iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 11* 2ри сезон

  • 87 118
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Да, вече е официално - Иффет свършва с 40ти финален епизод... не съм мислила, че някога ще ми е толкова мъчно за сериал...

http://www.startv.com.tr/dizi/iffet/video-galeri/sayfa/1/iffet-40-bolum-fragmani - фрагмана

Аз лично не мога да го видя, че съм в движение, милото само каза че трагедията е пълна  Cry Cry
защооооооооооооооооооооооооооо  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 не искамммммммм.....................

# 46
  • Мнения: 371
Превода:

Дж: няма да се откажа никога от Чичек
и: Боже, какво направих аз
мехмед: истинският ти баща е Джемил, а Иффет е твоя майка
Чичек: татко
Ариф:  живях достойно, и трябва да умра достойно

# 47
  • Мнения: 136
Да, вече е официално - Иффет свършва с 40ти финален епизод... не съм мислила, че някога ще ми е толкова мъчно за сериал...

http://www.startv.com.tr/dizi/iffet/video-galeri/sayfa/1/iffet-40-bolum-fragmani - фрагмана

Аз лично не мога да го видя, че съм в движение, милото само каза че трагедията е пълна  Cry Cry


Ееееее, не мога да повярвам.....Защо точно Иффет?  newsm45 newsm45 newsm45

Клю, някъде не се ли споменава защо прекратяват сериала?

# 48
  • Мнения: 9 541
Здравейте милички Hug! Значи край, а? И какъв само фрагман....да ти настръхне козината...., аз обаче вярвам, че накрая всичко ще е ОК Peace Peace Peace
 Mr. Green Mr. Green
Не съм ви изчела старателно, щото едвам се вдигнах от леглото и везх, че гледах в полусън по бтв 4 еп. на турския сериаал - Любов извън закона, хареса ми, да ви кажа Peace
Чао ви за сега, дано утре вече съм кукуряк и аако е имало въпроси към мен, ще отговоря! smile3533

# 49
  • Мнения: 286

На мен фрагмана не ми се отваря и не мога да го видя, а от превода личи,че ще има проблеми...
Но ще има хепи енд! Така съм го поръчала  Joy  Joy Joy

# 50
  • Мнения: 9 541
Пак съм на линия, побърках се от спане. Бг-гърл,
Скрит текст:
Фервексът на сашета - 8 сашета в кутия hahaha hahaha hahaha сваля и температурата, но не бива да се прекалява с него. Ако до 2-3 дни не си по-добре, няма и да се оправиш само с него. Има и Колдрекс, той не успива така и още цял куп такива все с парацетамол
Ей момичета, голяма работа сте, един ден да ме няма и гледай какво стана...Иффет - СОН, кофти работа ooooh! ooooh! #Cussing out
А да не говорим и за това що кафета , що  ракии сте изпили, що баници сте изяли, цели тави, направо не е честно Shocked, а аз  Sick Sick Sick

Ot Iffet   



http://www.youtube.com/watch?v=9qw_Q0OAwss&feature=ymg

Последна редакция: сб, 22 сеп 2012, 02:14 от lia-martin

# 51
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте Иффетки! Kаква лоша новина. И на мен ми е тъжно, че филма свършва. Забелязахте ли, че Джемил не беше в затвора? Или не е обвинен, или се е спасил или Халил е жив. И аз се надявам на щастлив край. Пък нали и Дани го е поръчала така!

Лиа мила, много се радвам, че си по-добре. Аз снощи ти върнах нощната смяна. Това ли е филма, за когото питаше? За съжаление е без субтитри.

Скрит текст:

Аз не можах днес да се включа в яденето и пиенето. Жалко, но бях много заета. Надявам се другият път когато черпите да съм на линия.

Клю благодаря за превода и за информацията, можеше да бъде малко по-хубава, но няма как!


# 52
  • Мнения: 167
Добро съботно утро Hug

# 53
  • Мнения: 9 541
О, Мел,  Hug каква хубава маса за закуска, а с каква гледка само...приказка....Особено катоа тук по това време беше 4 градуса /направо зима/ Mr. Green

Бг-гърл, това е филмът, но те са го разрешили за гледане и в Германия, не че мен много ме интересува, но мюсюлманите са полудели, пак аакции, убийства, изстъпления.....за някакъв филм...не го разбирам това, но си мисля, че има подстрекателство в тая работа.....пълна идиотия.... #Crazy newsm78

Оше два дни и край, дано поне да е хубав Praynig Praynig.....а аз все още си чакам кротко 38 еп. на български и упорито отказвам да се задълбочавам в следващата серия....... Stop

Дани, поръчката ти е експресна, нали?...да не би да я доставят след като са приключили снимките за финала, че пари за нов финал йок джанъм hahaha hahaha Joy

Клю, де си бе момиче, пусна лошата новина и изчезна, да не те заразих?

