iffet /Целомъдрие/ с Денис Чакър *Тема - 10*В очакване скоро на 2ри сезон по ATV

  • 50 884
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа защо не го гледаш на руски? Предполагам, че си по-добре от мен с езика. Дори аз, която от 20г не съм го практикувала разбирам повечето. Защо се мъчиш на турски и то с такъв хубав филм? Аз още в началото ти казах, че е много тежък, но иначе много истиснки.
В mastersа е хубаво да си имаш регистрация, а ако не стане аз мисля, че имах още една, трябва да я потърся. То вече не останаха торенти.
Клю приятно изкарване на празниците.
Не трябва ли вече да има повече информация за Иффет? То не остана много до началото

# 16
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, вярно до там, до където си го изгледала ти, е много истински и още много серии има такива, но особено във втори сезон, мисля, че щеше да е по-добре, да се махне 60 % минимум. Не може да дават 1.10 мин. как човек гледа в една точка /страдайки естествено.../, седейки на бюро. Или друго - страдаща жена гледа през прозореца 1 мин. Направо полудявам от такива изкуствени забавяния и разтегляния, просто не е за мен, ти вече ме знаеш...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
[ Аз все още не разбирам за какви права говорят при положение, че филмите вече са давани по телевизията.

Идеята е да им изгледаш и тъпите реклами Twisted Evil

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
[И най-обичам да не се изпуска нищо - затвор, изнудване, бебета от раз /почти от въздуха/, естествено всички да минат през болницата, пожарната, мафиози и всичко, за което човек може да се сети.
Ааа и през затвора задължително  Peace Mr. Green

# 19
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
[ Аз все още не разбирам за какви права говорят при положение, че филмите вече са давани по телевизията.

Идеята е да им изгледаш и тъпите реклами Twisted Evil


http://www.slusham.com/btv-platchat-za-prokuraturata-tvardi-top- … i-zhurnalist.html

Ето една хубава статия по случая. Аз идеята им я разбирам. Да гледаш тъпите им реклами, да плащаш за давани филми и други глупости. Дори четох някъде, че са забранили дори качването на новините или части от тях. Това е безумие. Най-смешното в цялата работа е че това не е престъпление и те нямат право да го забраняват.

Клю и на останалите, които днес празнуват честит празник.

Лиа права си за всички мъки през които минаваме заедно с героите. И протакането си е типично за тези сериали с много серии. Идва момент в който почват да теглят локумите. И да не забравим, че все до последно ни мъчат с чакането лошите да бъдат наказани. Това винаги се случва в последната серия, а преди това се потим и се ядосваме.

# 20
  • Мнения: 9 541
Привет! Няма Лис, няма Мел, кафе йок, Клю до вторник не я търси, лошо.......
Непозната лейди, къде без затвор, това е първото, което съм изброила по-рано Stop При това не само един човек влиза там, поне 3-4 на сериал ходят там, все едно са  на ресторант...
Днес пак се смях с "Времето лети" - то нещо като на комедия го избиха в последните серии /остават ми още 5 серии на турски smile3533/. Та там в истанбулските болници гинеколозите преглеждат пациентките си първо със слушалка. Влезе докторът и рече: дайте да ви прегледам и пъхна слушалките в ушенцата. "Прегледът" на бременната завърши като докторът свали слушалките и го увеси пак на врата си.#Crazy #Crazy Напълно го разбирам Еркан Петеккая /така ли се казваше Али?/, че не ще да играе в 3 сезон. То всеки уважаващ се артист би се отказал.....но все пак знае ли човек, може да стане нещо много интересно по-нататък? newsm78
Ох, много ти е дълго именцето "Непозната лейди", то и аз Лиа-Мартин....не е по-късо, но  момичетата го съкратиха на Лиа.  Кажи сега, на теб как да ти казваме за по-кратко? А и аз пиша на кирилица не през фонетика и непрекъснато ми забива флекс-тайпа от честите смени ту на латиница, ту на кирилица, доста досадно.....
Бг-гърл, пак сме на едно мнение за всичко newsm10, мерси и за статията!

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Та там в истанбулските болници гинеколозите преглеждат пациентките си първо със слушалка. Влезе докторът и рече: дайте да ви прегледам и пъхна слушалките в ушенцата. "Прегледът" на бременната завърши като докторът свали слушалките и го увеси пак на врата си.#Crazy #Crazy
А, това ми е любим момент  Mr. Green Слушалка задължително, разбира се, а бременност се установява само с ултразвук Peaceи нииикакъв преглед моля ви се  Naughty Mr. Green
А в болница и в затвор се влиза по 5-6 пъти и всеки член от семейството трябва да мине поне веднъж от там задължително. В затвора се пият безбройни чайове и кафета и някои винаги свири на нещо и пее и всички едни такива мили, добри и услужливи, с много цивилизовани отношения. Чак да му се прииска на човек да влезе там малко на почивка Simple Smile
На мен пък ми е чудно, защо ако има болен, приет в болница, цялата рода чака отвън в коридора и даже спят там, през нощта винаги някой от семейството дежури там, сигурно е някаква културална особеност, чудя се.

