iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 10*В очакване скоро на 2ри сезон по ATV

  • 50 869
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11


                                                 

               
 
Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул, заедно с баща си и сестра си. Баща и е консервативен човек, който държи на честността и затова я държи изкъсо. Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил, в който е влюбена до полуда. Джемил е луда глава с хулигански дух и не взима на сериозно мечтите на Иффет за брак изтъквайки причината че няма пари. За да осъществи мечтата си, Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил. От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели. Иффет изтърпява всички трудности и препятствия, само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е доверявала и вярвала.
 


всяка събота от 20:00 часа по Star TV



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ В:
http://www.DMCA-removal-from-Google/;www.DMCA-removal-from-Google
www.elit-torrent.com

ПРЕВОД: КЛЮКАРКА




ЕПИЗОДИТЕ НА ТУРСКИ:
http://www.diziizle24.com/diziler/iffet-dizisi.html
http://www.ddizi.com/diziler/892/iffet
http://diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=15126



В ролите








 
Deniz Cakir(Иффет)Дата на раждане: 31.12.1981
Месторождение: Анкара, Турция, Зодия: Козирог
Биография: Тя е кино и телевизионна актриса и известен турски модел-манекен. Учи в държавната театрална консерватория и след дипломирането се мести в Инстанбул. По време на следването си е участвала в радио реклама. Първото й телевизионно участие е през 2004 г. в сериала "Ако жената поиска". Година по-късно се снима в сагата "Любов между двама". Става популярна именно след участието си в сериала "Листопад" след сериала печели награда за "Поддържаща главна женска роля" следа участие във филма "Kako si" след излъчването му според нея получава незаслужено още една награда. Дениз получава многобройни предложения за участия във филми, но приема да участва във филма "40" който според режисьора му е писан само а нея (лично мен ме заинтригува и мисля да го потърся). През 2009 участва в постановка по Уилям Шекспир. По-късно участва заедно с Йозджан Дениз (много известен певец) във филма "А после" като песента към филма ( в която припява и тя) изненадва всички и дори от един сайт с изнeсли информация, че това е най-сваляната турска песен за годината. Най-голямото й хоби е фотографията, има няколко изложби. Танцува добре фламенго. Харесва Джони Деп, любимите й цветове са: черно, зелено и лилаво, не пуши, обича дрехи стил "80тте"



Ibrahim Celikkol  (Cemil) е бил баскетболист, играел е в Младежкия национален отбор по баскетбол в Турция, но получава травма поради която спира да тренира и да играе. Следва кариера на професионален модел, но се запознава с Осман Сънав (супер известен режисьор) който до такава степен му промива мозъка, че нашето момче започва да учи актьорско майсторство. На шега отива на кастинг за една роля на комисар, одобряват го и от там започва кариерата му на актьор, през 2008 в сериала Парс Наркотерор, следва участие в  МАТ през 2009, в Карадалар през 2010г, Острият нож през 2010 и Иффет през 2011.Роден е на 14.02.1982г. Свързват го с коя ли не красавица.


Mehmet Çevik(Ахмет)


Birsen Dürülü(Асуман)


Melike Güner(Бетюл)


Zuhal Olcay(Дилек)




ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6  ТЕМА 7  ТЕМА 8  ТЕМА 9


# 1
  • Мнения: 371
Честита Юбилейна тема   bouquet

# 2
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лис Мерси за новата тема.
Лиа ти къде гледа последните серии на Времето лети?
Клю какво прави брат ти в Германия? Да не е при мен в Мюнхен?
И аз с удоволствие бих научила езика, че с тези субтитри се побърквам