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 00:26 от lia-martin

# 54
  • Мнения: 286

Лия, поpъчката ми е светкавична, само да посмеят да се напpавят, че не са я получили  Laughing
Ако дядото на Чичек наистина е искал да не казват истината – не му давам лелята  Naughty
Халил не е умpял и Джемил няма да влиза в затвоpа! Няма за кога...
Мен Аpиф ме пpитеснява – дали вещицата Дилек ще напpави нещо,та добpия човек е тpъгнал да се самоубива?
Еpхан май ще  да изpейзи  като бpат си, pадвам се ,че се pазделят с Лиман.
Ниман ще стане добpа лекаpка и много щастлива с доктоpа!
За Иффет и Джемил писах, за семейството на Феяз също....
Остава да се извиня, ако съм сбъpкала някое име...  Laughing

# 55
  • Мнения: 371
Клю, де си бе момиче, пусна лошата новина и изчезна, да не те заразих?

Мен не, но служебния компютър - да. Ходих тази сутрин уж за 2-3 часа, че имах спешна работа... да ама не... някакъв вирус ли е, троянски кон ли е, какъв дявол е не знам, но цялата документация е изчезнала... нито една папка, нито един файл.... до сега бях с техниците и шефката в офиса... нищо не можаха да оправят... и понеже шефката е скдръндза нищо не даваше да принтираме за нас като архив останахме без каквито и да е било данни ... сега ще я видя от понеделник как всички документи от 2001г. ще ги правят наново

Мен Аpиф ме пpитеснява – дали вещицата Дилек ще напpави нещо,та добpия човек е тpъгнал да се самоубива?
Той не се самоубива, а умира  Peace направи ми впечатление още когато се видяха с Нимет в офиса на лекаря, ама забравих да го коментирам  ooooh!  мисля, че Ариф е сериозно болен от нещо и за това ще умре ( щото и не се лекува)  ooooh!


Еpхан май ще  да изpейзи  като бpат си, pадвам се ,че се pазделят с Лиман. - Бетюл се казва а не Лиман
Ниман а сестрата е Нимет ще стане добpа лекаpка и много щастлива с доктоpа!
Остава да се извиня, ако съм сбъpкала някое име...  Laughing

# 56
  • Мнения: 286
 
  Ужас  smile3511

Усетих аз ,че се оплетох с имената...  Praynig  моля за извинение

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 00:14 от dani_kovacheva

# 57
  • Мнения: 9 541
Клю, съжалявам, че служебно ви е споходило това бедствие. Ние искам да съм лош пророк, но и ти ще го отнесеш, така ли лесно се възстановяват данни от над 10 години. Нямате ли ги в архив на РС, несвързано с Интернет /или на хартиен носител/?

Във фрагмана Ариф каза само, че иска да умре достойно, от къде сте сигурни, че умря?

Дани, пообъркала си малко имената, но това не е болка за умиране, важното е, че сценарият ти е добър....само за Ариф нещо не ми се нрави, що да умира в сериала, та да си ходи при Мел? Нали е последен епизод, няма за къде да бърза, така или иначе, след сериала, хайде към България - е, доста път ще бие, ама Мел може да го пресрещне на половината път Joy hahaha Joy hahaha

Бг гърл, ти ще бъдеш ли днес нощна смяна, или тате като дойде, не можете още да се наприказвате?


Дано Лис в обозримо бъдеще ни зарадва пак с поредното епизодче....и тя зачезна нанякъде.... Sad


Jfld pd m,ehflf, of mfkeoe.kru Mr. Green Hug пардон - горното за преговор до понеделник Mr. Green Hug

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 01:25 от lia-martin

# 58
  • Мнения: 286

 Сега се въpнах да чета пpевода отново и Лия, знаеш ли - пpава си! Защо тpябва да умиpа човека, той говоpи по пpинцип!
 Мел да започва подготовката за посpещането, че няма вpеме!
 Е, после може и да сподели...  Laughing

# 59
  • Мнения: 9 541
Дани Peace, Плами, що щеш на балкона по нощите, ти да не заместваш Бг-гърл?

Общи условия

Активация на акаунт