iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 10*В очакване скоро на 2ри сезон по ATV

  • 50 872
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 371
Лиа, Хасан ще играе някой от актьорите в Иффет ли? Ако примерно това е Джемил, като нищо ще го убият, или удавят... така че сериала може да продължи и без него  Wink колко е гадно да си в невидение... това е голямо неуважение към зрителите... поне да кажат ще има ли сериал, няма ли, колко епизода... само си играят с търпението на хората  ooooh!

Още не съм пила Кафе и не мога да си събера мислите  Mr. Green това зависимостите са много гадно нещо  ooooh!

# 46
  • Мнения: 9 541
Клю, мила, и аз нищо не знам, просто копирах изказването на Лакуна, която е много веща по въпроса с режисьори, сценаристи, артисти и следи много активно какво става в кинематографията на Турция изцяло. Останах с впечатление, че това е или сценарист или режисьор, но не артист, не знам защо така.....

# 47
  • Мнения: 371
Аз с такова впечатление останах, защото при нашите Хасан няма:
Yapımcı: Gold Film - Faruk Turgut
Yönetmen: Faruk Teber
Senaryo Süpervizör: Zülküf Yücel
Senarist: Can Sinan

# 48
  • Мнения: 9 541
Клю, помолих Лакуна да  обясни, какво е имала предвид с написаното от нея, дано ни просветне.

# 49
  • Мнения: 9 541
Ето коментара на Лакунка дословно, за което много трябва да й благодарим! Hug
"
"Голата истина", на който се снима 16 епизод, и "Иффет" пък ще се сбогуват с екрана през октомври.

Ибрахим нали играе Джемил при вас, или съм в грешка  Rolling Eyes А пък във Фетих беше в ролята на знаменосецът Хасан, предполагам че ще се трансферира в новото дизи. Това е. А и ясно от превода на Бланка личи, че Иффет свършва.

http://www.f5haber.com/postmedya/dizi-savaslari-basliyor-haberi-3214737/  Това е материала на турски, а на седма страница пост 93 на Бланка е превода. "

# 50
  • Мнения: 371
http://www.startv.com.tr/dizi/iffet/video-galeri/sayfa/1/36-bolum-fragmani - новия фрагман, от който нищо не става ясно  Crossing Arms

Втори сезон започва в понеделник ( 27.08) от 22:00 часа

# 51
  • Мнения: 9 541
Хубава новина, Клю! Вярно от фрагмана нищо не се разбира, ех Thinking Thinking, де да са дали двете деца живи и здрави поотраснали, а да не са миражи в ударената глава на Иффетка.... ooooh!

# 52
  • Мнения: 371
аз първо си помислих, че това са Иффет и Джемил като малки ( когато се настаняват в квартала)  Rolling Eyes Елиф я няма в детското столче, Иффет я търси  Rolling Eyes оффффф, не и Елиф  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 53
  • Мнения: 9 541
От къде я взе тази Елиф сега? А и не помня да са говорили в сериала горе-долу на една и съща възраст и по едно и също време ли са се заселили Иффет и Джемил в квартала #Crazy newsm78

# 54
  • Мнения: 371
нали Елиф се казва щерката на И и Дж  Rolling Eyes  на няколко пъти е ставало въпрос, че Джемил от малък е в квартала ( до колкото помня Нуреттин го каза при едно сбиване)

# 55
  • Мнения: 9 541
Клю, беше ми излязло от ума, че тяхното дете е Елиф, неееее, само това не трябва да се случва, то тогава до октомври ще е само супердрама. Sick Sick Sick
Ти прочете ли материала на турски? Това да  не е същият, който ти беше постнала па-рано?

# 56
  • Мнения: 371
Прочетох материала, но се чудя защо момичетата са толкова убедени, че всичко написано е истина. Има много други статии с противоречива информация. Не знам кое от всичко е вярно, за това и не си позволявам да кажа " да, точно така ще бъде, статията е напълно вярна". Все още до колкото знам изявление от Голд филм няма.... ама то и не остана скоро ще стане ясно какво ще стане...

# 57
  • Мнения: 9 541
Нямам идея, но понеже те много четат, при това най-различни източници, съпоставят кой артист, къде ще снима, какви нови проекти има и т.н., та може би имат и нюх? Аз по-рано бях питала Бланка, но тогава тя отговори, че инфото е противоречиво.....но, сен хакласън /искам да кажа "права си" - НЕ СЕ СМЕЙ, или може би налучках?/, то не остана време за дълбоки размисли ще бъде ли или не Stop Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 371
само да не са големи драми, че голя, рев ще му дръпна  Mr. Green Mr. Green

сен хаклъсън   Wink и докато съм на тази вълна
напию сун, на бълг. - какво да направя!

тц, на бълг е - какво правиш
а neyapayim е какво да направя

# 59
  • Мнения: 9 541
И аз ще рева, не искам така да свършва, може да е наивно, но искам хепи енд #2gunfire
Сладурче си ти Клю, мерси за урока по турски Hug Но и аз нацелих нещо, леле ще падна! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт