iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 10*В очакване скоро на 2ри сезон по ATV

  • 50 885
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл ,
Скрит текст:
този сериал май не е преведен до край на бг. Но играе Бюлент, който играеше и в Под липите. Той ми харесва как играе. С него и с гл.героиня от 1001 нощи, дето ти много я харесваш, гледах един по-кратък сериал, май беше около 30 серии, много ми допадна, но не ме питай как се казваше, трябва да се ровя...Намерих го - Безкрайна песен

# 721
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Аз винаги съм казвала, че ако ни четат, а и не само нас, а повечето фенове, тогава щяха да имат много повече успех. Да я бяха променили и Иффет малко. Всички бяха с някакви коренни промени, дори повече от нормално, а точно Иффет, за която най-много очаквахме да се промени, особено след всичко, което и се случи, я оставиха същата патка с извинение. Да бяха се свързали малко със създателите и сценаристите на Листопад, да им дадат някоя и друга идейка, как нашето момиче да се научи и да хапе.

Лиа


Скрит текст:
Аз също мислех, да го почна и този филм, но сериалите със събтитри са ми проблем когато съм си в къщи. Друго е да слушаш, но с четенето ми е проблем поради липса на време. Иначе и аз чух хубави неща за филма безкрайна песен, но за другият нищо не знам.

# 722
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, за какво им е да питат сценаристите на Листопад, ами ние за какво сме? Те си имаха основната идея, ние щяхме да им подскажем самоаа нюаансите, т.е. на какво да наблегнат, кое да доразвият и т.н. Ние тук може и да сме на различни мнения по много въпроси, но при всички положения щахме да излезем с единно становище, което да удовлетворява целокупната аудитория hahaha hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 371
До сега гледах разни турски форуми... и там същите дискусии като нас... Джемил обаче вече не е толкова харесван  Thinking

Лиа,
Скрит текст:
Как свърши безкрайната песен? аз го следях в началото ама после какво стана изоставих го  Laughing

# 724
  • Мнения: 9 541
Клю, що не го харесваат вече Джемил? Той колкото по-стабилен става, толкова по-малко го харесват, така ли? Много съм любопитна да узная защо го недолюбваат....причините?

Извинявам се на всички за многото аааа в постовете ми, но аз не съм виновна...знаете кой е!

Клю
Скрит текст:
накрая той /Бюлент Инал/ взе племенника си /синът на жена му и отиде да живее далеч от всички в някакво село. Жена му се оказа бременна от него. Случайно приятелката й видя в едно магазинчеа за сувенири ликът на сина й върху една чаша. Разнищиха кой и къде е направил снимката /тя вече беше родила момиченцето мисля - в присъствието на цялото семейство на Бюлент....налиа помниш каква властна майка имаше той....е, същата се беше разтопила като захар, като видя, че синът й си има дъщеричка и коренно промени отношението си към тази от 1001 нощ /извинявай, не помня нито имената на артисти, нито на герои.../. Накрая жена му го намери Бюлент и сина си и с дъщеричката на ръце отиде при тях и го убеди, че е негова дъщеря. Защото преди това вторият й мъж нарочно му беше казал, че той е бащата на бъдещото дете и Бюлент тотално се беше скапал. Така че хепи енд!

# 725
  • Мнения: 9 541
Момичета, да ви покажа и другата си любимка, дори на първо място /след нея Дениз Чакър за сега/....... Peace

Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 9 541
И да ви поздравя с една моя любима песен






http://www.youtube.com/watch?v=PJGpsL_XYQI

ЛЕКА НОЩ  love001  love001  love001  love001  love001  love001 newsm10

# 727
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
И аз страшно много я харесвам, трудно ми е дори да кажа коя е по-красива между нея и Корел Бергюзар (мисля, че така се казваше Шехерезада от 1001 нощ). Прекалено са различни.
Аман бе и тази песен не ми я отваря. Лека и от мен!

# 728
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, песента е на   Evanescence   и се казва  "Lithium", сигурно я знаеш.

# 729
  • Мнения: 9 541
И още нещо ....
Скрит текст:
- сериалът "Безкрайна песен" виж дали можеш да го гледаш тук:

http://www.nemipuka.com/bezkrajna-pesen.html
Но да знаеш, мисля, че е с бг субтитри.


Лека нощ и на теб, имаш да ми връщаш половин нощна смяна hahaha hahaha hahaha Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 03:32 от lia-martin

# 730
  • Мнения: 9 541
Скоро есента ще настъпи..... дали ще е без нашето сериалче? Weary smile3518 newsm45:




 Hug

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 04:06 от lia-martin

# 731
  • Мнения: 286

  Добpо утpо!
   
Четох, четох и изведнъж новина за кpая на сеpияла и то не някъде в бъдещето, а сега в понеделник... Меко казано – много не пpиятно! Може пък да не е вяpно  Praynig
Изпуснала съм  и сpока за пpогнози  Sad

# 732
  • Мнения: 167
Добро утро Hug Обозначавам се, че дишам Peace

# 733
  • Мнения: 11
Здравейте,милички Simple Smile Саше ,не харесвам М.Попова,като визия.Лиа,мила ,няма нищо лошо в това да си помечтаем,все пак това е любовта-мечтаеш,докато някоя буря не те свали от небето хахаххаха........

# 734
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Добро утро момичета!
Дани и ние се надяваме да не  е истина. Той срока мина, но можеш и ти да си напишеш мнението за финала, въпреки че сега е много по-лесно да се прогнозира след последните събития.
Лиа беше писала, че сценаристите няма как да се съобразяват с мненията на зрителите, защото те са различни, но факт е че за характера на Иффет всички бяхме единодушни, че трябва да е по-борбена, да мисли повече за себе си, да има повече интереси, да защитава и устоява мнението си  и т.н.
Плами те повечето без грим са много зле, но съм съгласна, че М.Попова на нищо не прилича.
Мел мерси за закуската
Клю Лиа беше много любопитна да разбере защо вече много фенки недолюбват Джемилчо, особено сега когато се промени, дори се чудя как заспа без тази информация

Общи условия

Активация на акаунт