Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 78 792
  • 266
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
........ веднага аз пък се сещам за епизода на Секса и Града, в който Миранда беше „запленена“ от един възрастен милионер и всичко й харесваше, в това число докосвания и тн, до момента – в който не видя сбръчкания му задник ..........
Саманта беше ,секс-хищницата, не Миранда.....   

# 121
  • Мнения: 7 947
Ами може, не ми е от любимите тоя филм  Peace

# 122
  • Варна
  • Мнения: 289
Жена на 50 е друга бира, мъжете някак по-красиво остаряват май...

абсолютно вярно за голямо наше нещастие..
Мъж на 50-55 може да е по секси от колкото е бил на 25.
Жена - абсурд.

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 289
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

 Laughing newsm10

# 125
  • Мнения: 7 947
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

Това няма връзка с пола. Глезена жена също може да е прекрасно запазена и на 50.
За друго говорех аз...

# 126
  • Мнения: 14 654
Ако говорим за мъж, който започва деня си с тибетска гимнастика, не закусва, не преяжда и ходи часове наред по планините, то тогава и до много след 60.
Ама ако става дума за мъж, който от 30-годишен е на лекарства за сърце, още преди 45 няма да може.

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

Това няма връзка с пола. Глезена жена също може да е прекрасно запазена и на 50.
За друго говорех аз...


Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!

# 128
  • Мнения: 571
Моя мъж ми е по-привлекаелен сега/на 37г/отколкото преди 10г.Но то щото не ми се пуска може би ooooh! Ама Нито се е сбръчкал,нито е пуснал корем,нито задника му е увиснал.Виси само онова дето от време на време би трябвало да стърчи Whistling Не споделя и мен ме дразни точно това.Ако има проблем е важно да си каже...но уви

# 129
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Жена на 50 е друга бира, мъжете някак по-красиво остаряват май...

абсолютно вярно за голямо наше нещастие..
Мъж на 50-55 може да е по секси от колкото е бил на 25.
Жена - абсурд.

Относително е  Laughing
виждала съм обратното , мъжа сдухан на 50 и , а жената добре изглеждаща  Wink

# 130
  • Мнения: 2 510
Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!
Доста лъжливо.
Разведените жени са по- хубави от омъжените.
Винаги съм се учудвала на този феномен, но просто си го изясних с времето.

# 131
  • Мнения: X
Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!
Доста лъжливо.
Разведените жени са по- хубави от омъжените.
Винаги съм се учудвала на този феномен, но просто си го изясних с времето.
Е, какъв феномен...    Joy   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен.    Mr. Green

# 132
  • Мнения: 571
По-хубави са щото са фриЙ.Мятам дечурлята на бабите-никакво пране,готвене,слугуване на мъжОве и само моя си кеф гледам.Как няма да съм убава и запазена.
С мъже само нерви може да си образуваш.И съответно бръчки
Краси,защо да се продава?На една разведена не и е нужен втори брак.Ай сакън.ТрЕбЕ и сеХ/както казва дес Wink/

# 133
  • Мнения: 2 510
Точно обратното мисля, защото не е "стока" която трябва да се продаде или която са я купили със срок на годност.
Проблемът е в спокойствието, собствената сигурност, която зависи само от теб. Вземането на решения без да зависиш от друг, липсата на някой който ще дава оценка и с който трябва да се съобразяваш.

# 134
  • София
  • Мнения: 62 595
странно, а аз си мислех и доста самотни майки се оплакват, че им е много по-трудно, защото трябва да са и мъжа, и жената вкъщи, и майка и баща, няма кой да им помага...
Разведените жени образно казано, наистина са на пазара, те се интересуват от мъже и трябва да си уредят личния живот, а това става с демонстриране на добър външен вид. Не е лошо, това е естественият ход на нещата - жените имат нужда от мъже, защото такава е човешката природа. Но и омъжените, ако не са се пуснали по нанадолнището, също изглеждат доста добре, защото пък са относително по-спокойни, защото не са сами.

Не разбрах защо се намеси семейният статус, като поговорката изобщо не прави разделение, нито пък аз имах предвид това. И женени, и неженени, който се юрка прекалено много бързо остарява.

Общи условия

Активация на акаунт