Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 12

  • 46 151
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 436
Много ми бяха любопитни изследванията на Зилян и набързо направих един скрееншот на видяното от лекарката. Пак гаф на сценаристите. Датите, изследването...мисля че ще прецените и сами. Simple Smile А може и превода в дублажа да не е точен. Какво и изследват според вас?

Ще я сложа в скрит текст че е много голяма, ще смаля след малко и ще редактирам поста.

Скрит текст:
Ди, newsm10 страшно око имаш! И Didem Oygur-Михри позна от едно око и половин нос, и изследването го разчепка преди докторката! И по-рано казах, че според мен повечето гафове са не в сценария, а в режисурата - т.е. при заснемането или озвучаването на филма. Сценаристът не е предписал изследването да стане на 02.08.2005 г. Ами то бебето излезе седмаче в най-добрия случай според това датиране (понеже действието започна в началото на 2005)!  Joy
Да не говорим за датата над нея - 11.08.1976 г., която е пълна загадка.  newsm78

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 17:44 от Tania M.

# 691
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Таня, има две дати. Едната май е рождената дата, а другата на изследването. Това не пречи и двете дати да шашкат. Датата на изследването е 02/08/2005 (защото има и час), а рождената дата 11/08/1978 е не е нито на Хазар, нито на Зилян.
Ако е датата на изследването е такава, Бурджу е носила бебето година май (даже и малко повече).  #Crazy


По-късно коментар.

# 692
  • Мнения: 3 436
Иве, даже три дати има. Долната е на изследването (с часа), а средната (11.08.1976) ако е рождената на пациентката - голям смях! (Можеха да изфабрикуват една правдоподобна бланка с достоверна дата и истинската рождена дата на Зилян, ако им беше минало през ум, че бг-мами ще ги гледат под лупа.) Joy
Че и трета дата има над нея, която не се чете изцяло. Ама какво значение има, важното е, че Ди ни развесели! Peace

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 17:58 от Tania M.

# 693
  • София
  • Мнения: 440
Днес, до тук освен за таз клюка, нямах време за друго, но ... пък това му се вика перфектна жълта новина. Поредната блондинка в колекцията. Направо се възхитих на невъзмутимо жълтия, клюкарски стил на публикацията от пост 650 на Петя и ... можете и сами да се убедите.

Скрит текст:
http://www.yakamozyakut.com/muzik-magazin/mahsun-ile-hadise-aski … -bitti-h1834.html
Надпис върху снимката: Хадисе се раздели с Махсун
Защо приключи любовта на Махсун с Хадисе?
Много ще се говори за тази раздяла в света на жълтата преса. Махсун Кърмъзъгюл се раздели с Хадисе. Защо двамата влюбени сложиха край на връзката си?
15 септември 2011 г., четвъртък, 19:54
Според информациите, които се разнасят Махсун Кърмъзъгюл и Хадисе се разделиха.
Добре де, защо приключи любовта между Хадисе и Махсун? Носят се сведения, които изясняват всички подробности за любовта между двамата.
Преди близо два месеца на страниците на жълтата преса попадна и любовта на Хадисе и Махсун. Първоначално Хадисе направи опровержение по повод тази любов и никой не прие за вероятна тази връзка. Но Махсун Кърмъзъгюл не направи никакво обяснение във връзка с Хадисе, защото връзката им беше истина.
Махсун Кърмъзъгюл се раздели преди пет месеца с Мине Джангал заради проблеми да се оженят след като бяха пет години заедно. След тази раздяла Кърмъзъгюл започнал разпътнически похождения, и се срещнал с Хадисе в дома на свой приятел, когото инцидентно видял в един кино-салон. И стрелата била изстреляна от лъка. Двамата влюбени започнали да се срещат в дома на Махсун Кърмъзъгюл.
Кърмъзъгюл, който винаги се движи без да оставя следи, се срещнал с Хадисе в Бодрум на лодката на свой приятел.
И Махсун Кърмъзъгюл и Хадисе работят много интензивно. Но Хадисе искала непрекъснато да прекарва времето си с Махсун и да преживее тази любов пред очите на всички. А пък Махсун както и винаги досега е било, искал да изживее любов далеч от очите и без новини в жълтата преса. За двамата прясно влюбени започнало да става голям проблем тази разлика в представите и това, че Махсун не отделя вече време на Хадисе.
Кърмъзъгюл като видял колко мого е наскърбена Хадисе взел решение да постави точка на връзката и да се раздели от нея. Начинът по който Махсун сложил край на тази любов много огорчил Хадисе.
И докато всички се занимават с въпроса за данъците на Хадисе, певицата преживяла всъщност голяма любовна болка и заради това напуснала Истанбул.

# 694
  • Мнения: 0
Привет и от мен бг-мами.Отново интересна и драматична серия.Едно нещо ме подразни у Хазар като каза,че ще трябвало да води Бурджу и бебето от време на време в къщи.Съгласна съм за бебето,но защо и майка му.Вие как мислите?Смятам,че прекалява.

# 695
  • Мнения: 0
  Милена, Тази "жълта новина" все едно махленските клюкарки на отсрещната пейка са я разисквали. Винаги съм се чудила колко ли процента истина има в подобни статии.

# 696
  • Мнения: 575
Привет,сладурки!
Ама и вие сега дати гледате ,пък аз резултати  ooooh!-та по резултата на ЧХГ-то, Зилян си е бременна   Mr. Green ,но понеже не се е установила такава вероятно чрез ултразвук -ще се пусне прогестерон -ако има бременност трябва да е висок   Joy кой какво гледа  само  ooooh!

# 697
  • Мнения: 3 436
Луси, ами разпределение на ролите - иначе ще се изкьорави един човек да гледа всички размазани цифри... #Crazy

# 698
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яхнах метлата. afwitch Тази серия е изнервяща.

Зилян си изкара яда от видяното. Ние щяхме да направим скандал и да разпердушиним цялата рода, а тя предпочете да удари колата. Хареса ми как си призна за прибирането и това какво е видяла. Тия хора докато не изкарат Зилян с краката на пред от къщата няма да спрат да я тормозят. "Небивало да се подлага на прекомерен стрес" - това момиче на друго подлагана ли е? От както е в тази къща бял ден не видя. ooooh!
Хазар ми лази по нервите. "Имах работа", а беше обещал да казва истината. Идеше ми да го ошамаря едно хубаво. Явно всеки път като е с чучелото ще лъже така Зилян. Хареса ми, че призна на Зилян, че детето е било в къщата. Много вяло защити жена си от майка си и също така много вяло я успокой уж. Единствено ми харесаха думите му в колата пред къщата.
Дестан как се врътна като лопата. Вчера не искаше да вижда и да знае за детето, днес детето е "наша кръв". Тази жена съвсем се сбърка.
Берин ми иде да я удуша. "Замислете се с какво сме помогнали на Бурджу?" - еми с какво с покрив и издръжка, защото ако както твърдеше, че сама ще си гледа детето, т.е.  ще бъде самотна майка, тия неща трябваше сама да си ги осигури. Явно за тоя злобил Берин това не е нищо. Тая жена преиграва със сина си. Вярно е, че смъртта на детето ти е нещо жестоко и трудно се преживява, ама тя се държи все едно другите хора деца нямат и тя има най-голямата мъка на света. Какво държание имаше срещу Зилян само.
Бъръш - почвам да се дразня на това, че никой не каза на това дете какво е станало с майка му и, че Зилян не му е майка. Защо трябва да продължава това изтезание на детето ?!
Михри е човекът на серията за мен. Браво на момичето как стой тоя идиот! Малко му е даже. Смях се със сълзи как му каза да не припарва в леглотото, при опита му.  Joy
Джесур е едно рядко щастие. Бях писала, че акъла му е изтекъл през крака като "си почистваше пистолета". Меко казано е така. Това момче толкова да прилича на Низар, че не е истина. Никаква мисъл в главата му няма.  ooooh!
Азам и той колко надменно влезе в кабинета на Хасан, че и ръка не подава. Тоя герой е ту кон с капаци, ту страшно модерен, ама като се вкара в глупостите с традициите и капаците падат. Как омекна като видя какви ги е натворил сина му. Много хубави думи му каза Хасан (подводните тренировките не са се оказали напразни).
Ето защо Дживан е толкова дръпнат в отношенията си с Дилян. То си е нормално това да го притеснява, ама да бяха го изяснили по рано, че не да се чудим толкова защо се държи така.
Иде ми да наредя Дестан, хахото (затова, че мъчи детето), Джесур, Азам за подводна гимнастика в басейна. За Берин обаче съм решила друго нейната гимнастика направо в Босфора (аз по неопренов костюм, тя по бански), ако и тогава не и дойде акъла в главата не знам вече. Не си мислете, че съм забравила Хазар или съм снизходителна (защото ми е симпатичен), като дойде при мен следващият път конското и шамарите си го чакат.  Crossing Arms
Поне смениха с едни хубави червено-бели чаршафи! Иде ми да кажа на Хазар да ги донесе като идва!  Thinking

# 699
  • Мнения: 12 008
Сарая на Хазар

Зилян


Скрит текст:
Епизод 6

"Моят дом е моята крепост"

Ето седнала съм на дивана у нас,харесва ли ви?Той ни е подарък от леля Дестан и на мен въобще не ми харесва....а килима?!Той пък е подарък от г-жа свекървата,бил "страхотен,модерен....".Килим ще ми подарява за РД,не можа един шал да ми подари като оня синия на Бурджуто,дето молците го изядоха на цветни мотиви в гардероба и сега е супер фешън....Килима е в цвят змийско зелено,даже малко клони към жабешко /сигурно цвета е заимстван от Берин,когато е сърдита на някого/,с пембени гюлове и лимоненожълти листа "Греел като Слънце"..И дивана,с това тъмнокафяво на тези турско сини раета,''Създавал уюта на харем",сякаш Дестан е била башханъма в някой харем и знае...кой ще я вземе такава смумрена кукундела ,той и евнуха ще избяга с вик на ужас от нея......
  Нали сме новодомци и всеки ни прави подаръци....Ето тези ковьорчета на стената са от Михри,сама ги е шила и с тези брадати джуджета,носят духа на Мидят.Ресул и той ми прати един пакет по куриер,но той пък  нещо цъка,а на мен друг часовник не ми трябва.Ей този ни го подари Джесур има и кукувичка и как хубаво ми казва "Ку-ку Зилян,стани от този диван" на всеки час и после пада /ставала разногледа от шарките на килима,така каза ветиринаря на който я заведох/...Тези цветя в червената и лилавата саксия са от леля Ахузар,бенджамина Бену и фикуса Фидан,трябвало да им говоря...да не съм изтрещяла да говоря с едни китки,по добре да им попея....Чичо Низар пък ни подари този ятаган ,който е над камината, за всеки случай и да ни е на кадем....Библиотеката с книгите е подарък от Дживан,нямал място у тях и уж да чета...Вятър....аз една книга я чета вече 6 месеца,разказва се за едни шпиони и все им забравям имената на главните герои,че са много,а Хазар ме будалка че това е телефония указател на Истанбул...За голяма будала ме взема,сякаш няма да разбера че има номера,това срещу героите са тайните им кодове все пак книгата е шпионска...Била съм неука селянка от Мидят,много му разбират....А и да не забравя,цвета на стените е по идея на Дилян,цвят пустинен оазис-смесиха маслено зелено като палмите,пясъчно жълто,червено като жаркото Слънце/синьо не сложиха,че водата в оазиса бе се свършила/ и се получи страхотен цвят,всички го харесаха,но за цвят подходящ за WC, /действал стимулиращо,но не разбрах на кое/нищо не разбират все пак Дилян в университет ще ходи....
   Имаме още три детски стаи,една за Хазар-младши,една за неродена Дилбер /красавица/,ще е кръстена на мен и една за всеки случай...В един сайт БГ-МАММА,четох че Хазар бил мъж за 100 жени,ние харем няма да правим,но ако някъде обърка нещо,абе нищо не се знае....Спалнята ни е моята гордост.С помощта на мама Султан,всичко е изпипано в тигрова шарка с мотиви от Мидят,а килима е на леопардови мотиви.Има и няколко картини на коне,но тази с талигата и дръгливия катър ми е любима,спомен от едно лято в родния край.Спалното бельо е в цвят зеленясало блато с увехнали рози за бордюр ,като сложа и омекотител Мидолино с аромат от карамфил и ми замирише на дома,Хазар направо полудява и отива да спи на тавана при пияното...Много е свежа и шаренка спалнята,направо си е трепач....
..Кухнята е последна дума на цветната техника,всичко е в тон светлосиньо на мидятски рози в различни цветове....казала съм на Хазар да не влиза вътре,няма работа там,а той ми вика че и без това му се отяжда като влезе вътре ,от цветовата комбинация,а всичко е марка Мидилонги,най-доброто от родния край....Банята няма да я показва,че не съм я хигиенизлирала скоро,но има едно пате-уникат с моя лик е...Сега ставам че заприличах на г-жа Берин,не се отлепям от дивана.....О и знаете ли не искат да ми застраховат мебелите,били страховити..Дали да не се обадя на Ресул и Низар...
Всичко е по вън-обуй-бегай /фън-шуй/ по мидятски...

ПП:Скоро Бурджуту била идвала тати да види сина си /уж/,и като се поогледала кърмата и секнала види се от цветовите решения фамилия Азизоолу...И била се похвали,че си намерила приятел в някаква агенция за запознанства по интернет,казвал се Максун Кармъроз и прилича много на Хазар,бил певец......Да не би пък да е той....Хазааар,я ела да си поговорим за Максум...и защу хукна сега,мислиш че няма да разбера или да те хвана с тази закалка от кривите сокаци на Мидят.....Хазар

# 700
  • Мнения: 575
Въй ,Иве,личи си ,че си яхнала метлата  Joy,но си изкоментирала всичко!
На мен Хазар и Зилян ми бяха сладки с това ,че бяха откровени един с друг - Зилян не скри раздразнението си от посещението на бебчо ,Хазар си призна за това посещение и показа загриженост към нея ,оцени и това колко и е трудно когато тя каза ,че не иска да бъде на мястото на майка му ,а той и отварна "никой не би искал да е на твое място"
Подразни ме началото -репликата на Борджу "От години искам това име"  newsm78 не точен превод или тънки сметки от страна на Борджу?
Славенко, много цветно днес и шааааренко то луд и дете на шарено се радва  Joy

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 19:33 от lusia

# 701
  • Мнения: 0
Ах, Хазар, Ах   ooooh!
Още в началото на серията ме изнерви - защо му трябваше така да я лъже с това "Имах работа", та тя вече го беше "хванала" с работата. Оттук нататък ми избледняха и думите му "Радвам се, че ти си моята съпруга. Радвам се, че си в живота ми."  Колко хубави думи, елиминирани от тази лъжа на ДРЕБНО! Да, разказа и всичко, но ПОСЛЕ вечерта - вече след лъжата.
И какво сега - той ще се научи да я лъже, защото тя все ще трябва да му прощава, защото много го обича?! Сега имаше нужда от припомняне на онези шамари след приема. Ако бях на мястото на Зилян, нямаше да му го спестя, особено последният.
Сега така си надроби попарата, че ще я сърба и много често ще трябва да преглъща, и явно не може да носи две дини под една мишница. Да видим сега дали Чичеците или "Тамам, тамам" ще му помогнат. Мъжка работа, необмислена.

Така си и знаех, че разговора преди два дни в леглото ще има и продължение. Днес Зилян изпрати топката в неговото поле - "Не ми се говори сега затова". И той се сви под завивката като пет пари в кесия. Да бъде благодарен, че тя още спи в леглото им...
Зилян - колко обич може да се събере в това нейно сърце. Самата тя със здравословни проблеми, откъде намери сили да му се извинява, че го била откъснала от работата му. Как сутринта изля мъката си пред него, нищо не скри, нищо не спести - показа му колко е важен и близък за нея. Пред Джелял дори каза, че никога не е била по щастлива /в същото време беше получила удар в гърба си от УЖ нейното семейство, чу лъжата на Хазар и изтърпя нервните изблици на Бабушкерката/ . Колко трябва да обичаш другият, че въпреки всичко това да се чувстваш щастлива?!
Да, удари колата съзнателно, защото мъката я беше сковара, това предателство зад гърба и и имаше нужда да изпусне парата, да привлече вниманието на любимия си. И отново му повтори, че няма да го дели с никой - тук пак ще оставя отворено това предупреждение - най-вероятно ще последва нещо ... newsm78

Джесур - един мамин лигльо, акъла му изобщо не отговаря на годините му. Запънал са като магаре на мост - знаел бил, че Джелял е убиеца на брат му! При него тъпотията е генно предадена от майка му явно най-много. ooooh!
Дживан - умен, точен в съветите си, но слаб да приеме личната си истина. ooooh!
Жал ми стана и за Баръш - колко мило разговаряше с играчките си за Зилян. И им разказа всички моменти, които са прекарали заедно. Защо така объркаха това дете? Грозно ми е и ми става тягостно.
Сега разбрах кокона Бабушкера какво е завършила - НАТФИЗ , профил "Драматургия". ooooh! Аман от нейните превземки вече, аман ....

Извинявам се, но днес явно МЕТЛАТА е моя.

# 702
  • Мнения: 12 008
Вие защо се нервите пък толкова от един сериал...или ще е от жегата newsm78

Интересни мнения Peace,аз още не съм гледала еп Confused

# 703
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славенаnewsm20 Жестоко е! Чета и рева от смях. Почва да ме е яд, че не съм в крак с модата трябва да използвам уреди с марка Мидилонги и омекотител  Мидолино с аромат от карамфил.  hahaha
Сега разбрах защо Хазар бяга и се крие в къщи от време на време.

Луси, как да не яхнеш метлата. Днес всички торят големи глупости, щом реших да тренирам в злобила Берин в Босфора. Ако от студа, солената вода и вълните не и дойда акъла в главата. Ще пиша на Дея да праща от ония ризки с дългите ръкави, който се връзват на гърба. 

Силве, днес ще си делим метлата. Спокойно шамарите си Хазар ще ги получи, не от Зилян, ама ще ги получи.

# 704
  • Мнения: 0
ИВЕ  Hug  newsm10 за статистиката, дотук и двете ще шамарим Хазар, но за съжаление пак ти ще му лекуваш синините! И на Бабушкера уроците май- трябва да се увеличат. Peace

ЛУСИ  Hug СЛАВЕНКА  Hug

п.п. Иве  Hug на всичкото отгоре, сме писали едновременно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт