Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 13

  • 59 150
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 428
MissNellie   bouquet  
Аз съм най-доволна от този молив  Peace  


Ами тя каза, че точно този НЕ го харесва  Laughing
Аз имам един кафяв от тези. Нещо и аз не съм в такъв възторг, както го пишат в темата за Ейвън  Rolling Eyes Тези на Импала са много по-хубави, а са два пъти по-евтини  Peace

# 46
  • Мнения: 13 624
Moмичета само да ви кажа, че открих жесток молив за очи Party Party
След този пост със сигурност ще се намира все по-трудно  Mr. Green

Казва се Maybelline master drama khol liner  16h hold (цвета е Deep Purple)
въпреки, че е кол молив е доста мек при нанасяне, точно като гел молив. Много траен, цвета е жесток....още не съм намерила хубава снимка в нета, но на живо е жестоко лилаво с тъмно червеникави блясъци. Представете си цвят ala burning black на Loreal
цената му е 11 и нещо в ДМ (малко ми се вижда много Rolling Eyes ама айде)

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 00:12 от Жаки°

# 47
  • Мнения: 2
Гласувах за Цветя и кукленски грим Simple SmileМного ще се радвам да участвам и този път, ако се падне някоя от тези две теми   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз ще се включа която и тема да се падне. Всички са ми на сърце този път  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 540
Момичета, страхотни сте  Hug

Благодаря за насоките! В момента използвам едни бронзиращи перли и един бронзър на Сефора. Обаче не стои особено естествено, не че стои зле, просто си личи, че е грим  Laughing . Искам нещо, което да не стои "брашняно" и да придава естествена руменина, лека, без блещулки. Затова реших, че може би течен руж би стоял по-естествено.

Ще погледна за Катрис, но не пречи и да поръчам някой от споменатите от Мис Нели, та да се убедя и да мирясам  Mr. Green

Относно предизвикателството - каквото и да се падне, ще следя с интерес. С поставянето на сенки съм много зле, затова само ще наблюдавам. Още не съм гласувала.

# 50
  • София
  • Мнения: 152
Момичета, моля ви за съвет  Rolling Eyes Абсолютно боса съм по отношение на очните линии, а страшно ми се носи. Имам на L`oreal ето тази http://www.loreal-paris.co.uk/img/l10n/products/305x262/super-li … -carbon-gloss.jpg , но не се разбираме с нея по отношение на търсения ефект. Искам съвсем фина линия, каквато не постигам с тази четка, не искам до такава степен да се вижда очната линия, а просто да очертава основата на миглите.... Та, въпроса ми е дали гел-линията, нанасяна с четка на Есенс примерно, позволява постигането на линия, по-тънка от тази на течните очни линии  newsm78 Или всичко е до ръка и навик?

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз най-тънка очна линия постигам с течна, с много фина четка  Peace

# 52
  • Мнения: X
аз най-тънка очна линия постигам с течна, с много фина четка  Peace

И аз с течна, но с писец.  Peace Не онова като фулмастер (Катрис имат такава), а по-подвижно в края, като на Артдеко течната. Страшно добре го обясних.  Crazy

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Peace и аз имах 2 такива - едната на импала, другата не помня - марката - беше 25 лв тогава и ми се виждаше - странно скъпо - тогава  Laughing (2007г  Mr. Green )

# 54
  • София
  • Мнения: 6 219
Момичета, моля ви за съвет  Rolling Eyes Абсолютно боса съм по отношение на очните линии, а страшно ми се носи. Имам на L`oreal ето тази http://www.loreal-paris.co.uk/img/l10n/products/305x262/super-li … -carbon-gloss.jpg , но не се разбираме с нея по отношение на търсения ефект. Искам съвсем фина линия, каквато не постигам с тази четка, не искам до такава степен да се вижда очната линия, а просто да очертава основата на миглите.... Та, въпроса ми е дали гел-линията, нанасяна с четка на Есенс примерно, позволява постигането на линия, по-тънка от тази на течните очни линии  newsm78 Или всичко е до ръка и навик?

катрис имат подходяща очна линия за това, което описваш - ползвам я точно, за да очертавам основата без очната линия да си личи. Взех си сива, защото съм много светла. Придава острота на погледа без да крещи "с очна линия съм". Прилича на фулмастер, то накрайника си е четка. На доста прилична цена - под 10 лв. беше.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Искам похваля тази четка на Живанши, ружът с нея може да нанася много прецизно и да се правят т. нар. 'подсечени' скули.
Тъй като е плоска, може да се държи под различен ъгъл и да постигнете лесно желаната форма.

# 56
  • Мнения: 31 185
Да и аз похвалвам тази четка на Живанши. Имам същата и на Шанел и тя е страхотна. Но трябва навик да се работи с тях. Отначалото е малко трудно.
Аз съм изключително доволна от скосената четка за руж. Досега не бях ползвала такава, но взема много продукт с едно мацване отгоре и трябва много лека ръка за отличен резултат. Така ружовете ми ставата супер икономични и не се разпрашват никак, особено минералните на Мас, което е супер важно за мен.

# 57
  • Мнения: 540
И Буржоа имат подобна, но извита като част от окръжност, наистина е много удобна  Peace

edit: попаднах на тази схема, сигурно е ясна на всички, но за мен е нещо екзотично  Laughing

а тази палитра е жестока, цветовете могат да се комбинират всякак и биха стояли перфектно заедно  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 12:44 от malka_mravka

# 58
  • Мнения: 31 185
Казва се Maybelline master drama khol liner  16h hold (цвета е Deep Purple)
въпреки, че е кол молив е доста мек при нанасяне, точно като гел молив. Много траен, цвета е жесток....още не съм намерила хубава снимка в нета, но на живо е жестоко лилаво с тъмно червеникави блясъци.
Жаки, взех си този молив по твоята препоръка и наистина е много добър. Благодаря! Hug  bouquet
Сега с него и новото ми червило YSL Rouge Volupte #7 Lingerie Pink ще направя грим за градинско парти.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 481
Вместо запис- снимка със спирала на Голдън Роуз, лилавата опаковка. Очарована съм, дори и без оглед на цената.  Grinning
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт