iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 11* 2ри сезон

  • 87 123
  • 755
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, за преди това не знам, но по време на Иффет, едва ли, защото сценаристите щяха поне да намекнат нещичко, че са му слаби ангелите въобще......А той, когато тръгна с Иффет не беше ли около 18-19 г.? В някаква серия те си говореха за това.... Сцената в кухнята - тя отиваше при него да му признае, че го обича, но той не я разбра от завоалираното й начало и помисли, че пак е дошла да му каже, че между тях всичко е свършило.....затова, според мен, реагира толкова злобно, а тя напусна, защото се обиди от думите му, заболя я и дори не направи опит да му обясни, защо беше отишла.....а той - вряза си огромния нож в ръката, не помниш ли? А за женитбата с Бетюл сме говорили - млад човек, без подкрепа от никого, приклещен от цялото семейство на Бетюл и от майка си /!!!/, какъв избор има? Пари-йок, квартира-йок, болна майка, която му казва, че само така ще е щастлив, работа - йок и ако си на 18-19 г. и знаеш, че Ахмед на тебе никога няма да даде дъщеря си, какъвто си опърпан и наивен /толкова лесно влезе в капана на Бетюл/, ми е интересно да знам, как ти виждаш нещата /не мисли, че го оправдавам, просто търся обяснение за постъпките му/. Вярно, беше наперен и със самочувствие, но при първата трудност тотално клекна и проблемите го затиснаха, щото си беше млад и наивен, че и глупавичък......
Иначе за статията и аз мисля като теб, има много момичета, които безпричинно се вкарват в някакъв филм и започват да си живеят в един измислен свят, което не харесвам, но това може да се случи и с компютърни игри и с онлайн-запознанствата, за мен е опасно да изпуснеш действителността и да заживееш само в твоя измислен свят, особено когато си млад и без приятел/ка.....А и аз съм на мнение, че очите са затова да гледат, да виждат и хубавото и грозното, но пак с мярка, без да обиждаш по някакъв начин половинката си.....

Аз от поста на Гери Hug мисля, че тя харесва доктора от Облака, а не другия от КВФ, така ли е?

Плами, значи зарадиа свекървичката ни зарязваш, а Mr. Green Stop

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 17:46 от lia-martin

# 16
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа  Hug О да грешката е в моят телевизор. Понеже първо ce говореше за единят Енгин и не забелязах, че вторият е друг. Този и на мен много ми харесва. Не е красавец, но има много мило и хубаво излъчване. Дори мисля, че ти го бях споделила, че когато гледах край, първоначално дори ми харесваше повече като за партньор на главната героиня (забравих и името, а не ми се търси) и ако тя нямаше дете с другият, дори не исках той да се връща, толкова ми беше симпатичен, но прекалено рано ми стана ясно какво се е случило и кой е злодеят и да ти кажа все още ми е трудно да го възприема в тази роля.
За Джемил, аз го разбирам защо се ожени веднага за Бетюл и ако Иффет не беше бременна от него и то след изнасилване и факта, че не беше вече девствена, което си е там за много хора голям проблем, а и с такъв баща, тогава аз дори щях да го приема, но както той го направи не беше правилно. И въпреки това, когато съм изброявала грешките му, не съм наблягала толкова на този му грях. Споменах го сега преди всичко защото ти написа, че той не бил толкова лош и веднага се женел. Да ама при Иффет не го направи. А сцената с ножа си я спомням добре, също съм сигурна, че не го мислеше, писах за нея защото там стана дума, че не се е оженил за нея, а не че му повярвах. Ако не беше чакал толкова много години, всичко щеше да е различно.
Пак ни зарязаха самички и то през деня, но днес и аз имам работа и затова пиша накъсано, че често ми се налага да излизам.

# 17
  • Мюнхен
  • Мнения: 280

Лиа Малко агитация и спам от моя страна!

Скрит текст:
Чакам вече с нетърпение да почнеш ВВ та да има с кого да го обсъждам. А и ако още някой се включи ще се радвам. Както  Езел, така и  този филм, го почнах прекалено късно и не можах да споделя с никого първоначалните си мисли и вълнения. Сега го гледам пак от началото и съм още в час със случващото се. Баба ми го гледа, ама тя не обича да обсъжда филмите. Затова чакам да го почнеш най-сетне. А и обърни внимание на третото място. Този филм има също много фенове, но аз съм гледала сaмо около 6 серии.

Рейтинг на снощния епизод:

Общо

Sıra Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
1 MUHTESEM YUZYIL STAR TV 10,58 30,02
2 MUHTESEM YUZYIL (OZET) STAR TV 5,09 16,11
3 KUZEY GUNEY KANAL D 4,73 13,19

по групи

1 MUHTESEM YUZYIL STAR TV 13,34 36,90
2 MUHTESEM YUZYIL (OZET) STAR TV 7,47 25,16
3 KUZEY GUNEY KANAL D 5,78 15,69

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 18:45 от bggirl22

# 18
  • Мнения: 9 541
Цитат на Бг-гърл.: "Ако не беше чакаал толкова много години, всичко щеше да е различно."

Е, с това съм абсолютно съгласна. Peace Но тогава се почва - ако не беше Бетюл такава глезена гадина, всичко щеше да е различно или ако майка му беше по-бойка, по-умна, по-здрава и работлива всичко щеше да е.....и хиляди варианти с "ако....", то ако човек можеше да предвиди напред  всичко, което ще се случи, можеше да предотврати много работи, но.....няма такъв филм освен фентъзито.... Party Пак повтарям: изобщо не ми допаднаха решенията му, после и на самия него не му допаднаха, но колелото на неблагополучията се завъртя..... и той, осъзнавайки стореното, започна да се бори с всичка сила да го спре, но все не успяваше и не успяваше.....

За Енгин Алтан знам, че и двете му симпатизираме, но чак фаворит - те такъв за мен още не се е появил Joy Joy Joy
Скрит текст:
А ВВ обещавам да го почна тия дни, щото този сериал, дето го дават по бтв от 17.30 ч никак не ми е удобен като час, вече трета серия изпускам - а на войо.бг аз? - никога, това ми е принцип

# 19
  • Мнения: 371
Лиа, изобщо няма да се почва  Wink ако се беше оженили малко преди изнасилването тогава дори майката нямаше какво да каже  Wink Фериде харесваше Иффет Wink  може би обаче тогава нямаше толкова да я цени?  Rolling Eyes щото Иффетка стана жената над всичко едва след като преживяха всичко лошо...

# 20
  • Мнения: 9 541
Права си Клю, забравяш обаче и Ахмед - дали щеше да я даде на Джемил, кой знае? Правият път всички го знаем, ние коментираме пътя, след поемане в грешната посока....а човешко е да се греши и няма безгрешни хора /и тези поговорки всички ние знаем Laughing Wink/

# 21
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Клю съгласна съм с теб. Джемил си беше леке и абсолютен егоист. Той приемаше Иффет за даденост и дори и да я е обичал по някакъв си негов начин, в което аз все още се съмнявам, той го разбра чак когато я изгуби.
Той просто не мислеше, действаше импулсивно и глупаво, направи огромни грешки и ако (казвам пак ако) Иффет не беше толкова слаба и не му беше простила, щеше да я изгуби и тогава факта, че се осъзна нямаше да му е от полза.
Лиа съгласна съм, че той се бореше и според мен, той успя много неща. Ожени се за жената, която обича, стана баща, финансово също се оправи, поне не беше зависим от други, не че забогатя, намери такъв стабилен човек като Ариф и го направи свой приятел, а го чувства и като баща и т.н. Но човек не може изцяло да се промени и за съжаление пак живота му се изплъзна.

Скрит текст:
Хайде почвай го вече, този другият филм го няма никъде.

# 22
  • Мнения: 167
Момичета, чета ви, но не съм в добра кондиция и не ми се мисли и пише Confused
Скоро ще се стегна и тогава ще видите старата си Мел Peace

# 23
  • Мнения: 11
извинявай ,Саше Simple Smile Пак съм на линия,посещението при светката приключи хахах .........Аз мисля,че ако се бяха оженили в началото ,филма въобще нямаше да продължи в такава посока,нямаше да е интересен и така заинтригуващ Simple Smile Днес мисля и аз да се включа в нощната смяна

# 24
  • Мнения: 371
Plami, ако бяха се оженили в началото нямаше да има сериал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Оооо Плами браво. Тогава и аз ще будувам. Баща ми пристига утре сутринта и може и да не лягам даже.
Ако бяха се оженили в началото, можеше пак да има сериал, но с друг сюжет. Джемил си беше голямо леке. Можеше да и изневери, например с Бетюл, след някоя запивака или скарване с Ахмет. Бетюл забременява, Иффет го зарязва, баща и подлудва, че сега вече не е девствена и никoй няма да я иска или нещо подобно, след време се запознава с А.И.  Джемил я вижда с друг и полудява, почва да я преследва, Иффет пък прости изнасилване, защо да не прости и изневяра? И така пак си идваме на старият сценарий, след смъртта на А.И
Брей колко съм комбинативна!

Мел когато можеш и имаш желания, ние те чакаме!

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 22:29 от bggirl22

# 26
  • Мнения: 11
нещо не ми се спи,ще видим дали ще изкарам с вас Simple Smile

# 27
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ние си лягаме така към 5ч. Сега са ми се и насъбрали доста нехста за гледане, аз със сигурност съм тук

# 28
  • Мнения: 9 541
Момичета, край, разболях се, всичко ме боли, имам 39 температура, едвам гледам....пих Фервекс и чакам да ме лупне главата и да заспя.....сигурно тъпата клавиатура ме зарази /пак си е тя hahaha hahaha, не мога да се разделя явно с нея/. През нощта ще е 6 градуса студ, леле, ми това си е зима.....
Бг-гърл, не така бе джанъм, не обиждай Джемилчо на ЛЕКЕ....съобразявай се малко, тук има и нежни души, деликатни Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy, които си го и обичат...по-горе нали бях въвела думичката ако, вярно, че ако Иффет беше една модерна жена, щеше да му бие шута, щеше да го зареже завинаги, щеше да се опълчи и на баща си и да заживее със сина си самостоятелно...и още много щеше  hahaha hahaha hahaha  Ние говориме за даденостите, които сценаристи и режисьор ни поднасят и разнищваме тези дадености... Бг-гърл, и твоят сценарии си го бива, дори може и като цяло да е по-логичен, Клю да вземе да им пише на "колегите", че и ние, в твое лице и с наши допълнения /само ако ги приемеш/ можем да им предложим суперсценарий за следващ сериал....само да не се избием тук, кои да са главните изпълнители newsm78 #Crazy Hug

# 29
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, нещо ново ли почваш да гледаш? Плами, хубаво ли беше кафето при свекито, имаше ли и курабийки hahaha hahaha hahaha?

Общи условия

Активация на акаунт