iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 11* 2ри сезон

  • 87 101
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11


                                                 

               
 
Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул, заедно с баща си и сестра си. Баща и е консервативен човек, който държи на честността и затова я държи изкъсо. Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил, в който е влюбена до полуда. Джемил е луда глава с хулигански дух и не взима на сериозно мечтите на Иффет за брак изтъквайки причината че няма пари. За да осъществи мечтата си, Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил. От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели. Иффет изтърпява всички трудности и препятствия, само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е доверявала и вярвала.
 


Star TV



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ В:
http://www.DMCA-removal-from-Google/;www.DMCA-removal-from-Google
www.elit-torrent.com

ПРЕВОД: КЛЮКАРКА




ЕПИЗОДИТЕ НА ТУРСКИ:
http://www.diziizle24.com/diziler/iffet-dizisi.html
http://www.ddizi.com/diziler/892/iffet
http://diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=15126



В ролите








 
Deniz Cakir(Иффет)Дата на раждане: 31.12.1981
Месторождение: Анкара, Турция, Зодия: Козирог
Биография: Тя е кино и телевизионна актриса и известен турски модел-манекен. Учи в държавната театрална консерватория и след дипломирането се мести в Инстанбул. По време на следването си е участвала в радио реклама. Първото й телевизионно участие е през 2004 г. в сериала "Ако жената поиска". Година по-късно се снима в сагата "Любов между двама". Става популярна именно след участието си в сериала "Листопад" след сериала печели награда за "Поддържаща главна женска роля" следа участие във филма "Kako si" след излъчването му според нея получава незаслужено още една награда. Дениз получава многобройни предложения за участия във филми, но приема да участва във филма "40" който според режисьора му е писан само а нея (лично мен ме заинтригува и мисля да го потърся). През 2009 участва в постановка по Уилям Шекспир. По-късно участва заедно с Йозджан Дениз (много известен певец) във филма "А после" като песента към филма ( в която припява и тя) изненадва всички и дори от един сайт с изнeсли информация, че това е най-сваляната турска песен за годината. Най-голямото й хоби е фотографията, има няколко изложби. Танцува добре фламенго. Харесва Джони Деп, любимите й цветове са: черно, зелено и лилаво, не пуши, обича дрехи стил "80тте"



Ibrahim Celikkol  (Cemil) е бил баскетболист, играел е в Младежкия национален отбор по баскетбол в Турция, но получава травма поради която спира да тренира и да играе. Следва кариера на професионален модел, но се запознава с Осман Сънав (супер известен режисьор) който до такава степен му промива мозъка, че нашето момче започва да учи актьорско майсторство. На шега отива на кастинг за една роля на комисар, одобряват го и от там започва кариерата му на актьор, през 2008 в сериала Парс Наркотерор, следва участие в  МАТ през 2009, в Карадалар през 2010г, Острият нож през 2010 и Иффет през 2011.Роден е на 14.02.1982г. Свързват го с коя ли не красавица.


Mehmet Çevik(Ахмет)


Birsen Dürülü(Асуман)


Melike Güner(Бетюл)


Zuhal Olcay(Дилек)




ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6  ТЕМА 7  ТЕМА 8  ТЕМА 9 ТЕМА 10


# 1
  • Мнения: 371
Добро утро в новата тема  Wink

Лис, благодаря за новата тема   bouquet някои картинки защо не се виждат  Rolling Eyes

Лиа, любими цитати от турските форуми " Дж. си направи харем с тези 3 съпруги" ( а турските жени ненавиждат многоженците), " един прост шофьор с какво ги привлича толкова много" , " Иффет трябваше да остане с АИ, щеше да бъде много по-щастлива"

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте и в новата тема Simple Smile Лиа,мила,аз не я знам ,коя е тая Туба и не мога да коментирам Simple Smile Ти си доста на пред с турските сериали,аз съм гледала само тези дето дават по ТВ и сега "ИффеТ",но честно да ти кажа не си и спомням вече кои са били филмите,та камоли актьорите хахах Simple Smile Лек ден ви желая .Лис ,благодаря за ТЕМИЧКАТА  Hug Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 9 541
Хайде, кацнах в новата темичка smile3535 newsm74. Да азнаете, че почти дописах стр. 50 на старата....
Лис,  Hug още веднъж благодаря за новата темичка Peace newsm51. Надявам се, в нея да има повече букети и по-малко плачещи иконки.....

Клю Hug, искам специално и на теб да благодаря за хубавите преводи, които ни направиха съпричастни към сериала smile3525 newsm51 smile3501

Плами
Скрит текст:
В момента по тв, не знам по коя, тече Гордата Аси, където играе Туба

А на момичетата от турския форум им се чудя - той, че извърши много щуротии, извърши, че се жени 3 х, жени се, но се и разведе, а не направи харем /неофициален hahaha hahaha hahaha / и постъпи много по-честно от съпрузите /може и един брак да е/, дето ходят и изневеряват на жените си за щяло и нещяло... Oha!