# 22
  • Мнения: 9 541
Лис, много мерси за кафенцето! Добре ми дойде, че имаше количество....нали сме шепа Иффетки за момента, та и в това има нещо положително..... Hug Аз много си харесвам форумчето, защото в него преди няколко месеца беше първата ми регистрация, а нали се знае, че първа любов, ръжда не хваща Heart Eyes
Свалих си програмата за редене на субтитри, но в нета има обучение само как да заместваш вече съществуващи на друг език субтитри - не ми се видя сложно. Но доста цъцкаво! Не знам обаче как да започна реденето на субтитри, ако няма налични такива. Ако не ти представлява трудност, би ли ми написала стъпките, 1., 2.,3., без много описание, може и в лично съобщение. Ако нямаш време, поне кажи как стартираш реденето на буквите, след като си отворила филмчето в програмата? Чок тешеккюрлер! /за неуките hahaha, ако правилно съм го написала = много благодаря/!  bouquet

Непозната лейди, много хубаво си го написала, голям смях падна, абсолютно еднакво мислим в това отношение! Peace Точно вечерта си мислех /гледйки последните серии на Заманките на турски Rolling Eyes Mr. Green/ за болницата - за какво висят на гроздове денонощно - може да си мислят, че ако няма персонал, могат да помогнат, я някой шев да направят, я някоя превръзка.... , а в тоя сериал, освен че се хранят много /което се повтаря във всички сериали - масата и трапезата 3-4 пъти на ден + 5 пъти чай/, за добро утро, добър ден и добър вечер, а.....и за лека нощ и също като се срещнат /ако ще и 6 пъти на ден/ все се прегръщат и целуват - не мога да разбера, това ли е израз на любов на една майка към дете или между братя и сестри, приятели и прочие? Та те си минават 1-2 минути докато по 5-6 пъти на ден във всяка серия всеки с всеки се напрегръща... ooooh! ooooh! ooooh!

# 23
  • Мнения: 9 541
Драги Иффетки, а знаете ли че наш Джемилчо Иффетин е в челната тройка на турски актьори заедно с Кенан-Езелов и Еркан Петеккая Времелетов? Ще участват в коопродукция с историческа тематика турско-ирландски взаимоотношения? Mr. Green ooooh! Това Холивуд за нищо го нямат... Моля прочетете тук:

http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=29887=

# 24
  • Мнения: 11
Здравейте ,момичета!Най-накрая ми остана време за темичката!И такаааа........от къде да  започна ?!Първо с последната серийка на сезона........мн ще е гадно,ако с децата се случи нещо.......сценаристити какво ли не ни поднесоха в този филм,дано поне се "смилят" със съдбата на децата и Иффет и Джемил да си живеят заедно и щастливи!А относно "реалния" живот искам да ви кажа ,че мн хубаво не е на хубаво..................вземете пример от мен .....бях на море,после на кръщене,после на сватба и накрая...........погребение  newsm45 ....толкова е подъл живота и поднася "изненадите " си напълно неочаквано и не желано .Вече и аз ще съм си на линия,всичко отмина и сега имам време за комп'търа.Чакам с нетърпение да започне сериала и да разбера какво ще стане с дечицата

# 25
  • Мнения: 9 541
Плами, дано всичко лошо да е отминало вече..... Hug Ти прочете ли как наш Джемилчо ще щурмува Холивуд? Heart Eyes

# 26
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Драги Иффетки, а знаете ли че наш Джемилчо Иффетин е в челната тройка на турски актьори заедно с Кенан-Езелов и Еркан Петеккая Времелетов? Ще участват в коопродукция с историческа тематика турско-ирландски взаимоотношения? Mr. Green ooooh! Това Холивуд за нищо го нямат... Моля прочетете тук:

http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=29887=

Лиа ти ще ме умориш с тези имена.  Joy Joy Joy Joy Joy

Каква интересна новина. Дали е истина? Беше ми интересна и дискусията ви за турските филми. И на мен тези неща са ми направили впечатление. Особено тези чайове и трапези ми идват в повече, но забравихте най-важното, абсолютният ми фаворит е когато забременяват от раз. Девствени, първи път и задължително забременяване. Направо ме убиват. Абсолютният победител в тази категория е облака. И жена му и Нерин забременяха от раз. И то говорим от един път, не от дълга нощ с няколко кекса.

Лис мерси за комплимента. Темичката ни е уютна и аз дори в почивката с удоволствие влизам тук.

Плами надявам се да си добре. Радвам се, че си пак тук.

# 27
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, здрасти мила, личи си, че си в отдих и пълна почивка - що не четеш за бебетата  hahaha- имам изказване /ау, колко съм важна Mr. Green/, което дори е цитирано от непознатата лейди, че жените забременяват от раз, дори и от въздуха....... newsm78 Сигурно въобще нямат такива институции като кабинет по бездетност или ин витро newsm78..../отнася се само за хората на филмовото изкуство - сценаристи, режисьори и пр./ Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 9 541
Смяха му се на Ибрахимчо, подиграваха му се, ама я виж, той чак до Холивуд стигна....Виж за Кенанчо по-ясно - мноооого хора му се възхищават /ох, за съжаление аз не съм от тях, напию сун, на бълг. - какво да направя! Heart Eyes/ Клю, къде си, да не сътворих пак някой колай гъз, помооощ! Praynig

# 29
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа Дам верно си го писала. Е така е с почивката и силното слънце. Ама иначе голям смях. Някои с месеци и години не могат да забременеят, а те както и нашата Иффетка от раз. Между другото малко спам. От септември по ТВ7 започва великолепният век. Ако не ти се гледа със субтитри може и там да го гледаш.

http://www.ekrana.info/tv7-puska-shokirashtiya-serial-velikolepn … at-vek-video.html
 
С двете ръце съм за ученето на турски на това местенце. С тези от BTV и руски и турски и какъв ли не друг език ще научим. Когато даваха До последен дъх (най-скучният турски сериал който съм гледала) момичетата го гледаха на арабски. Голяма мешавица.
Аз сега почнах Край. На мен определено ми харесва. Надявам се само историята да не се окаже прекалено елементарна и само да си загубя времето. Напред, назад, тотална мистерия, по малко аванта всяка серия и ако накрая си има елементарно обеснение ще се ядосам много.

Общи условия

Активация на акаунт