голямото гърне, не иска да сяда.

# 29
  • Мнения: 676
Ами нашето гърне е мъничко, събира се в чантата ми (е, тя не е съвсем малка).
Бърди, мерси. Ще опитаме със салфетка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт