iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 11* 2ри сезон

  • 87 120
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 541



Поздрав от мен с Джесика Симпсън " Искам да те обичам завинаги"

# 31
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа аз казах, че си беше леке, сега по става. Поумня малко, ама само малко. Трудно е човек да се промени изцяло.
Определено ако ние напишен сценария, ще е по-интересен и по-различен. Поне редовните неща като забременяване от раз, болници, затвори и т.н. няма да са в програмата или поне малко побългарен. А за героите аз си искам онзи убавец от Fetih, а за негова партньорка...... Да помисля.... Еми себе си разбира се. Ама да има малко повече интимни сцени... Майтапя се, но звучи добре.
Лиа ти гледай да се оправяш. Фервекса помага ли срещу температура? И тук е студ, още от 19ч става гадно.
Плами къде се изгуби?

Лиа
Скрит текст:
Aз си гледам Vip B, това значи фемили live, нормалното от нова и късна версия, после имам да си доглеждам ВВ, отчаните съпруги, частна практика и анатомията на Грей. То ако сме точни имам около 300гб филми, но тези първо. Чакам си и Щети да свърши, обожавам го. Тези дни искам да гледам Отплата, гледах сaмо първа серия. Сигурно не е лош. Гледала ли си го?

# 32
  • Мнения: 11
тук съм,гледаме  с мъжо ТВ и пийваме ракийка Simple Smile Лиа,ние пихме направо ракия с нея хахах,от мен беше сладкото,а от нея мезето Simple Smile

# 33
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
А наздраве тогава. Аз си гледам филмчета, пийвам Ред Бул и чакам малкият да заспи.
Плами до къде стигна с ВВ?

# 34
  • Мнения: 11
А наздраве тогава. Аз си гледам филмчета, пийвам Ред Бул и чакам малкият да заспи.
Плами до къде стигна с ВВ?

и ние това пием Simple Smile Ами до втората серия сън хахах,нямам време да го гледам във и-нет,а по ТВ съвпада с времето когато мъжо се прибира,хапваме,занимавам се с малкия и така,а през деня го повтарят,ама нз кога точно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11
Саше,аз теб имам ли те във фейс????

# 36
  • Мнения: 371
мисля веднага да си лягам вече... в края на седмицата умората си казва думата...

Лиа, gecmis olsun  Hug взела си мерките, сега остава само да напишеш утре " вече съм добре"  Wink

Летни вируси, зимни.... егати цяла година болести и грипове  Imp

Плами, добрата снаха  Wink пу да не ви уроки  Hug целувки на малкия  Wink

Бггърл, значи утре ще си имате радост у дома  Hug

Ру, къде ли изчезна  newsm78
Жу, съвсем изчезна  Rolling Eyes ще я тормозя май скоро във фейса  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 11
ххаха,Клю,като сме по-надалеч,се обичаме повече хахах ,и на теб  Hug Hug Hug Hug .Те взичките изчезнаха-Морена,Zhu.........Лека и от мен,май няма нощна смяна днес  luvbed smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 38
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Плами Мисля, че да. Защо не си го сваляш с аудио? Качват го и в замунда и в п2п. Аз пак го гледам защото ми е много любим и се наслаждавам на декори, мимики и т.н, което със субтитри  е трудно да следя
Клю а ние добавихме ли се във фейса? Да определено е и радост и помощ за мен когато баща ми е тук. Малко почивка и време за себе си

# 39
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Плами тук съм, просто се опитвам да приспя зверчето
Клю права си, определено някои от редовните момичета тук изчезнаха, мислех си лятото, че са на почивка, но още ги няма

# 40
  • Мнения: 11
Добро утро банда

петък е, ураааааааааааааа



Клюки, и аз не знам що така не мии излизат малкоте снимчици, ще търся нови да слагам за другия път

лек ден Иффетки Hug

# 41
  • Мнения: 286


       Добро утро, момичета!

 Лис, благодаря за кафенцето,за цветенцата   bouquet

 Лия, извинителни бележки признават ли се  newsm53 – не се чувствам добре от няколко дни.
Вие ми се свят и непрекъснато ми се спи, ти също си се разболяла – оправяй се бързо. Туба е от фаворитките ми в турското кино.
 
 Иффет и Джемил заедно с детенцето си, може и още едно,а синът му го обича и често прескача в тяхната къща.
Феяз искам да хване майка си как тормози жена му и след това да си оправят отношинията с жена си,да си имат поне едно бебенце.
За останалите довечера или утре  – трбва да излизам сега.

# 42
  • Мнения: 11
Добро утро ,момичета ....снощи си легнах в 2ч,а малкия ме вдигна в 4ч #Cussing out #Cussing out #Cussing out до 7 и нещо се приспивахме и в 9 станахме  #2gunfire #2gunfire #2gunfire не знам сега на кой свят се намирам хахах ,сега ми трябва една голяма доза кафе -ето го и него,сервирано с мн любов и за късмет.Лек ден Simple Smile

# 43
  • Мнения: 11
ето го и десерта,мое производство

# 44
  • Мнения: 371
Да, вече е официално - Иффет свършва с 40ти финален епизод... не съм мислила, че някога ще ми е толкова мъчно за сериал...

http://www.startv.com.tr/dizi/iffet/video-galeri/sayfa/1/iffet-40-bolum-fragmani - фрагмана

Аз лично не мога да го видя, че съм в движение, милото само каза че трагедията е пълна  Cry Cry

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 16:30 от клюкарка :)

Общи условия

Активация на акаунт