Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 13

  • 59 148
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 хохо, този път рок звездата води  smile3508

Благодаря за темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 4 428
Dia de los muertos! Правих си веднъж такъв грим.  Crazy Трябва да включим някой път темата в предизвикателствата.  Peace

Дааа, ще бъде много интересно  Peace

# 17
  • Мнения: 15
Да се запиша в новата тема, че не съм много активна напоследък, но няма как. Аз пък гласувах за три неща, двете теми Венеция и цветя не ми харесват, останалите са супер.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Искам да попитам нещо. Против правилата ли би било, ако някой прати снимки на повече от един вид грим за предизвикателството? Все по темата, но не един, а повече гримове?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Щом предизвикателствата  нямат състезателен характер , според мен не би трябвало да е проблем, тъкмо напротив.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз за любимият герой бях пратила две реазлични вариации. За Амазонията също. Никой не ме е мъмрил  Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Благодаря.  Simple Smile И аз така си помислих, но да питам за всеки случай.

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
мен дори  би ме радвало да видя повече прелести  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 328
Търся си хубав молив за очи- да не е водоустойчив, но да не се размазва в края на деня, черен, средно мек (да се остри добре, че с меките става мазало), да е максимум до 20лв Grinning Идеи?  Simple Smile Ще ви насоча какво НЕ харесвам особено и му търся подобрена версия, за да е от помощ- професионалния на Ейвън. Една-две идеи да беше по-твърд и издръжлив, щеше да е добре. Не държа да има гъбка за опушен грим. Благодаря предварително на отзовалите се Wink

# 24
  • Мнения: 94
Благодаря за темата!   bouquet
Аз също няма да гласувам, защото не участвам.

# 25
  • Мнения: 41
Страхотна тема записвам се да ви следя Flutter  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата.   bouquet
 Гласувах за Мулен Руж, но да си призная всичко теми ми харесват еднакво.

Тази седмица цялата тествах моливите на IMPALA от най - обикновената им серия- черния и тюркоазено синия. Меки са, лесно се нанасят, но не е много тънко и трудно да се постигнат прецизни линии. За сметка на това, обаче, много лесно се разнасят и лесто се постига опушен грим. Има доста интересни цветове. Мисля, че за цената си от около 3 лева са идеални.

Освен това тествах и сенките на Катрис и съм доволна от тази четворка

Скрит текст:

Цветовете са много красиви, особено подходящи за сини очи и нямам оплакване откъм издръжливост, но трябва да се има предвид, че все пак тези дни температурите са в нормални граници. Имайте преддвид, че в златистия цвят има блескулки, а самите сенки са леко перлени.


Колебая се дали да не си взема жълтото от единичните сенки. Повече ми харесва от жълтото на Флормар

# 27
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Благодаря за темата!   bouquet
Аз също няма да гласувам, защото не участвам.

Гласуват всички, не само участниците   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз също няма да гласувам. Не участвам, така че няма нужда да се обременяват момичетата, които полагат труд с това какво ми се гледа на мен.

# 29
  • Мнения: 94
Благодаря за темата!   bouquet
Аз също няма да гласувам, защото не участвам.

Гласуват всички, не само участниците   bouquet
Да, разбира се, че е така. Просто някак си аз се чувствам гадно, ако гласувам, пък не участвам. В крайна сметка голям процент от чара на темата са гримовете от предизвикателствата, които момичетата творят. Нека те се вдъхновят, пък аз ще плакна очи. Hug Hug Hug
Каквото и да се падне, ще ми бъде много интересно! Всички теми на предизвикателствата са страхотни!

Общи условия

Активация на акаунт