Ясновидци (врачки) - 12 тема

  • 273 679
  • 775
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 22 742
nikolinanik
Регистриран  , Звъня ли на тази Роси от Люлин ?




idi , звъннах 1 път, но телефона е изключен и нямам намерение да й звъня повеч, поне на този етап.

# 256
  • Мнения: 0
Здравейте реших да си кажа мнението за една много "добра" ясновидка от Хасково- Светлана. Още с влизането ми попита къде ще пътуван, а аз няма никъде да ходя. След като и казах че никъде няма да ходя започна да ме пита къде уча, какво уча, имам ли си приятел -въпроси, на които тя трябва да знае отговора/нали е ясновидка/. След като разбрах, че тези неща не ги вижда попитах за здравето ми  тя ми вика- Какво те боли. След моя отговор нищо, тя каза че и тя така виждала. Попитах я за бъдещето -брак, деца, семейство- не можела да каже, щяла да промени съдбата. След като за мен нищо не каза, попитах за майка ми- там започна пак да ме пита какво работи и всякакви други въпроси, след това каза, че майка ми ще срещне мъж след 3 години. След това попитах за баща ми, съответно и за него ме пита за работа- казах и че е военен и тя прецени, че след 3 год. мъжа, който ще срещне майка ми е точно баща ми/което не ми стана ясно как ще се срещнат след 3 год. като са семейство от 30 год. / Общо взето ако някой има излишни 20 лв. и 3 часа за чакане спокойно може да отиде при нея да се наслуша на глупости

# 257
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте реших да си кажа мнението за една много "добра" ясновидка от Хасково- Светлана. Още с влизането ми попита къде ще пътуван, а аз няма никъде да ходя. След като и казах че никъде няма да ходя започна да ме пита къде уча, какво уча, имам ли си приятел -въпроси, на които тя трябва да знае отговора/нали е ясновидка/. След като разбрах, че тези неща не ги вижда попитах за здравето ми  тя ми вика- Какво те боли. След моя отговор нищо, тя каза че и тя така виждала. Попитах я за бъдещето -брак, деца, семейство- не можела да каже, щяла да промени съдбата. След като за мен нищо не каза, попитах за майка ми- там започна пак да ме пита какво работи и всякакви други въпроси, след това каза, че майка ми ще срещне мъж след 3 години. След това попитах за баща ми, съответно и за него ме пита за работа- казах и че е военен и тя прецени, че след 3 год. мъжа, който ще срещне майка ми е точно баща ми/което не ми стана ясно как ще се срещнат след 3 год. като са семейство от 30 год. / Общо взето ако някой има излишни 20 лв. и 3 часа за чакане спокойно може да отиде при нея да се наслуша на глупости

Е стига, де Simple Smile Нито едно попадение ли нямаше? Щом си чакала 3 ч да разбираме ли, че има навалица???

# 258
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам някой чувал ли е нещо за Хари /Хайрие/ от Кърджали, гледа на кафе, а също се занимава с нумерология?  

# 259
  • Мнения: 0
GERBER, нямаше навалица просто Светлана закъсня и човекът, който беше за 18 часа влезна в 19:40 часа и всички останали чакахме/но поне една жена, която е ходила и преди ми каза, че Светлана винаги закъснявала с 2 часа/ . Абсолютно нищо не позна даже нещото, за което беше на 100% сигурна - моята специалност, в която ще ме приемат- днес излезнаха резултатите и се оказа, че и това не е познала защото ме приеха в специалността, която искам, а не тази, която тя каза. Тя не позна за събитие, което се случва след 12 часа от посещението ми, а да не говорим за събития след 3- 4 или повече години. Светлана разпитва самия човек за какво е отишъл, каква учи, какво работи, какви са му проблемите, а според мен  това трябва тя да ми го кажи все пак аз съм отишла при  ясновидка, а не при психолог за  да споделям какви са ми проблемите.

# 260
  • Мнения: 0
 iatzi , наистина се учудвам на написаното от тебе за Светлана Crossing Arms И се уверявам за кой ли път, че явно няма универсална  ясновидка или астроложка /защото Светлана е и двете/, която да се харесва на всички.
За разлика от тебе и аз, а и доста други хора, които познавам, са доволни от ясновидската и астрологична работа на Светлана. Конкретно за мен има  познаваемост за: здраве, работа, обучение на деца, семейни и лични проблеми. За здраве например позна, че проблемът на мой близък  не е онкологичен, а друг. За обучение- позна къде точно ще учи детето /от всички места, където беше кандидатствало,позна точно къде ще е/. За семейни и лични проблеми е интересно- там прогнозите и са дългосрочни. Познала е/ за съжаление Praynig/ преди доста години на майка ми, че брат ми няма да запази брака си. Стига толкова примери, че ще изпиша темата Grinning Друго, което харесвам в нейната работа- тя се опитва наистина да помага на хората- втурва се като истински боец да разваля лоши влияния /както и да ги наричаме- магии и ли по друг начин, те са си все това- лоши енергийни влияния/. И още нещо,  което на мен специално ми допада при Светлана- интелигентна е,  не става въпрос само за образование. Че ми е омръзнало от изявяващи се прости, но хитри врачки. Може да е всичко друго Светлана, може да не познава винаги и на всеки, но интелигентността и я отличава от масовката в бранша.
Няма нужда да пиша повече, това е моето мнение. То не е само мое, доста хора познавам, които също и имат доверие. В Хасково  хората я знаят и търсят, не само от града всъщност. Тя не се изявява по медии и интернет, просто който има нужда, идва при нея или търси телефона и. Както и ти го направи,  iatzi - потърси телефона и тук и аз ти го пратих. Simple Smile Този ми пост е не да хваля Светлана, а защото моето мнение се различава от това на iatzi Simple Smile Ще бъде несправедливо да не се чуе и различното мнение Peace
Може би да обобщя- от Хасково лично аз одобрявам работата на две ясновидки- Светлана и Виолета /не тази от Бадема, пази боже Simple Smile/, като Светлана е и астроложка. Толкова от мен! Hug

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 10:00 от akuma

# 261
  • Мнения: 3 118
Предлагам в следващата тема освен имена на каквито и да е ясновидци, да има и анкета

# 262
  • Мнения: 5
Предлагам в следващата тема освен имена на каквито и да е ясновидци, да има и анкета
И аз съм За Peace

# 263
  • София
  • Мнения: 2 967
Предлагам в следващата тема освен имена на каквито и да е ясновидци, да има и анкета
И аз съм За Peace


  bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 1 127
Привет момичета, преди няколко страници имаше препоръка за една Цецка от Надежда  - дали още някой е ходил при нея , за да даде мнение.
Аз звънях на тази Роси от Люлин , но телефона й е изключен.

# 265
  • Мнения: 0
И аз подкрепям идеята на Пит за анкетата! Peace
А какво ще кажете, дали е възможно да има и някакви критерии- ще се опитам да дам примери:
- Познаваемост за здраве, работа, семейство и т.н. Т.е. в какво е силна въпросната ясновидка
- Излъчване, поведение на ясновидеца- рязък, спокоен, подкрепящ и т.н.
- Интелект
- Гласуване за общо впечатление
Може да сложим скала- напр. от 1 до 5 или нещо такова
Знам, че така ще усложним гласуването в анкетата, но пък ще разширим впечатленията Simple Smile Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз подкрепям идеята на Пит за анкетата! Peace
А какво ще кажете, дали е възможно да има и някакви критерии- ще се опитам да дам примери:
- Познаваемост за здраве, работа, семейство и т.н. Т.е. в какво е силна въпросната ясновидка
- Излъчване, поведение на ясновидеца- рязък, спокоен, подкрепящ и т.н.
- Интелект
- Гласуване за общо впечатление
Може да сложим скала- напр. от 1 до 5 или нещо такова
Знам, че така ще усложним гласуването в анкетата, но пък ще разширим впечатленията Simple Smile Hug

Много добре предложение Simple Smile

# 267
  • Мнения: 10
И аз подкрепям идеята да се г1асува по критерии!

# 268
  • Мнения: 58
Здравейте,

искам да ви попитам за тази Тони от младост, четох много добри отзиви, но на телефона, който е даден отговаря някакъв мъж.. Дани може някой да ми даде актуален телефон, защото наистина спешно ми трябва..  Cry

# 269
  • Мнения: 0
Здравейте всички ,записвам се и аз . Аз сьм на 32 год с едно дететце , щастливо омьжена омьжена от 14 години . Никога през живота ми не сьм мислила че точно аз ще стигна да ходя на гледачка и ще пиша за неща които нсе още ми е трудно да асоцирам . Ще ви напиша с две думи моята история ,просто защото направо се разкьсвам от мьлчание а на друг не мога да кажа - тоест казапа ми да си затварям устата и да не брьщолевя . Касто вече казах аз не просто срещнах моята половинка в живота ,а сродната си душа - не просто се обичаме ,ние просто сме си като вьздуха . Живеем си супер ,имахме страшно много пари - парите ги изкарваше сьпружеството . Аз сьм била и с много и д малко преди да го срещна . През всичките тези години няма ден в който да не сьм се погрижила за животно ,за някой на улицата когото сьм срещнала и ми е поискал нещо или сьм виждала че трябва да помогна ,приятелките ми които една по една трябваше да махам от живота си защото ми сваляха мьжа което в последствие разбирах ,пьлно с използвачи които се интересуваха само от пари . Имах много - но нито един ден не сьм се самозабравяла ,издьлжах си дружките ,обличах децата им ,гледах ги ,давах им джобни и тн .Всичко ок до преди 3 год . Тогава започнахме да се караме ,той се прибираше все по рядко ,когато си дойдеше ме започваше от вратата буквално .Не обрьщаше никакво внимание на мен и детето ,времето през което не беше на работа го запьлваше с разправии с мен .Аз започнах да се подувам от нищото и започва едно ходене по лекари та д ден днешен .Пьрво беше рак на панкреаса ,после хашимото,мастопатия  ,шийка и яйчници ,вени ,липсваше оросяване на крайници ,синузит ,безброй кисти по зьбите - самите зьбки започнаха да се ронят и половината ми уста е празна .Наложи се ваене един след друг - сега ги оправям . Постоянното безсилие ,немралгия    с бодежи отпрасках и какво ли още не . Започнахме с моя да ходим на св . Мина , постоянно по лекари и решихме да отидем на гледачка миналата година . Нещо и двамата ни караше да мислим че последната ми приятелка е енергиен вампир (тя сьщо имаше големи мераци кьм него ,не спираше да му се натиска и не пропускаше вьзможност да си покаже гащите ,набутваше му детето си да го гледа - тя е вдовица ) и ньй като постоянно говореше че ходи по гледачки и врачки ,разваля си магии които и правени и ние отидохме при една жена която ми бяха препорьчали . Аз отидох при тази гледачка за да разбера дали ще останем заедно ,исках да знам дали още ме обича . Тя ми каза много вярни неща за мен и семейството ми ,имах чувството че ми четеше мислите но на вьпроса имам ли магия нямам но да се пазя от приятелката ми защото тя е негов приятелка не моя. Мина се година ,отношенията ни се оправиха ,сега сме по влюбени от всякога но здравословно не се оправих . Предишните блести както дойдоха така и изчезнаха сега сьм с нови болежки . Преди седмица чух за човек който лекува с рьце и в сьщото време проверява за магии ,отиваме вчера при него и се оказва че имам направена магия за смьрт . Пьрво ми е направена преси 3 год магия да се разделя с мьжа ми ,като е видяно че устояваме вече направо да ме затрият . Аз още не мога да го асоцирам ,знам че има такива неща но някак са далечни от мен .Но като навьржа нещата т последните 3 год наистина не мога да не се сьглася .Точно преди 2 год една нощ се сьбудих като парализирана ,в продьлжение наблизо час не можех да помрьдна - единственното което можех да движабяха очите ми . Интересното е че дори не можех да говоря ,детето спеше до мен а до него мьжлето - аз не можех да го извикам нито да протегна рька да го сьбудя .Беше кошмарно - тогава си казах ,боже на парализираните не им е лесно ,точно като по филмите но да го изпиташ е друго . Та тогава помислих че това сьбуждане гадно е било просто прещипване на нерв или нещо подобно . Снощи прочетох че точно тази магия се прави по това време - ,луди хора ,но аз мога само да разполагам с тялото си и Господ така че тази ще я оставя с прьст в         уста. Колкото и да и се иска няма да ме затрие . Защо ви написах тва ли което не е по темата ,защото вчера едвам се удьржах да не и изпратя смс но мьжа и екстрасенсьт ми забраниха . Благодаря ви че ме изслушахте ,простете че не е по темата

Общи условия

Активация на акаунт