# 4
  • Мнения: 9 541
Момичета, за прочит и наизустяване hahaha hahaha hahaha

http://www.edna.bg/pod-zavivkite/vryzki/ekrannata-liubov-vredi-n … -realnata-4627884


Екранната любов вреди на реалната
Не се вманиачавайте в телевизионните любовни истории


 Понякога на всички ни се иска да избягаме от реалността и взирането в телевизионния екран може да предложи желаното бягство.

Учени обаче предупреждават, че прекомерното задълбочаване в екранните отношения като тези на Рос и Рейчъл от хитовия сериал "Приятели" може да се отрази зле на реалната връзка.

Още от категорията
 Ако можехме да се държим като в ситком  Как се отразява сексът на жените?  Мъже в картонени кутии  Порасналият Малък принц и розата Изследване на 392-ма женени участници, осъществено от психолога Джеръми Озбърн от колежа "Албион" в Мичиган, показало, че колкото повече хората вярват в нереалистичните любовни романи на екрана, толкова по-малко са отдадени на партньора си в реалния живот.

Двойките трябвало да отговарят на въпроси за отношенията си, включително за задоволството, очакванията и отдадеността им, както и колко време гледат и съпреживяват отношенията в сапунените опери и ситкомите.

Хората с по-голяма вяра в тв връзките били по-силно привлечени от алтернативи на настоящия си партньор, включително предпочитали да са сами.

По-силно съпреживяващите любовните романи на екрана хора също усещали, че реалните им връзки им струват повече от гледна точка на личната свобода и времето сами и те виждали по-ясно недостатъците на партньора си.

"Изследването ми показа, че тези, които вярват в нереалистичните любовни романи на екрана са по-малко отдадени на съпруга или съпругата си и смятат, че техните алтернативи са сравнително привлекателни.

Надявам се хората да прочетат тази статия и да се вгледат в собствените си връзки и във връзките на хората около тях", заяви Озбърн.

Той съветва двойките да се запитат колко реалистични са очакванията им за партньора им и откъде идват тези очаквания.

 smile3525 smile3534


# 5
  • Мнения: 11
Лиа,аз съм си един малък философ хахха,гледам на живота реално,защото съм мн чувствителна и мн трудно изживявам нещата,но знам ,че след вс зло идва добро.Както и сега ме хваща депресията по отиващото си лято и свършването на сериала  newsm45 ,ще има един голям период на адаптация хаххаха,за това сега съм се заела със здраво готвене,че да избягам малко от реалността и да мисля за ястията  ........но това пък си има и лоша страна хахахх -електромера ми направо откачи  smile3532 smile3532

# 6
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лис благодаря за новата тема!   bouquet  bouquet  bouquet Ние наистина бързо изписахме старата. Страшни сме. Особена нашата Лиа днес как се е разбъбрила, даже реши сама да довърши старата. Сега когато прочетох тази статия се замислих, че има логика в нея. Но понеже съм доволна от моята връзка и затова на мен лично филмите не ми влияят.
Клю Съгласна съм с турските фенки на Джемилчо. Определено той прекали с жените. Изневери на Иффетка с Бетюл, после я заряза заради нея или по-точно заради парите, но си обичаше Иффет. Захвана се с Нил докато беше женен, после се ожени за Нил, но гонеше Иффет и избяга с нея. Но сега е примерен. А че е напълнял на мен не ми пречи, напротив, в първи сезон беше много изпит в лицето. Сигурно е трябвало да заякне за Фетих, а за да правиш мускули трябва да се храниш добре. А и факта, че е само един таксиметров шофьор, а толкова му налитат и ние го бяхме дискутирали. По принцип съм чувала обаче, че много жени си падали то таксиджиите. Понеже в бг си е практика да се визиш на такси и неволно започваш някаква комуникация с шофьора и това е лесен начин да се запознаеш с някого. Понякога можеш даже да си избереш при кого ще се качиш. Пък и шофьорите на таксита в бг обичат да се правят на много печени и опечени и има много случаи когато си приспиват с някоя клиентка. Аз поне съм чувала често за подобни случаи. А ако ти стане симпатичен можеш да му вземеш и визитка и да му звъннеш и така... Подчертавам обаче, че не говоря от личен опит, но си признавам, че съм попадала на големи симпатяги, но повечето ме дразнят много, когато започнат да се правят на голямата работа. Отнесох се!
Явно обаче Плами си го харесва Джемил каквото и да става.
Аз нямам много време за готвене, а обичам, но мразя да мия после тигани и тенджери

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 14:52 от bggirl22

# 7
  • Мнения: 11
Лис
Явно обаче Плами си го харесва Джемил каквото и да става.
Аз нямам много време за готвене, а обичам, но мразя да мия после тигани и тенджери


хахха,Саше,ми харесва ми като визия,като характер,харесва ми това,че израстна.......в началото и аз мн му се ядосвах ,как се продаде за пари,но той толкова мн се промени............Такъв мачо е оххх,пак се размечтах.А относно миенето-аз мия веднага всичко ,може и една чиния да е на момента я мия,че иначе мн ме домързява като ги видя натрупани

