Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 13

  • 59 152
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 176
Бих искала да се включа с въпрос  Blush

Можете ли да ми препоръчате кремообразен руж? Със смесена към мазна кожа съм  bowuu

мерси за темата на Мис Нели   bouquet

На Мейбълин има такива, хубави са и на прилична цена, но имат лек блясък. Стоят добре ако добре матираш лицето преди това. Иначе съм пробвала и едни стpахотни на Make up for ever, но са доста скъпички.  Crazy

# 31
  • Мнения: 532
Мейбълин за съжаление ги няма при нас. Аз лично по магазините съм виждала кремообразни ружове само на Есънс (поправете ме, ако съм проспала други марки), но определено не ги препоръчвам Naughty

# 32
  • Мнения: 176
Мейбълин за съжаление ги няма при нас. Аз лично по магазините съм виждала кремообразни ружове само на Есънс (поправете ме, ако съм проспала други марки), но определено не ги препоръчвам Naughty

Сори за подвеждането  Confused....

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Търся си хубав молив за очи- да не е водоустойчив, но да не се размазва в края на деня, черен, средно мек (да се остри добре, че с меките става мазало), да е максимум до 20лв Grinning Идеи?  Simple Smile Ще ви насоча какво НЕ харесвам особено и му търся подобрена версия, за да е от помощ- професионалния на Ейвън. Една-две идеи да беше по-твърд и издръжлив, щеше да е добре. Не държа да има гъбка за опушен грим. Благодаря предварително на отзовалите се Wink

Аз най-много харесвам Silicone Eyeliner на Импала, но той е доста мек. Нямам проблем с остренето и нанасянето му, а съм ползвала вече поне 5-6 бройки. Не е особено икономичен, защото трябва да се остри често, но е само 3.50 лева  Grinning. Също ми допадат миливите на Bourjois. Преди няколко дни си купих ето този :

Скрит текст:
.

Не е твърде мек, но се нанася лесно и е издръжлив. Обаче ползвам база за сенки под него и обикновено леко опушвам със сенки отгоре. Беше 9.50 лева. Също и този е много хубав:

Скрит текст:
и е около 7 лева.

И накрая да добавя, че отдавна чета темата тайничко, но сега нахълтвам  Blush и излизам на светло. Темата е прекрасна и много опасна на джоба  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 616
Моля който даде предложението за тема Цветя да добави няколко думи за насоката, която има предвид (съжалявам, не помня кой беше). Аз бих казала, вдъхновение от формата и цветовете на различни цветя ( не непременно цели цветя нарисувани по лицето) но да кажем формата на листото, тичинките могат да се инкорпорират в стандартен грим, цветове съвсем. Бих избрала конкретно цвете, например слънчоглед, орхидея, теменужка и т.н. и използвала само това цвете като база .

Не виждам никакъв проблем да се участва с два различни грима по една тема. Нека само са обособени в различни албуми, и ще ги обособя и в темата за да е по-прегледно.

И аз харесвам шугър скъл гримове, но голямо мазане има там, дали ще има интерес? Laughing

Веселина, мислех на този етап всичко друго от предната анкета да отпадне, защото имаха по много малко гласове другите теми, но ако има желание, мога да ги завъртя обратно в следващите анкети.

Малка мравка, за твоя тип кожа аз лично не бих препоръчала кремообразен руж. Те по принцип в повечето случаи са по-нетрайни от прахообразните, а върху по-мазна кожа - съвсем. Не са много марките, които имат, ако държиш да е от магазин в БГ, само за МАС се сещам май. Иначе с поръчка, ЕЛФ и НИКС, особено подходящи са ако не си сигурна дали е твоя тип продукт, защото са с добро качество, но не са скъпи.

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
И аз точно така разбирам темата цветя  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 219
МисНели, аз предложих цветята и точно това имах предвид. Пък и някой нещо по - различно да се сети като идея свързана с тях - защо не  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 781
MissNellie    bouquet за темата.

Рок звездата води   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap. Аз гласувах за нея  Flutter.

# 38
  • Мнения: 681
Ето ме и мен! Hug Отивам на море, връщам се - вие сте изписали цяла тема. #Crazy
Благодаря на Мис Нели за старанието и новата тема.  bouquet
И аз гласyвах за рок звезда, защото почти всичките ми вечерни гримове са в тази посока. Даже често се правя на рок звезда през деня  Mr. Green ха-ха, доста очудени погледи срещам.

# 39
  • Мнения: 31 191
Подкрепям Мис Нели за мазната кожа и кремообразния руж. Аз съм с такава кожа и такъв тип руж ми стои меко казано ужасно. Лъщя като тиганица точно след половин час и.... абе не е добра идея.  Laughing
Матов, прахообразен руж, първоначално евтин, примерно Катрис за проба. С добра четка и всичко се получава добре.

# 40
  • Мнения: 54
Е няма начин за Шугър Скъл да не се омажеш целия. То това му е забавното.  Mr. Green Аз и ако се падне карнавала ще се омажа най-доволно. То по принцип само очи показвам, но правя цялостен грим.  Peace

# 41
  • Мнения: 4 428
Търся си хубав молив за очи- да не е водоустойчив, но да не се размазва в края на деня, черен, средно мек (да се остри добре, че с меките става мазало), да е максимум до 20лв Grinning Идеи?  Simple Smile Ще ви насоча какво НЕ харесвам особено и му търся подобрена версия, за да е от помощ- професионалния на Ейвън. Една-две идеи да беше по-твърд и издръжлив, щеше да е добре. Не държа да има гъбка за опушен грим. Благодаря предварително на отзовалите се Wink

Освен вече споменатите на Буржа и Импала, аз мога да добавя този молив на Есенс  Peace
Скрит текст:
Много хубав черен цвят и доста траен във водната линия  Wink Средно мек.
Харесвам и този на Лореал:
Скрит текст:
Сащо хубав наситен черен цвят, лесно нанасяне и не дразни очите, но не е особено траен /говоря все за водната линия  Wink/ На аз грим извън водната линия, е супер.
Правя уговорката, че и аз винаги слагам база и на горните клепачи и от долу  Peace

Аз днес най-накрая намерих минералната база на АртДеко. В Мория имаше доста бройки, ако някой се чуди къде да ходи  Peace
Взех си и поредните проби на ФДТ  Mr. Green Два вида на Радиант и Хелти Микс Серум на Буржоа.

За Цветята и аз си го представям, както го е описала МисНели  Grinning Искам нещо с много мазане  Mr. Green За това ми се ще Венеция или дори Мулен Руж. Ама като гледам ще се правим на рок звезди  Rolling Eyes Аз за момента нямам никаква интересна идея по тази тема. Та ще видим дали ще ме осветли нещо до крайния срок или ще пропусна този път.

# 42
  • Мнения: X
Искам нещо с много мазане  Mr. Green За това ми се ще Венеция или дори Мулен Руж. Ама като гледам ще се правим на рок звезди  

Аз днес пробвах една шантава идея за рок звездата и какво мазане падна ...  ooooh! Домашното обкръжение се върна от плаж и ме хванаха точно докато се суетях около фотоапарата с едно гримирано око.  Blush
Имам много идеи за такъв грим, но да видим кое ще стане за показване.  

# 43
  • Мнения: 3 314
MissNellie   bouquet  
Аз съм най-доволна от този молив  Peace  

# 44

Общи условия

Активация на акаунт