iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 10*В очакване скоро на 2ри сезон по ATV

  • 50 883
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен Иффетки

Мел, тенкю за кефенцето и закуската

Заповядайте в новата темичка, мн бързо я изписахте тази, направо не се усети Hug



ТЕМА 11

# 736
  • Мнения: 9 541
Добро утро и от мен  Joy Joy Joy Мел, отново приказна маса за закуска Hug
Лис, голяма раабота си, моментално спретна новата темичка, мерси  bouquet
Дани, пиши си мнението, ще участваш извън класацията hahaha hahaha
Бг-гърл, заспах, не ами, стой та гледай Peace hahaha hahaha И Джемилчо не можа да ми развали съня....той нещо много взе да дебелее, семейният живот, въпреки мъката, явно му се отразява чудесно, та вече не съм му толкова голяма фенка  box, трябва да мине на строга диета, а не всяка сутрин да наднича тук и да си хапва от чудесните закуски на Мел, Лис, Бг-гърл и другите. Ариф далеч по-скромно го раздава, не ни подяжда  Mr. Green, а може би Мел го храни отделно и затова той си трае  newsm78...
Клю, все пак кажи, що не го долюбват вече Джемил, а може да са разлюбили Ибрахимчо, като цяло?
Скрит текст:
Аз така много, ама много симпатизирах на Мурат аЙълдъръм, особено в Аси, но постепенно започва да му пада рейтинга в моите очи със сегашния си сериал......не съм постоянна аз, пък и много критична, така, ако я карам, всичките ще ги отсвиря Joy Joy Joy

# 737
  • Мнения: 371
отговорих в новата тема  Wink

# 738
  • Мнения: 9 541
И още малко спомени, че да не забравите мъката....

# 739
  • Мнения: 9 541
Клю, ще погледна мила, аз все си мислех, че трябва да изпишем старата темичка и тогава да се прехвърлим в новата /не съм много наясно с правилата..../, прощавай!
Скрит текст:
Никой , освен Бг-гърл, дума не обели за мойта фаворитка ТУБА!

# 740
  • Мнения: 9 541
Сега се замислих....всичко свършва......лятото също. Да запечатаме последните мигове

# 741
  • Мнения: 9 541
Иффет свършва /може би?/, лятото свършва, темичката свършва, но аз съм оптимистка - ще дойде друг сериал с Дениз респ. Ибрахим /ако още го харесвам hahaha hahaha hahaha/, ще дойде лято 2013 г., дойде вече новата темичка с кармичното число № 11......, така че едно свършва, но друго, може и по-хубаво ще започне newsm44 newsm44 newsm44 newsm10 newsm10 Banghead Banghead newsm74

# 742
  • Мнения: 9 541
Е.....за себе си да поставя началото на новото......отлитам в новата тема tantrum smile3535 kyllmg newsm19

# 743
  • Мнения: 11
Иффет свършва /може би?/, лятото свършва, темичката свършва, но аз съм оптимистка - ще дойде друг сериал с Дениз респ. Ибрахим /ако още го харесвам hahaha hahaha hahaha/, ще дойде лято 2013 г., дойде вече новата темичка с кармичното число № 11......, така че едно свършва, но друго, може и по-хубаво ще започне newsm44 newsm44 newsm44 newsm10 newsm10 Banghead Banghead newsm74
Така е Лиа,всяко нещо си има начало и край.....Колелото се върти ли върти

# 744
  • Мнения: 371
Вече сме на 50та страница, така че спокойно може да минеш в новата тема  Wink

# 745
  • Мнения: 9 541
Клю, вече отлетях, мерси! Плами, много философско бе джанъм и долавям ли минорни нотки или само на мен така ми се струва? Хайде отговорът ти в новата тема...

# 746
# 747
# 748
# 749

Общи условия

Активация на акаунт