# 8
  • Мнения: 9 541
О, и аз го харесвам Джемил като израстване на героя, говорех само за външния вид......
Бг-гърл, много се забавлявах за разсъжденията ти за таксиметровите шофьори Joy Joy Joy
В България дори има опция да попаднеш на шофьор-лекар, шофьор-инженер, шофьор-летец, временно останали без работа /аз лично съм попадала на такива екземпляри/, но Джемил защо беше толкова харесван....може би защото беше красавеца на махалата /за Иффет и Бетюл/, а при Нил беше просто стечение на обстоятелствата.... А за мен в живота всичко е възможно да се случи, няма написани закони, че еди какаво си няма как да стане....
За Плами и Мел можем само да преклоним глава пред тяхното постоянство, Лис наскоро хареса докторчето, но то сериалът може да свърши, докато тя се определи окончателно и времето няма да й стигне, за да мине в категорията на горните ни две дружки Joy Joy
Мразя всякаква домакинска работа, трябвало е да се родя мъж в Турция Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 9
  • Мнения: 9 541
Горкият Джемил, оплюха го турските фенки, пък сигурно и много от нашите, защото се бил женил три пъти hahaha hahaha hahaha А той освен тези 3 жени май други връзки въобще не е имал кой знае колко, защото винаги е бил с  Иффет! Представяте ли си - три връзки за мъж около 30-те, че май и отгоре Mr. Green Странно, че аз не съм впечатлена чак толкова, даже въобще, бих казала. Аз не бих се впечатлила и жена да ми каже, че е имала 3 връзки........Виж, той веднага се женеше, може би защоато говорим за аТурция...и това натежаа, щото имал 3 брака. Ако беше с този характер в Германия...щеше да си живее живота, Саше?

# 10
  • Мнения: 136
Браво бе, момичета  Crossing Arms

Човек един ден да ви изпусне от поглед и вие сте изписали темата.  Naughty

Не ги знам тия турски фенки какви са, но едно ще им кажа - не разбират те от хубави мъже.  #Crazy

Та в тоя ред на мисли, се зачетох в мнението на някаква админка във фейсбук за Енгин Акюрек и Къванч Тътлату. Момичето от 9 кладенеца вода носи, за да докаже, че Къванч е нула и е прекалено лансиран, а Енгин е велик и единствен. Толкова са добри всички турски актьори, пък и са все красиви мъже, че това изказване е много смело. Ето го примера - нашият Ибрахим/Джемил с нищо не отстъпва нито на Енгин, нито на Къванч. В моята класация той е на почетно място 2. Първо място в сърцето ми засега държи и не пуска Енгин Алтан Дюзяйтан.

Може ли да чуя вашите класации?  Thinking

# 11
  • Мнения: 11
Хахаха-постоянна !!!! Joy Joy Joy Joy На мен не ми прави впечетление това,че се жени 3 пъти,прави ми това,че се жени все по сметка  ooooh! Но не можа да забрави Иффет........дано са си все така. дали и в живота -реалния имат нещо обща с Денизката?!Според мен -да,вижте ги на снимките,на видеото,та между тях хвърчът искри,личи си ,че има нещо .А относто това,което каза,Сашето,че си има хубава връзка и не мечтае по филмите,според мен това няма значение,и аз си имам връзка но не пречи "да вляза малко във филма " хахах -нищо лично ,Саше  Hug

# 12
  • Мнения: 9 541
Каня ви на следобедно кафе....няма как на закрита тераса вече, че взе да духа и да вали Mr. Green

# 13
  • Мнения: 11
Каня ви на следобедно кафе....няма как на закрита тераса вече, че взе да духа и да вали Mr. Green


Благодаря ,Лиа ,аз отивам да си го пия при свеки  Wink Wink Wink Wink

# 14
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа ние не можем да сме сигурни дали Джемил преди Иффетка не е имал други, пък да не говорим и по времето на Иффетка. А и факта, че веднага се жени, за мен не му е плюс, защото точно от там дойде проблема и изнасилването, че на него ситуацията с Иффет така му изнасяше и той нямаше никакво желание да се задомява, но пък желанието му да вкара Иффет в леглото беше огромно и понеже тя не му пусна, той не се сдържа и я изнасили. Дори когато се караха веднъж в една кухня, в която работеше Джемил, той и каза, че не се е оженил за нея, защото е била лесна. Пък за "трудните" Бетюл и Нил се ожени от раз, но за първата за пари, а за другата да издразни Иффет и А.И. Иначе това с шофьорите ми хареса, не го знаех този факт.
Плами нещо не си ме разбрала. Това че имам хубава връзка го свързах със статията от Лиа, че тези връзки от филмите са прекалено хубави и не отговарят на действителността и по този начин пречат на необвързаните жени при преценките им за мъжете, понеже тези мъже по филмите са прекалено перфектни.  Иначе аз също се заглеждам по красавците. Не съм кон с капаци. Дали във филми, певци или по улиците, определено забелязвам хубавците, но имам проблем с постоянството. Трудно ми е да си задържа вниманието само върху един.
Гери ти Енгин в облака или в пепел от рози харесваш повече?

Общи условия

Активация на акаунт