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Запис и от мен  Peace
Само да отбележа, че Бтв не позволява вече да се качват епизоди, така че не разчитайте, ама много им здраве. За тъпите родни сериали на Войо-то те на мен трябва да ми плащат да ги гледам, не аз на тях. Дъпнала съм си Времето лети и двата сезона от руски тракер и си го гледам  с руско аудио, за мен не е проблем езика. Ако и на друг този език не му е проблем, да ми прати скайп, ще му ги прехвърля. И епизодите, давани от тях по телевизията са яко орязани. Филма е много интересен и много тъжен, гледам пълната версия на филма. Отдолу вървят някакви субтитри на непознат за мен език, но не е турски, въпреки, че малко някои думи приличат с турските, обаче пък са на кирилица  Thinking

# 4
  • Мнения: 136
Момичета, страшно е интересно сериалчето, стигнах до 19-та серия, стоя по нощите да гледам, направо не мога да се спра  Rolling Eyes

Честно, това е вторият сериал след Облака, който така ме е е грабнал абсолютно. Уникален е, страхотно е направен, има невероятна атмосфера, а историята е завладяваща.

Обаче с напредването на сериите нещо Али Ихсан спря да ми харесва, а ми беше много симпатичен в началото. Джемил, и лош, и добър, все ми харесва. Да ви призная, на мене и Бетюл ми е симпатична, стройна, слабичка, хубави черти и все ми се струва, че тя всъщност е добър човек.

Всъщност, странното е, че никой герой в сериала не ме дразни. Кака Дилек също е хубава жена, Ерхан е сладур. А Иффет....не я разбирам...обича ли Али Ихсан или не го обича? Наистина не мога да разбера.   newsm78

Малко жокери ще ми дадете ли? Ще умре ли майката на Джемил? Детето на Бетюл ще се роди ли? Иффет няма ли да забременее от Али Ихсан?

П.П А, и друго се сетих. Ахмед нали щеше да се събере с Мюневвер, нещо май се разсъхна работата?

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 21:59 от gphilipova

# 5
  • Мнения: 9 541
Лис, Клю, страхотни сте, момичета! Благодаря за новата темичка.  bouquet Тема 10 е хубаво число за ново начало! Моля ви от сърце, не ни оставяйте, че без вас сме загубени... Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 9 541
ГФилипова, бих ти разказала целия сезон, но ти тогава какво ще гледаш? Ще ти е интересно ли? Слагам някои подсказки в скрит текст, за да си помислиш, дали да ги четеш..
Скрит текст:
След развода с Бетюл, Джемил се жени за Нил. Майката на Джемил оцелява. Бетюл ражда бебето, а Джемил, както си му е реда, последен научава , че е баща. Али Ихсан се самоубива, като в последния момент натопява за това Иффет -ще видиш как. Иффет в затвора научава за сина на Джемил и Бетюл. Джемил се развежда и с Нил. Е, стига ти толкова, иначе няма да го догледаш Simple SmileАаа, Ахмед с този идиотски характер би ли могъл да съжителства изобщо с някого?

Непозната лейди, от къде могат да се изтеглят сериите на "Времето лети" на руски? Особено най-последните на втори сезон? Изцяло подкрепям мнението ти за реакцията на бтв newsm10

Бг-гърл, аз за сега гледам Времето лети по телевизията. Но хич не съм свикнала така и вероятно ще го гледам на руски, ако ми дадат линк. Че то нали ти писах, през септември започва трети сезон.....

# 7
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лиа в mastersа ги има сериите с руско аудия, но не знам дали са същите за които стана дума.

Unknown_lady Благодаря ти. Аз си мислех, че само заради профилактиката ги няма, а то какво стана.

И с Фериха направиха тази простотия, но момичетата там са много изобретателни и винаги се намира начин да се гледат, но руският ми е проблем. Учила съм го преди 20г, след това съм живяла в Германия и не съм го ползвала. Не знам дали ще се справя. Дано се намери начин да се гледа някъде. Тези от btv са отвратителни.

# 8
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, не може да бъде, ти си онлайн в почивката. Що щеш тук? Или ти домъчня за нощното писане? Аз нямам регистрация в мастерс, няколко пъти опитах, не става.  Как си ти? Как я карате?

# 9
  • Мнения: 9 541
Добро утро! Кафето и закуската веднъж и от мен! Моля заповядайте!



# 10
  • Мнения: 371
Здравейте момичета  Hug
 
Черпя за утрешния ни празник



на линия ще бъда едва във вторник  Wink

# 11
  • Мнения: 0
Запис и от мен  Peace
Само да отбележа, че Бтв не позволява вече да се качват епизоди, така че не разчитайте, ама много им здраве. За тъпите родни сериали на Войо-то те на мен трябва да ми плащат да ги гледам, не аз на тях. Дъпнала съм си Времето лети и двата сезона от руски тракер и си го гледам  с руско аудио, за мен не е проблем езика. Ако и на друг този език не му е проблем, да ми прати скайп, ще му ги прехвърля. И епизодите, давани от тях по телевизията са яко орязани. Филма е много интересен и много тъжен, гледам пълната версия на филма. Отдолу вървят някакви субтитри на непознат за мен език, но не е турски, въпреки, че малко някои думи приличат с турските, обаче пък са на кирилица  Thinking

Ще се възползвам от предложението ти за сериите на руски за Времето лети.Скайпа ми е cvetinafilipova.Предварително благодаря.Приятен уикенд.

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
lia-martin аз имам една покана свободна за Мастер-са, искаш ли я?

# 13
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лиа аз съм само при родителите на мъжа ми и през деня сме предимно в къщи. Много е горещо и сме все в градината, басейнчета, играем с децата и т.н. Чак привечер излизаме. То си е почти като в къщи и затова имам време да ви проверявам. Но като се прибера в бг няма да влизам в интернет. Аз поканите вече ги изпратих, то иначе без такава не можеш да се регистрираш в mastersа. Мерси за закуската.
Клю мерси за хубавата баклава.
Аз сега се замислих за btv. Това е голяма простотия. Сигурно и когато почнат бг сериалите пак няма да мога да ги гледам. Хората, които живеят в бг могат да си ги гледат, да ги запишат или някой друг да им ги запише, но ние тук в чужбина какво да правим? И да искаме да си платим не става, VOYO е само за бг. Сега ще почнат всички хубави филми да ги слагат там. Аз все още не разбирам за какви права говорят при положение, че филмите вече са давани по телевизията. Добре че си имаме нашите момичета, да си гледаме поне Иффет спокойно

# 14
  • Мнения: 9 541
Клю, приятно изкарване на празниците! И във вторник да не забравиш, че ни има....

Непозната лейди, благодаря за поканата, но вчера ми пратиха такава. Не съм влизала още в мастерс, та не знам читава ли е.

Бг-гърл
, бтв е тотално оплюта, не само при нас. Поне на сбит преразказ ще мога да го докарам.
Ако знаете само с какво се занимавам - гледам "Времето лети" на турски Joy Joy Joy И какво се получава от факта, че почти нищо не разбирам? -  гледкам си картини, тук -там хващам по цяло изречение /кратко, разбира се/, но установих, че все пак се разбира нещичко. А най ме е яд, като чуя дума или израз, който съм го чувала в Иффет и въобще не мога да зацепя какво означава на български #Crazy За "Времето лети" мога да кажа следното /най-общо, като за бг-гърл/:
сериалът е много тежък, за мен особено преиграна тежест, но турците си ги знаем - като ще е мъка, голяяяма да е, нечовешка и в количество на тон. Тази майка от желязо да беше, пак щеше да се скърши, то удар след удар от всички страни. И най-обичам да не се изпуска нищо - затвор, изнудване, бебета от раз /почти от въздуха/, естествено всички да минат през болницата, пожарната, мафиози и всичко, за което човек може да се сети. Не бива да се изпуска и достолепното мълчание там, където е нужно само едно изречение, а много приказки точно, където не трябва. Имаше един сериал /май пак по любимата телевизия го даваха - Малки жени - не го догледах по горните причини, та този е вторият. Но ще го догледам по диагонал на турски и по-сериозно на бълг. и руски /ми то за какво ми е бтв изобщо? #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт